Horoskop erotyczny na 2016 rok

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com/herwigclaeys0
red.

Horoskop erotyczny na 2016 rok

red.

Dziś dowiesz się, co jest Ci pisane w miłości. Czy dobrze ułoży Ci się życie z obecnym partnerem, a może samotni stracą głowę i serce dla bratniej duszy?

Rok 2016 będzie obfitował w ważne wydarzenia gospodarcze i polityczne. Jowisz, który przebywać będzie do pierwszych dni września w znaku skromnej i oszczędnej Panny, będzie nas skłaniał do rozsądnych decyzji, oszczędzania i skupienia się na karierze. Najwięcej finansowo zyskają wtedy Panny, Byki, Koziorożce i Ryby. Od września Jowisz znajdzie się w znaku Wagi, co przyniesie duże korzyści w każdej dziedzinie życia Wagom, Bliźniętom, Wodnikom i Baranom. Jesień sprzyja wydarzeniom kulturalnym i towarzyskim, zawiązywaniu nowych przyjaźni i związków, umacnianiu sojuszy, ślubom i podróżom.

Baran, 21 marca - 19 kwietnia

Walcz o swoje, nie pozwól uciec miłości. Jowisz i Saturn nadadzą wagi wszystkiemu, co robisz. Miłosne plany staną się bardziej odważne i zaskakujące. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Poczujesz się atrakcyjny, wyjątkowy i podziwiany. Uran wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku i dodaje ci sił, wigoru i poczucia, że wszystko jest możliwe.

Przychylne Ci znaki
Daj szansę dystyngowanej Wadze, razem zawojujecie cały świat. Na tych samych falach nadawać będziesz z Lwami i Strzelcami. Miłosne sekrety najlepiej powierz dyskretnym Koziorożcom lub romantycznym Rybom. Nie ufaj Rakowi, który zbyt natarczywie będzie chciał zdobyć twoje względy.

Dla singli
Potrzebujesz odmiany i rób wszystko, aby żadna randka nie była taka sama. Szukaj niezwykłych znajomości i oryginalnych miejsc na randki. Twoja inwencja i energia zachwyci niejednego, masz więc w tym roku szansę na wiele udanych randek w ciemno. Poczujesz się lepiej i chętnie umówisz się z kimś niezwykłym. Od wielkich słów i dozgonnych deklaracji trzymać się będziesz z daleka, ale okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Wiosna sprzyja erotycznym podbojom i eksperymentom w sypialni. Najbardziej namiętne chwile przeżyjesz, kiedy sprzyja ci planeta miłości Wenus: 1-23.01, 5.04-29.04, 12.07-5.08, 30.08-23.9 i 18.10-12.11. Wtedy też możesz spotkać kogoś, kto zawładnie twoim sercem. Jesienią warto podejmować poważne decyzje. Masz szansę spotkać osobę, u boku której zechcesz spędzić życie.

Dla związku
W tym roku odkryjesz, że tak naprawdę czujesz się szczęśliwy i spokojny. Dobrze wam zrobi wspólny wyjazd w wakacje, choćby tylko na weekend na działkę! Nie zabierajcie jednak przyjaciół, a dzieci tym razem zostawcie u teściów. Poświęćcie sobie więcej czasu i troski, a nie będziecie żałować. Na wyjeździe odprężysz się i nabierzesz nowych sił do życia. Jesienią twoja pomoc i rady będą bezcenne, dzięki nim zdobędziesz sojusznika w kimś z rodziny partnera. Warto od września podejmować ważne partnerskie decyzje.

Byk, 20 kwietnia - 22 maja

Czeka cię romansowy i pełen namiętności rok. Zadbaj o swoje potrzeby, zaakceptuj swoje ciało, doceń swojego partnera. Planety będą ci wyjątkowo przychylne, korzystaj z ich dobroczynnego wpływu i wprowadź w swoje życie uczuciowe i erotyczne pozytywne i konieczne zmiany. Jowisz doda ci urody, uroku i seksapilu, a Pluton zapewni namiętność, intuicję do ludzi i łatwość w osiąganiu trudnych celów. Nie bądź skryty, mów otwarcie o swoich uczuciach, a okaże się, że bliska osoba czeka od dawna na twoje wyznanie.

