Górzyca: Powstało bezpłatne przedszkole i... są jeszcze w nim wolne miejsca

Czytaj dalej
Fot. UG Górzyca
Renata Hryniewicz

Górzyca: Powstało bezpłatne przedszkole i... są jeszcze w nim wolne miejsca

Renata Hryniewicz

To nie jest żart. W Górzycy powstało przedszkole (ul. Kolejowa 1), w którym rodzice za pobyt dziecka nie zapłacą. Mało tego. Są jeszcze wolne miejsca!

Punkt przedszkolny powstał w ramach projektu, który realizuje gmina „Przedszkole dla każdego - zabawa na całego!”, dlatego udział w projekcie jest bezpłatny. Jest tylko jeden warunek: dziecko musi mieć ukończone 2,5 roku i nie więcej jak 5 lat. Punkt będzie czynny pięć dni w tygodniu od 7.40 do 13.25. Dzieci będą miały zapewnione obiady oraz zajęcia dodatkowe takie jak: logopedia, rytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia plastyczne. Taki punkt przedszkolny działa już w Czarnowie i także są jeszcze miejsca dla dzieci.

Pozostało jeszcze 52% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.