red.

Horoskop biznesowy na 2016 rok

Horoskop biznesowy na 2016 rok Fot. pixabay.com
red.

Sprawdź, czy pisane są Tobie w tym roku pieniądze, zmiana pracy czy intratny biznes. Za tydzień poznasz swój horoskop erotyczny.

Rok 2016 sprzyja stabilnym inwestycjom i branżom, które zajmują się nieruchomościami, produkcją żywności, ekologią, rolnictwem, turystyką. Najlepszy czas, aby zakładać nowe spółki, wchodzić w nowy biznes i szukać parterów biznesowych, to czas od września do grudnia. W dni, kiedy Merkury, planeta handlu i podróży, przebywa w retrogradacji unikaj podpisywania ważnych umów, nie kupuj sprzętu elektronicznego, telefonów, komputerów, samochodów czy urządzeń AGD, bo mogą się często psuć: 5-25.01, 28.04-22.05, 30.08-22.09 oraz 19-31.12.

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

W 2016 roku szybko podejmuj zawodowe i finansowe decyzje, bo konkurencja nie śpi. Uran wciąż przebywa w twoim znaku i sprawia, że im bardziej nowoczesne i oryginalne projekty wdrażasz w życie, tym lepiej będzie ci się wiodło.

W styczniu i w lutym poluj na wyjątkowe okazje w internecie, rób plan finansowy na cały rok, a będziesz dobrze przygotowany. Czas sprzyja niespodziewanym spotkaniom i może przynieść nowe okazje finansowe. Na wyprzedażach możesz upolować coś, czego od dawna szukałeś. 1-23.01, 17.02-11.03 i 5.04-29.04 Wenus sprzyja również zdobywaniu nowych klientów, negocjowaniu rabatów i wygranym.

Wiosna będzie sprzyjać wszystkim technicznym nowinkom, modernizacji, kupowaniu sprzętu elektronicznego, telefonów i komputerów. Trygon Saturna nastawi do ciebie przychylnie wpływowych ludzi, dlatego wysyłaj CV i umawiaj się na rozmowy o pracę.

Od 27.08 do 9.11 Mars będzie przebywać w kwadraturze do twojego znaku i wyostrzy twoją zawodową i finansową intuicję. Zadbaj o ubezpieczenie, zrób badania kontrolne, które są wymagane w pracy, kup okulary chroniące oczy przed szkodliwym wpływem monitora. Postępuj odpowiedzialnie, nie rzucaj słów na wiatr, bądź pracowity, a szybko zobaczysz rezultaty swoich starań. Buszowanie po sklepach czy podróże mogą nie przynieść spodziewanych zysków.

Jesienią planety ostrzegają przed pochopnymi wydatkami. Unikaj ważnych rozmów dotyczących pieniędzy z niepoważnymi osobami, nie inwestuj w niepewny biznes. Jowisz w opozycji do twojego znaku sprzyja za to spotkaniom z ważnymi osobami, prezentacji swoich umiejętności, awansowi i zmianie pracy na lepszą. Jesień sprzyja też wszelkim finansowych inwestycjom i decyzjom związanym z większymi zobowiązaniami. Podpisuj umowy, bierz pożyczki. Warto zrobić sobie i bliskim jakąś przyjemność lub prezent.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 22.03-5.04, 14.07-29.07, 7-24.10, 12.11-2.12

BYK (20 kwietnia - 22 maja)

W 2016 roku weź się ostro do pracy, bo masz szansę szybko osiągnąć duże zyski. Warto robić porządki, zapisywać się na kursy doszkalające, planować oszczędności i wyjazdy doszkalające. Jowisz wspiera cię dobroczynnym trygonem aż do początku września i sprzyja znajdowaniu nowej pracy czy lepszej wycenie usług i produktów.

