Łukasz Koleśnik

Gubin: Awarii coraz mniej, ale pracy przy wodociągach wciąż sporo

Robót związanych z modernizacją sieci podziemnej na terenie Gubina będzie jeszcze więcej. Fot. Archiwum "GL" Robót związanych z modernizacją sieci podziemnej na terenie Gubina będzie jeszcze więcej.
Łukasz Koleśnik

Jeszcze nie tak dawno Przedsiębiorstwo Usług Miejskich w Gubinie ledwo nadążało, aby usunąć awarię za awarią. W tym aspekcie jest coraz lepiej, ale duża część sieci wciąż jest w kiepskim stanie i wymaga modernizacji.

W ostatnim czasie można było zaobserwować wiele robót, dotyczących kanalizacji bądź wodociągów (zwłaszcza, że łączyły się one z licznymi modernizacjami dróg w mieście). To nie koniec. Gubińskim PUM stara się poprawić stan sieci podziemnej, zwłaszcza wodociągów. To na nie najbardziej zwraca uwagę prezes Przedsiębiorstwa Usług Miejskich w Gubinie, Leszek Linda.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.