Przychylne Ci znaki
Panny i Koziorożce to idealni dla ciebie partnerzy w życiu prywatnym i zawodowym czy biznesowym. Uważaj na pochlebstwa i komplementy, którymi karmić cię będą Bliźnięta i Lwy, z nimi możesz się jednak nie dogadać. Skorpiony i Wagi będą świetnymi przyjaciółmi, ale może się okazać, że to coś więcej.

Dla singli
Zima i wiosna sprzyjają nowym znajomościom, ale nie chwal się na prawo i lewo, z kim się spotykasz, zanim nie będziesz pewny, że to coś poważnego. Konkurencja nie śpi. Potraktuj poważnie te deklaracje i znajomości, które wydarzą się w dniach: 23.01-16.02, 30.04-24.05, 5.08-29.08, 23.09-17.10, 12.11-7.12. Wiosną możesz przeżyć niezapomniane chwile u boku kogoś, kogo znasz od dawna. Uważaj jednak, aby nie wracać do tych partnerów, którzy cię w jakiś sposób zranili. Nie czas na dawanie im drugiej szansy. Latem masz szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Jesienią dzięki przyjaciołom poznasz kogoś, kto zawładnie twoimi emocjami.

Dla związku
Jowisz doda ci uroku i wiary w prawdziwą miłość. To dobry moment, aby zamieszkać razem lub podjąć decyzję o ślubie, dziecku czy kupnie wspólnego domu. W wakacje baw się, zapraszaj gości i pozwól partnerowi na odrobinę luzu i swobody, może nawet spędzicie osobno kilka dni urlopu, co wyjdzie wam na dobre. Jesienią zarządzaj domem, zrób mały remont. Ktoś pomoże ci podjąć poważną partnerską decyzję.

Bliźnięta, 23 maja - 21 czerwca

Saturn postawi na twojej drodze ważne osoby, nie przegap więc okazji, aby uporządkować swoje życie osobiste. Pamiętaj, że czasami lepiej być samemu przez jakiś czas niż męczyć się w niedopasowanym związku. Neptun wciąż działa na twój znak i sprawia, że jesteś bardziej romantyczny i będziesz poszukiwał swojej drugiej połówki. Jesienią będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kącie.

Przychylne ci znaki
W tym roku nie każdy spełni twoje wymagania. Lwy, Wodniki i Wagi będą na pewno dobrymi kandydatami na stałego partnera. Koziorożec będzie ci bardzo przychylny, choć nie przejmuj się, że będzie chciał z tobą rozmawiać tylko o pracy.

Dla singli
Poczujesz, że dotychczasowe przygody, flirty i romanse nie dawały ci tego, czego pragniesz, Neptun sprawi, że będziesz kierował się w tym roku romantycznymi porywami serca. W pierwszej połowie roku staniesz się łatwym łupem podrywaczy, uważaj, żeby w marcu, kwietniu i maju nie wdać się w relację, która okaże się trójkątem. Ktoś może zataić przed tobą pewne ważne fakty ze swojego życia, miej się więc na baczności. Latem emocje i namiętności odżyją. Przeżyjesz wyjątkowe chwile u boku interesującej osoby. Nie bądź zazdrosny w sierpniu, bo to może popsuć dobrze zapowiadającą się relację. Ale dopiero od września nadejdzie największe szczęście w miłości.

