Gwiazdy wybierają masaż pod ciśnieniem

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smoliński/ Grzegorz Jakubowski/ Jak Hubrich
Katarzyna Sklepik

Gwiazdy wybierają masaż pod ciśnieniem

Katarzyna Sklepik

Cellulit, zmarszczki, problem „ciężkich nóg” - jest sporo urodowch przypadłości, które spędzają sen z powiek niejednej z pań. Dieta, zdrowy tryb życia oraz codzienna pielęgnacja mogą pomóc uniknąć niektórych z nich.

Ale co zrobić, gdy dodatkowe centymetry nie znikają, a skóra traci jędrność? Idealnym rozwiązaniem jest zabieg Icoone, czyli stymulacja multi mikro-pęcherzykowa.

Nie boli, a skutkuje

Maja Sablewska, Joanna Krupa czy Anna Mucha głośno przyznają się do korzystania z zabiegów Icoone. To nowa generacja masażu podciśnieniowego, który za pomocą najnowszej technologii dostarcza aż 1.180 multi mikrostymulacji na każdy decymetr skóry. - Zabieg polega na masażu za pomocą głowic masujących z rolkami, które posiadają liczne otwory tworzące multi mikrostymulację. Jest to bardzo skuteczna i bezinwazyjna metoda, którą można zastosować zarówno na ciało, jak i na twarz. Zabieg rozpoczynamy od konsultacji ze specjalistą, aby odpowiednio zaplanować leczenie. Następnie wykonujemy program bazowy na całe ciało. Drugim etapem jest program skierowany na konkretny problem terapeutyczny - mówi Katarzyna Brzozowska, kosmetolog. Icoone cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Znana modelka Joanna Krupa, stylistka modowa Maja Sablewska i aktorka Anna Mucha mówią otwarcie, że urodę zawdzięczają m.in. zabiegowi Icoone, czyli nowoczesnemu masażowi

Zabieg dla każdego

- Dzięki dużej ilości programów niezależnie od rodzaju i kondycji skóry możemy wykonać programy medyczne, jak i kosmetyczne w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg doskonale sprawdzi się w przypadku osób z problemami naczyniowymi, obrzękami, walczących z nadwagą i cellulitem, a i cierpiących na bóle mięśni czy placów - zapewnia Katarzyna Brzozowska.
Głęboka stymulacja urządzeniem Icoone pozwala na precyzyjne wymodelowanie wszelkich niedoskonałości.

- Zabieg Icoone jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów, który pozwoli uzyskać jędrną i atrakcyjną sylwetkę. To również świetny sposób na poprawienie owalu twarzy, zabieg działa liftingująco i redukuje złogi tłuszczu na podbródku - przekonuje Katarzyna Brzozowska.
Ekspertka podopowiada też, że jeśli chcemy uzyskać efekt w naprawdę szybkim tempie, warto skorzystać z terapii bazującej na połączeniu mezoterapii igłowej.

Autor: Katarzyna Sklepik

Katarzyna Sklepik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.