Łukasz Koleśnik

Gubin: Rada wykonała kolejny krok, by powiększyć zasób mieszkań na wynajem przy granicy

Nowe mieszkania mają wkrótce zacząć rosnąć w Gubinie jak grzyby po deszczu. Jednak czy będą one w przystępnej cenie? Fot. Urząd Miasta Gubin Nowe mieszkania mają wkrótce zacząć rosnąć w Gubinie jak grzyby po deszczu. Jednak czy będą one w przystępnej cenie?
Łukasz Koleśnik

W mieście przygranicznym remontują ulice, budują halę sportową, jednak jednym z najważniejszych punktów dla lokalnego samorządu jest poprawa warunków mieszkaniowych w Gubinie. I widać to na każdym kroku.

Wydawać by się mogło, że w ostatnim czasie w Gubinie stawiają głównie na sport. Powstaje nowiutka hala sportowa przy szkole podstawowej nr 3, w planach jest potężna modernizacja stadionu miejskiego.

Jednak burmistrz Bartłomiej Bartczak podkreśla na każdym kroku, że istotny jest rozwój gospodarki mieszkaniowej w Gubinie. I od pewnego czasu samorząd wykonuje kolejne kroki, aby mieszkań w mieście było więcej, a burmistrz organizuje kolejne spotkania w sprawie nowych lokali.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.