Dla związku
Unikaj w tym roku ryzykownych decyzji. W stosunku do nowych znajomych powinieneś być ostrożny. Mimo wszystko będziesz w dobrym humorze, a więc udadzą się wiosenne i wakacyjne wyjazdy we dwoje. Postaraj się tylko nie decydować za bliskie ci osoby, bo Mars od marca do maja i w sierpniu przestrzega przed konfliktem na temat wspólnego spędzania czasu. Uda ci się załatwić wiele domowych i partnerskich spraw, powinieneś jednak unikać konfliktów. Jesienią wszystkie problemy uda się załagodzić, warto podjąć ważne partnerskie decyzje.

Rak, 22 czerwca - 22 lipca

Jowisz i Wenus zapewnią ci udane romantyczne chwile we dwoje. Niczym się nie martw i tak zorganizuj sobie czas, aby miło spędzić ten rok. Weekendy i urlop wykorzystaj, aby bawić się i odpoczywać. Jeśli uwierzysz w swoje siły, to zdolny będziesz spełnić marzenia. Odżyją stare uczuciowe sprawy. Nie daj się zwieść czyjejś niewinnej minie! Postaw na prawdziwe uczucia, a na pewno nie będziesz rozczarowany. Uran i Pluton wciąż działają na twój znak i skłaniają cię do całkowitej partnerskiej zmiany zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie idź na kompromisy, a wygrasz!

Przychylne ci znaki
Zainteresuj się Rybami i Skorpionami, one dostarczą ci ekscytujących emocji i erotycznych wrażeń. Randka z Bykiem może być bardzo ekscytująca i zapoczątkować niezwykły związek. Unikaj Panien i Baranów, one mogą nie zrozumieć twoich uniesień, porywów i sentymentów.

Dla singli
Dzięki Jowiszowi i Plutonowi będziesz odważny i pewny siebie. Nie siedź w domu, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy wakacyjnych wyjazdach. Do pierwszych dni września Jowisz ześle ci wiele okazji do spotkania bratniej duszy. Wiosną twoja odwaga i większa niż do tej pory niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Uważaj tylko, aby nie obiecać zbyt wiele komuś, kto chciałby zaraz mieć cię na własność. Grożą ci drobne towarzyskie nieporozumienia, których powodem będzie zazdrość lub niespełniona namiętność. Jesienią Wenus sprzyja udziałowi w towarzyskich imprezach.

Dla związku
Chętnie zajmiesz się sprawami bliskiej osoby, w czymś jej pomożesz lub coś ułatwisz. Nie poświęcaj jednak wszystkiego dla kogoś, kto leniuchuje, bo możesz się z tego powodu zdenerwować. Wiosna, a szczególnie długi majowy weekend, sprzyja romantycznemu wyjazdowi w nieznane, co okaże się przeżyciem, jakiego od dawna wam w związku brakowało. Wiosną będziesz więcej rozmyślał o uczuciach i obowiązkach, jakie z nich wynikają. Więcej uwagi poświęcisz też sprawom rodzinnym. Jesienią będziesz miał o wiele więcej czasu, aby zająć się swoim wyglądem i swoim życiem uczuciowym.

Lew, 23 lipca - 23 sierpnia

Nadchodzi dla ciebie bardzo do bry rok. Dzięki pozytywnym wpływom Saturna i Urana w twoim życiu zagości spokój, ale nie będziesz się nudził. Będziesz w doskonałym humorze, który udzieli się twojemu otoczeniu. Pod koniec roku korzystny wpływ Jowisza zapewni ci nowe rozrywki, erotyczną werwę i nowe inspiracje do zabawy i randek. Za miłością pojedziesz nawet na kraniec świata, bo jesteś odważny i lubisz pokonywać przeszkody, aby z kimś się związać.

Przychylne ci znaki
Przychylne ci najbardziej znaki zodiaku to Baran, Strzelec, Wodnik i Bliźnięta. Z nimi nie będziesz się nudził. Z Rakiem może być ci trudno w tym roku znaleźć wspólny język. Nie prowokuj sporów i nie bądź zazdrosny, jeśli twój partner jest spod znaku Skorpiona.

