Łukasz Koleśnik

Gubin/Krosno Odrzańskie: Był „bum” na mieszkania w Krośnie, teraz mają zacząć budować domki i lokale przy granicy

Burmistrz Bartczak oraz przewodniczący rady Wojciech Sendera w Warszawie oglądali budowę mieszkań w nowej technologii. Fot. Urząd Miasta Gubin Burmistrz Bartczak oraz przewodniczący rady Wojciech Sendera w Warszawie oglądali budowę mieszkań w nowej technologii.
Łukasz Koleśnik

Po latach zastoju na rynku mieszkaniowym w końcu w powiecie krośnieńskim coś się ruszyło. Od jakiegoś czasu trwają prace nad nowymi mieszkaniami w Krośnie. Na Gubin trzeba było poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że tam też zaczną rosnąć nowe budynki.

W Krośnie Odrzańskim deweloperzy działają od jakiegoś czasu. Nic dziwnego, stolica powiatu krośnieńskiego zyskała potężnego inwestora. Jednak w Gubinie też powstały nowe firmy, pojawiły się miejsca pracy. Tym dziwniejsze jest to, że przy granicy przez długi czas o nowych mieszkaniach nie było mowy.

CZYTAJ DALEJ:

Jak wygląda rynek mieszkaniowy w Krośnnie i Gubinie?

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.