Joanna Krężelewska

Gruntowna modernizacja stadionu. Będzie nowe boisko, a na korty trzeba zaczekać

Sianowski stadion miejski lata świetności ma za sobą. Przez niemal pół wieku był gospodarzem wielu imprez sportowych i rozrywkowych. Za nieco ponad rok Fot. Radek Koleśnik Sianowski stadion miejski lata świetności ma za sobą. Przez niemal pół wieku był gospodarzem wielu imprez sportowych i rozrywkowych. Za nieco ponad rok zyska nowy blask
Joanna Krężelewska

W Sianowie rozpoczyna się generalny remont stadionu miejskiego przy ul. Strzeleckiej. Po dwóch latach od decyzji o dofinansowaniu inwestycji z budżetu państwa udało się wyłonić wykonawcę. Pierwotny projekt wyczekiwanej przez mieszkańców przebudowy obiektu nieco się zmienił.

Po kilku przetargach udało się wyłonić wykonawcę prac - będzie nim firma Panorama z Pruszkowa. - Trochę to trwało, dlatego pierwotne plany modernizacji obiektu musiały zostać nieco przemodelowane - mówi burmistrz miasta i gminy Sianów Maciej Berlicki.

Ceny wzrosły, dlatego gmina dodatkowo dołożyła do inwestycji około 400 tysięcy złotych. W sumie remont stadionu ma kosztować niecałe 6 milionów złotych, z czego 2 miliony złotych to dotacja z Ministerstwa Sportu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.