Dla singli
Po trudnych dwóch minionych latach nastanie dla ciebie wreszcie dobry czas. Uwierzysz w siebie i swoją atrakcyjność, znów będziesz błyszczał na spotkaniach towarzyskich, premierach i imprezach. Masz szansę zimą i wiosną zwrócić uwagę kogoś, kto od dawna był w pobliżu. Być może ktoś z przyjaciół lub współpracowników niespodziewanie stanie się dla ciebie kimś więcej? Wenus zapewni ci okazje do wyjątkowych spotkań i randek w dniach 17.02-11.03, 5.04-29.04, 12.07-5.08, 18.10-12.11, 7.12-31.12. Nie przegap wtedy swojego szczęścia i korzystaj z życia. Jesienią ktoś będzie miał wobec ciebie poważne zamiary. Może warto dać temu szansę i wejść w związek?

Dla związku
Uda ci się przywrócić spokój i harmonię w twoim związku. Nie znaczy to jednak, że będziesz się nudził. Wprost przeciwnie. Partner doceni twoje starania, a wspólnie spędzone chwile będą naprawdę wyjątkowe. Poczujecie się jak na pierwszej randce. Emocje i namiętności odżyją z wielką siłą. Wakacje sprzyjają spokojnemu odpoczynkowi we dwoje. Będziesz cieszyć się zasłużonym spokojem i poczuciem bezpieczeństwa w ramionach ukochanej osoby. Jesień sprzyja także wspólnym wyjazdom, rozrywce i odwiedzinom u przyjaciół, a także poważnym inwestycjom finansowym, które dadzą wam zabezpieczenie na przyszłość.
Dla singli

Panna, 24 sierpnia - 23 września

Jowisz w twoim znaku zodiaku sprawi, że przed tobą najlepszy rok na znalezienie szczęścia w miłości. W uczuciach staniesz się pewny siebie, a nawet trochę zazdrosny. Jeśli rywalizujesz z kimś o względy wyjątkowej osoby, to masz teraz szansę pokonać konkurencję! Będziesz jednak bardziej niż zwykle zwracać na siebie uwagę otoczenia. Jowisz pomoże ci uwierzyć w siebie i zdobyć w miłości to, na czym ci zależy. Saturn i Neptun będą przypominały ci, że oprócz zabawy warto podjąć konkretne życiowe decyzje. Myśl sercem i zaufaj swojej intuicji.

Przychylne ci znaki
Koziorożec i Byk są wymarzonymi partnerami dla ciebie. Nie odrzucaj też zalotów Ryb i Skorpionów, one mogą pokazać ci inne wymiary miłości i seksu. Wyznania Bliźniąt zawrócą ci w głowie, ale nie spodziewaj się po nich dozgonnej miłości.

Dla singli
Porzuć skromność, przestań się wahać i randkuj ile się da! Jowisz bardzo ci sprzyja, ale jeśli nie będziesz wychodzić z domu i umawiać się na spotkania, możesz przegapić najlepszy czas na związek. Wiosna sprzyja nawiązywaniu niezobowiązujących, ale obiecujących znajomości. Zwrócisz uwagę na kogoś, z kim pracujesz lub często spotykasz się w urzędzie. Przy okazji różnych oficjalnych spotkań możesz poznać kogoś, kto zagości dłużej w twoim sercu. Internetowe randki też mogą przynieść ci wiele okazji do poznania ciekawej osoby. Przy wyborze partnera kieruj się jednak wspólnymi zainteresowaniami, a nie tylko zdjęciem. Jesienią podejmiesz słuszne miłosne decyzje.

Dla związku
Nadejdzie dla was czas korzystania z życia, wspólnego odpoczynku i nowych inspiracji. To dobry czas na wspólne inwestycje, kupienie ziemi czy letniego apartamentu, zaplanowanie dziecka czy ślubu. Licz się z tym, że różni ludzie zaczną interesować się twoimi miłosnymi sprawami. Pewne miłosne sekrety mogą nawet wyjść na jaw. W wakacje będziesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi krewni lub przyjaciele. Nie pośrednicz w cudzych sporach i małżeńskich kłótniach, bo tylko na tym ucierpisz. Jesień to dobry czas na wspólny wyjazd i aktywny odpoczynek.