Jowisz przez pierwsze osiem miesięcy roku zapewni nam dobrą passę do pieniędzy i wygrywania. 24.01-13.02 oraz 6.04-12.06 Wenus bardzo cię wspiera w sprawach finansowych. Zagraj więc w lotto, weź udział w konkursie, wysyłaj CV, jeśli szukasz pracy. Merkury doda ci sił i pomysłów. Inwestuj w naukę, zapisz się na szkolenie, skorzystaj z rady księgowego lub specjalisty od zarządzania finansami, zanim podejmiesz ryzykowną decyzję.

Latem planety zmobilizują cię do pracy nad poszukiwaniem nowych źródeł dochodów. Dlatego warto wtedy robić burzę mózgów, opracowywać nowe plany, skupiać się na innowacyjnych rozwiązaniach codziennych, zawodowych problemów. Sierpień sprzyja wysyłaniu ważnych listów i maili, spotkaniom z urzędnikami czy wyjaśnianiu niejasności finansowych na twoją korzyść.

Jesienią Jowisz zapewni ci intuicję w sprawach finansowych, ale również radzi ostrożność, bo oszuści i naciągacze mogą być bardzo aktywni w tym czasie. Trenuj swój szósty zmysł do interesów, dzięki któremu znajdziesz się w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu, aby podpisać korzystną umowę czy dobrze zainwestować. Planety zapewnią ci powodzenie w zdobywaniu inwestorów lub sponsorów, warto prosić innych o pomoc czy pieniądze, bo ludzie będą hojni.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 24.01-13.02, 5.03-21.03, 6.04-12.06, 30.07-6.10, 2.12-31.12.

BLIŹNIĘTA (23 maja - 21 czerwca)

W 2016 roku będziesz żył na wysokich obrotach, choć możesz też spodziewać się pewnych opóźnień i zmiany planów. Planety pomogą ci uporać się z ważnymi obowiązkami i ułatwią załatwienie trudnych i skomplikowanych spraw finansowych.

Saturn, który od zeszłego roku działa opozycją na twój znak zodiaku, pomoże ci zdobyć nowe umiejętności, nauczyć się obsługi skomplikowanych urządzeń i zdobycia ważnych dyplomów. Styczeń i luty sprzyja porządkom. Spotykaj się z ważnymi osobami, zmieniaj strategię działania, porządkuj dokumenty, faktury i sprawy księgowe, a szybko się ze wszystkim uporasz.

Wiosna sprzyja podpisywaniu umów, rozmowom z ważnymi klientami. Jeśli szukasz pracy, wyślij więcej zgłoszeń lub umawiaj się na rozmowy kwalifikacyjne. Wykorzystaj energię i zapał wspólników lub współpracowników, aby szybko zrealizować trudne projekty. Uważaj na handlowych oszustów, bądź ostrożny podczas transakcji przez Internet czy kartą kredytową. Neptun wciąż działa nieharmonijną kwadraturą na twój znak, nie bądź więc łatwowierny.

Latem nie podejmuj ryzykownych decyzji o kredycie czy pożyczce, zabezpiecz swoje finanse, zmień hasło w internetowym banku, aby spać spokojnie na wakacjach. W sierpniu Mars naprzeciwko twojego znaku ostrzega przed podjęciem pochopnych finansowych i zawodowych decyzji. Unikaj stresowych sytuacji, w pracy zachowuj spokój i nie działaj pod wpływem presji.

Jesień, a szczególnie październik, to bardzo dobry czas na podróże, spotkania zawodowe i pisanie korespondencji handlowej. Składaj podania, wypełniaj formularze, ubiegaj się o dotacje, a będziesz skuteczny i błyskawicznie wszystko załatwisz. Czas sprzyja wyrabianiu prestiżowych kart stałego klienta, ubieganiu się o luksusowe dodatki i lukratywne stanowiska.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2.01-23.01, 13.06-29.06, 7.10-24.10, 12.11-2.12.

RAK (22 czerwca - 22 lipca)

W 2016 roku planety będą działać na korzyść Raków przedsiębiorczych i pomysłowych. Jeśli nie zaczniesz działać, wyprzedzi cię konkurencja. Korzystny wpływ Jowisza sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów i spraw.

