Gotowi na rowerowy wypad przez Polskę i kawał Europy?

Czytaj dalej
Renata Hryniewicz

Gotowi na rowerowy wypad przez Polskę i kawał Europy?

Renata Hryniewicz

Fani dwóch kółek chcieliby, żeby przy okazji przebudowy wałów przeciwpowodziowych powstała ścieżka rowerowa. Inwestor jej nie przewiduje. Ale uwaga, ścieżka i tak będzie! I to przez wszystkie miejscowości nad Odrą.

Trwa budowa wału przeciwpowodziowego, chroniącego miasto przed zalaniem od północnej strony. Mieszkańcy zwrócili uwagę, że przy okazji na wale mogłaby powstać ścieżka rowerowa, a nawet nie jest ujęta w planie.

- Można by zrobić fajną trasę rowerową, łączącą Słubice z miejscowościami na północ - podpowiada Krzysztof Murdza, jeden ze słubickich rowerzystów.

 • Kiedy planowana  jest budowa trasy?
 • Odrzańska Trasa Rowerowa to długodystansowa trasa. Ile będzie mierzyć?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.