Zimą i wczesną wiosną planety sprzyjają zdobywaniu nowych zleceń, zamykaniu skomplikowanych spraw księgowych oraz szybkim i skutecznym negocjacjom. Zakładaj firmę, rozpoczynaj ważne sprawy, a możesz liczyć na szybki zysk. W marcu Merkury pomoże ci znaleźć korzystne oferty wiosennych wyjazdów, poluj na tanie bilety, zamawiaj sprzęt gospodarstwa domowego.

Latem Uran i Wenus ostrzegają cię przed zbyt pochopnymi decyzjami finansowymi czy zawodowymi. Pod wpływem impulsu nie rezygnuj z pracy i nie wydaj wszystkich oszczędności, bo wydaje ci się, że znalazłeś wyjątkową handlową okazję. Powinieneś zwrócić większą uwagę na wydatki w firmie, jeszcze raz przejrzeć, czy wszystkie rachunki są zapłacone, zrobić porządek w papierach i na kontach bankowych. W czerwcu i lipcu Merkury i Wenus przebywają w twoim znaku i sprzyjają robieniu finansowych planów, ubieganiu się o nową pracę, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą ci pomóc załatwić pilne sprawy. Sierpień sprzyja ważnym spotkaniom, braniu kredytu i podpisywaniu korzystnych umów.

Jesienią planety zapewnią ci lepszą passę do inwestycji i zajmowania się majątkiem trwałym. Warto zainwestować w ubezpieczenie lub bezpieczne obligacje. We wrześniu i październiku Mars ostrzega cię przed sprzeczkami w pracy i naciągaczami, którzy chcą szybko coś sprzedać. Daj sobie czas na decyzję, a nie stracisz.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 23.01-16.02, 12.03-5.04, 17.06-11.07, 23.09-17.10.

LEW (23 lipca - 23 sierpnia)

W 2016 roku będziesz zdobywać przydatne informacje dzięki pomocy Jowisza i Merkurego. Twoje ambitne plany mają szansę się szybko zrealizować dzięki wsparciu Urana i Saturna.

Zimą szukaj handlowych okazji w internecie, kupuj bilety na podróż, wykupuj karty rabatowe. Wenus w styczniu przyniesie ożywienie w handlu i większe wydatki na reklamę oraz sprawy biurowe. Unikaj jednak trudnych rozmów, nie kupuj na zapas, sprawdzaj, czy sprzęty lub usługi nie mają ukrytych wad.

W kwietniu planety zapewnią ci powodzenie w sprawach finansowych, graj na loterii, proś o pożyczkę, ubiegaj się o kredyt. Spotykaj się z ważnymi klientami, wysyłaj wiadomości, składaj podania o pracę, zapisuj się na szkolenia czy studia, kupuj na internetowych stronach aukcyjnych.

Wiosną ludzie zaczną cenić swój czas i pracę, trudniej będzie wynegocjować niższe ceny czy lepsze warunki współpracy. Ludzie oczekiwać będą większych bonusów, dodatków i prezentów, i rzadko kto będzie skłonny zrobić coś za darmo.

W maju planety ostrzegają cię przed zadłużaniem się i zbyt dużymi wydatkami. Warto uporządkować rachunki, zapłacić zaległe faktury. Możesz spodziewać się ważnych wiadomości, kontroli lub ważnych dyskusji na temat kontrowersyjnych spraw czy projektów.

Jesienią nadejdzie dobra passa i finansowe zyski. Ostatnie miesiące roku są dobre na przemyślenie biznesowej strategii i wprowadzenie cięć w budżecie firmy. Spotkaj się z nowymi klientami, planuj duże imprezy, ubiegaj się o lepsze stanowisko, ryzykuj, bo szybko pomnożysz swój majątek.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1.01-23.01, 17.02-11.03, 5.04-29.04, 12.07-5.08, 18.10-12.11.

PANNA (24 sierpnia - 23 września)

W 2016 roku uważnie zarządzaj pieniędzmi. Dzięki wpływowi Jowisza masz szansę na wygraną bądź znalezienie lepszej pracy. Jednak Saturn ostrzega cię przed nowymi zakupami sprzętu elektronicznego i samochodów, a także nadmiernemu ryzykowaniu w biznesie czy sprawach zawodowych.

Zimą i wczesną wiosną Jowisz zmobilizuje cię do zmiany pracy, zapewni szybkie i udane negocjacje, pomoże w szybkim podjęciu decyzji o wyborze miejsca na wakacyjny wypoczynek i znalezieniu korzystnych ofert wyjazdu. Wenus i Merkury zaczną sprzyjać ludziom przedsiębiorczym, kreatywnym i zaradnym. W marcu i kwietniu planety zapewnią ci udane spotkania z pracodawcami, klientami czy współpracownikami. Warto słuchać rad specjalistów od zarabiania, oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

Latem Neptun i Jowisz zapewnią ci szybki zysk i dobre okazje. Staraj się o pożyczki, kredyty i dofinansowanie, załatwiaj sprawy księgowe i urzędowe. Umawiaj się na ważne spotkania, wysyłaj maile, listy i pisma urzędowe, bo mimo wakacji masz szansę na szybką odpowiedź. W sierpniu Mars może cię popchnąć w kierunku nieprzemyślanych zakupów czy niekorzystnych kredytów. Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po portfel czy kartę kredytową. Jest to natomiast dobry czas na wygrywanie licytacji na Allegro czy E-bayu.

Jesienią za sprawą Saturna możesz spodziewać się telefonu od osób, którym jesteś coś winny. Warto sprawdzić oprocentowanie kredytów, które już mamy i czy warunki umowy się nie zmieniły. Saturn ostrzega cię też przed obietnicami bez pokrycia. Unikaj ludzi nieodpowiedzialnych i pochopnie wydających pieniądze, nie podpisuj długoletnich zobowiązań finansowych, uważnie czytaj każdą umowę czy gwarancję, zanim coś kupisz. Listopad sprzyja zawieraniu nowych znajomości i szukaniu ofert czy promocji. Podróżuj, angażuj się w nowe projekty, zdobywaj klientów, wspólników lub nowych pracowników.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 24.01-13.02, 6.04-12.06, 30.07-6.10, 2.12-31.12.

WAGA (24 września - 23 października)

W 2016 roku kontroluj wydatki, nie daj się ponieść wyprzedażom czy okazjom kupna rzeczy, które nie są ci do niczego potrzebne. Wenus i Jowisz sprzyjają podpisywaniu umów i inwestycjom w wystrój domu czy biura.

Zimą Merkury i Wenus zapewnią ci dobrą rękę do zakupów, przecen, warto ubiegać się o podwyżkę lub domagać się większych pracowniczych przywilejów. Spotykaj się z ważnymi osobami, umawiaj się na rozmowy o pracę, masz szansę zabłysnąć i zaprezentować się z najlepszej strony. W marcu zaplanuj rodzinny budżet i wydatki na remont i upiększenie domu.

Latem planety pomogą ci wykupić dobre ubezpieczenie, zarezerwować najlepsze kwatery na wakacje, upolować najtańszą wycieczkę. Bądź stanowczy, domagaj się tego, co ci się należy i nawet zrób awanturę, bo dużo dzięki temu osiągniesz.

We wrześniu nadchodzi czas zysków i nowych okazji. Jowisz wkroczy do twojego znaku zodiaku i przez kolejne 12 miesięcy będzie ci wyjątkowo sprzyjać w sprawach zawodowych i finansowych. Miesiące jesienne sprzyjają zdobywaniu nowych zleceń, zamykaniu skomplikowanych spraw księgowych oraz szybkim i skutecznym negocjacjom. Zakładaj firmę, rozpoczynaj ważne sprawy, a możesz liczyć na szybki zysk. We wrześniu i październiku za sprawą wpływu wojowniczego i nieprzewidywalnego Marsa nie wchodź w konflikty z konkurencją i uważaj, ktoś może chcieć cię wygryźć z twojego stanowiska.

W grudniu załatwiaj trudne sprawy w urzędzie, pisz i wysyłaj ważne pisma, wyjaśniaj niejasności z księgową.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2.01-23.01, 14.02-5.03, 13.06-29.06, 7.10-24.10.

SKORPION (24 października - 22 listopada)

W 2016 roku możesz liczyć na większy dopływ gotówki i satysfakcję z wykonywania swojej pracy. Ostrożnie jednak podejmuj decyzje finansowe, skonsultuj się ze specjalistą, zanim podpiszesz ważną umowę czy zaciągniesz kredyt. Jowisz sprzyja rozsądnym i bezpiecznym zawodowym decyzjom.

Mars w styczniu i lutym ostrzega przed niezapłaconymi rachunkami i rosnącymi odsetkami. Pilnuj terminów spłaty rat, nie rzucaj się w oczy pracownikom banku. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych, nie warto szaleć na giełdzie czy robić ryzykownych inwestycji.

Wiosną Jowisz sprzyja dostawaniu lepszych bonusów i dodatków, warto dopytywać się o zniżki, przeceny czy promocji, bo dziś dużo można dostać za darmo. Jednak uważaj, bo jednocześnie będziesz miał lekką rękę do wydawania. W kwietniu Merkury pomoże ci uporać się z dokumentami i sprawami w urzędzie. Rób porządek na biurku, zamykaj trudne sprawy, wyjaśniaj faktury, składaj reklamacje. W maju Wenus może cię skłonić do ekstrawagancji i uszczuplić twój budżet na pierwsze półrocze.

W czerwcu będzie ryzyko opóźnienia w płatnościach, straty lub większych wydatków na coś, co się nagle zepsuje. Warto mieć plan B i nie przejmować się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Dzięki cierpliwości wszystko uda się załatwić.

Jesienią planety dadzą ci szczęście do ludzi i okazji. Spotykaj się z ważnymi osobami, proś o pomoc, działaj charytatywnie, inwestuj w coś, co za kilka miesięcy przyniesie ci duży zysk. Czas sprzyja zarabianiu na pracy umysłowej – rozwiązuj krzyżówki, graj w gry, bierz udział w konkursach, bo masz szansę wygrać. W październiku Wenus zapewni ci dużo energii do pracy i większą mobilizację do pokonywania zawodowych przeszkód. Odpowiadaj na e-maile i telefony, bądź dyspozycyjny dla szefa czy współpracowników, bo może się pojawić duża okazja i biznesowa szansa. W listopadzie planety zachęcają do licytowania sprzętów na aukcjach internetowych, zamawiania tańszych biletów, inwestowania w hobby i kreatywne zajęcia.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 5.03-21.03, 6.04-12.06, 20.06-13.07, 25.10-12.11.

STRZELEC (23 listopada - 21 grudnia)

W 2016 roku musisz trzymać rękę na pulsie, bo finansowe okazje mogą pojawiać się znienacka. Saturn, który wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku, doradza ostrożność w podejmowaniu zawodowych i biznesowych decyzji. Nie szastaj pieniędzmi, nie zaciągaj zbyt dużych kredytów, kieruj się rozsądkiem, a wszystko będzie dobrze.

Zimą Saturn ostrzega przed błędami podczas podpisywania ważnych umów czy robienia transakcji finansowych. Wenus w koniunkcji z Marsem zapewnią ci urok osobisty i szczęście do większych zakupów i tanich wyjazdów. W pracy warto postawić na swoim, upomnieć się o zaległe należności czy zwrot długów. Wiosna sprzyja wydatkom na certyfikaty, dyplomy, kursy doszkalające, studia.

Latem szukaj pomocy, pytaj doradców finansowych o zdanie, zakładaj lokaty i konta oszczędnościowe. W sierpniu Mars i Saturn mogą zapowiadać opóźnienia i komplikacje, trzymaj więc rękę na pulsie i za łatwo nie rezygnuj ze swoich planów. Wiele spraw będzie się komplikować, a ludzie będą testować twoją wytrzymałość na stres i wymagać od ciebie większej odpowiedzialności. Niebezpiecznie jest ulegać naciskom czy groźbom.

We wrześniu planety sprawią, że będziesz nerwowy i porywczy. Zaćmienie Słońca może zapowiadać nieprzewidziane wydatki i biznesowe komplikacje. To nie jest dobry miesiąc na ważne spotkania i omawianie drażliwych spraw czy szczegółów. Nie sięgaj po oszczędności, zachowaj ostrożność w kontaktach z nowymi pracownikami czy partnerami.

Jesienią Jowisz zapewni dobry start nowym firmom, a także przyniesie okazje do zarobienia większej ilości pieniędzy. To dobry czas na spotkania, podpisywanie umów, organizowanie ważnych wydarzeń promocyjnych i reklamowych. Teraz odkujesz się, zobaczysz finansowe rezultaty swojej ciężkiej pracy. Z poważnymi wydatkami i dużymi inwestycjami poczekaj, jeśli możesz, właśnie na koniec roku.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 22.03-5.04, 14.07-29.07, 12.11-2.12.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 20 stycznia)

W 2016 roku warto zabrać się do pracy, bo Jowisz obiecuje sukces tym, którzy są sumienni, pracowici i oszczędni. Odważnie sięgaj po to, co ci się należy i nie stój w cieniu innych.

W styczniu i lutym Merkury nastawi cię pozytywnie do ludzi, musisz jednak uważać podczas podpisywania dokumentów czy robienia zakupów, bo łatwo będzie o pomyłkę. Czas sprzyja oszczędzaniu, porządkom biurowym i księgowym, wyrzucaniu nieużytecznych i starych mebli oraz sprzętów, a także małemu remontowi. W marcu i kwietniu planety pomogą ci dotrzeć do osób czy klientów, którzy nie byli dotąd przekonani do twoich usług. Wykupuj reklamy, umawiaj się na spotkania, skup się na handlu i promocji.

Latem Merkury zapewni ci dopływ nowych informacji, cenne znajomości i pomoc z najmniej spodziewanej strony. Warto spotykać się z ludźmi, wysyłać CV i szukać nowych rozwiązań starych problemów.

We wrześniu i październiku Mars będzie przebywać w twoim znaku. Uważaj wtedy, bo możliwe są straty finansowe lub opóźnienia w wykonaniu usług. Trzeba być cierpliwym i uważać na drobne błędy, które mogą ci przynieść duże szkody. Ktoś może cię zaskoczyć nową zawodową propozycją. Warto szukać okazji, wysyłać CV, być otwartym na nowe pomysły.

Jesienią Jowisz w kwadraturze do twojego znaku może cię skłaniać do kupowania tego, co drogie i wyjątkowe. Sporo kosztować cię będą wyjazdy, spotkania towarzyskie czy rozrywki, warto rozsądnie wybierać miejsce i kalkulować koszty. Zastanów się, czy rzeczywiście nowe rzeczy są ci potrzebne. Uważaj, bo niektóre inwestycje, szczególnie w nowoczesne technologie, mogą nie przynieść spodziewanych zysków.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1-2.01, 24.01-13.02, 2.12-31.12.

WODNIK (21 stycznia - 19 lutego)

W 2016 roku będziesz miał okazję do zawierania korzystnych umów, satysfakcjonujących zakupów, ale również będziesz musiał zmienić strategię i zadbać o oszczędności. Planety sprzyjają twoim planom, nie bój się więc zaczynać nowych spraw.

Zimą uporządkuj dokumenty, załatwiaj sprawy urzędowe i skup się na dużych klientach i poważnych zleceniach, wdrażaj w życie plan oszczędzania. W styczniu i lutym Merkury zachęca do większych zakupów, wyjazdów, kursów dokształcających i spotkań w sprawie pracy. W marcu możesz mieć chwilowe problemy finansowe, opóźnienia w płatności faktur. Bądź cierpliwy i wyrozumiały dla innych oraz nie oceniaj surowo swoich dokonań czy możliwości.

Wiosną planety skierują twoją uwagę na problem zasobów i środków na bieżącą działalność lub długoterminowe inwestycje. Warto pamiętać, że nie zawsze pieniądze są kluczem do sukcesu, a ty powinieneś nauczyć się dobrze wyceniać swoją pracę i dokonania oraz korzystać z pomocy, jaką oferują ci inni. Kontakty zawarte w pierwszej połowie roku zaprocentują już tej jesieni. W maju i czerwcu planety sprzyjają rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, zakładaniu firmy i ubieganiu się o dotacje czy dofinansowanie. Warto nadać kupon lotto. Wiosenne miesiące sprzyjają szybkim decyzjom dotyczącym pracy czy majątku, nie warto się wahać, drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć!

W sierpniu Mars ostrzega cię przed pochopnymi zakupami i roztargnieniem podczas ważnych transakcji finansowych. To nie jest dobry czas na rozmowy o pracę czy polowanie na okazje w sklepie czy w internecie, bo może ci się trafić wybrakowany czy wadliwy towar. Uważaj na oszustów i nieuczciwych klientów, bądź ostrożny w korzystaniu z atrakcyjnych ofert czy okazji.

Jesienią dobroczynny Jowisz zapewni ci nowe pomysły, zainspiruje cię i pomoże przezwyciężyć impas finansowy czy personalny w pracy. Od września do grudnia ryzykuj, zaczynaj nowe sprawy, wchodź w spółki, podpisuj umowy. Jeśli starasz się o kredyt czy chcesz kupić mieszkanie, to idealne miesiące na takie sprawy.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2.01-23.01, 14.02-5.03, 13.06-29.06, 7.10-24.10.

RYBY (20 lutego - 20 marca)

Zapowiada się rok pełen finansowych okazji i zakupów. Jowisz znajduje się naprzeciwko twojego znaku, będziesz więc skłonny do większych wydatków, szczególnie na rodzinę i dom. Saturn pomoże ci rozsądnie zaplanować budżet i nie szaleć na wyprzedażach.

Pierwsze trzy miesiące roku sprzyjają podróżom, wysyłaniu CV do potencjalnych pracodawców i sprawnemu odpowiadaniu na e-maile i listy. To dobre dni (z wyjątkiem 2-23.01) na zakup sprzętu elektronicznego, telefonów i komputerów. Merkury pomoże ci upolować dobrą okazję na zakupach lub wylicytować tanio zakupy na aukcji internetowej.

Wiosną, a szczególnie w marcu, ostrożnie inwestuj i ubiegaj się o kredyty czy pożyczki. Zadłużaj się jednak z umiarem, żeby nie zostać w drugiej połowie roku z dużymi finansowymi obciążeniami. Maj i czerwiec sprzyjają rozmowom z przełożonymi, robieniu biznesplanu i planowaniu projektów na resztę roku. Szanuj autorytety, postępuj zgodnie z wytycznymi klientów czy przełożonych, a zostaniesz odpowiednio wynagrodzony.

Latem planety zapewnią ci mobilizację sił, nowe pomysły i dużo energii, aby uporać się z zaległościami. Lipiec przyniesie wiele nowych okazji do pokazania się z dobrej strony, osiągnięcia szybkich zysków i sukcesu tam, gdzie liczy się spryt i wszechstronne wykształcenie. W sierpniu Mars i Saturn ostrzegają przed pochopnymi zakupami, bo przez chwilowe zauroczenie możesz kupić coś zbędnego. Warto uważać podczas robienia przelewów i płacenia kartą, bo w tym miesiącu może być więcej pomyłek i usterek sprzętu elektronicznego.

W listopadzie i grudniu Wenus pomoże ci w tanim zakupie zimowych wycieczek, warto kupować bilety i szukać korzystnych ofert na sylwestrowe bale i imprezy. W te dni warto prosić innych o pożyczkę czy pomoc, bo ludzie będą szczodrzy, wyrozumiali i życzliwi.
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 5.03-21.03, 30.06-13.07, 30.07-6.10, 25.10-12.11.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.