Waga, 24 września-23 października

Jowisz będzie w tym roku dla ciebie wyjątkowo przychylny. Powoli zbliża się on do twojego znaku zodiaku, gdzie znajdzie się we wrześniu. Odżyje w tobie towarzyska dusza, chętnie spotkasz się z przyjaciółmi i zdecydujesz na krótkie, ale ciekawe wyjazdy. Pamiętaj, że to ty rozdajesz karty i to na tobie skupi się uwaga otoczenia. Uran w opozycji do twojego znaku będzie dodawał ci odwagi, żeby zmienić swoje życie osobiste na lepsze. Pluton da ci wiele szans w miłości i wielkie powodzenie oraz apetyt na seks.

Przychylne ci znaki
Uwodź Bliźnięta, Wodniki i Barany, bo z nimi masz szansę stworzyć najbardziej dynamiczne i ciekawe relacje. Strzelce po raz pierwszy potraktują poważnie twoje uczucia i propozycje. Nie wierz we wszystko, co powiedzą ci o uczuciach Ryby i Raki, bo wasz sposób wyrażania emocji i potrzeb bardzo się różni.

Dla singli
Przejmij inicjatywę, dzwoń, umawiaj się, flirtuj przez internet, poznawaj nowych kandydatów na najciekawszego partnera roku. Jeśli dotychczas nie spotkałeś swojej idealnej połówki, to w 2016 roku nadejdzie taka okazja. Nie ma mowy, żebyś nie zakochał się choć raz w tym roku! Zimą i wiosną będziesz zwodzić i flirtować do woli. Potraktuj poważnie to, co wydarzy się 17.02-11.03, 24.05-17.06, 30.08-23.09 i 7-31.12, kiedy Wenus będzie ci wyjątkowo sprzyjać. Jesienią możesz teraz liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności i przypadkowe spotkania z adoratorami czy wielbicielkami, których od dawna nie widziałeś.

Dla związku
Poczuj się pewnie, bo nadchodzi dla ciebie rok sukcesów i odnowienia uczuć. Będziesz doceniany i zauważany nie tylko przez partnera. Niewinny flirt może zimą przerodzić się w namiętną fascynację, uważaj więc, szczególnie w kwietniu i we wrześniu, aby nie podjąć pochopnie decyzji, która całkowicie odmieni twoje życie. Spróbuj zapanować nad namiętnościami, jeżeli nie chcesz kłopotów. Wspólny urlop będzie w tym roku wyjątkowy. Warto rozmawiać o ważnych dla was panach i sprawach. Teraz właśnie macie szansę dogadać się i wspólnie zdobyć się na coś wielkiego.

Skorpion, 24 października - 22 listopada

Neptun pomoże ci nawiązać niezwykłą znajomość, która zmieni twoje życie. Jeżeli masz już partnera, wprowadzisz w wasze wspólne życie więcej porządku i stabilizacji. Planety sprzyjają stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w miłości. Jowisz wciąż zapewni ci pomoc przyjaciół i najbliższego otoczenia w szukaniu osobistego szczęścia. Zasługujesz wreszcie na to, żeby ktoś cię docenił.

Przychylne ci znaki
Bądź dobrej myśli, pokrewne ci dusze spod znaku Raka, Ryb i Byka będą dobrymi kandydatami na stałego partnera. Flirt z Bykiem lub Koziorożcem może odmienić twoje życie, nie tylko erotyczne. Uwierz w szczere intencje osoby spod znaku Panny. Unikaj Strzelców, które wciąż krytykują twoje pomysły.

Dla singli
W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz. Przyjmij zaproszenia i posłuchaj rad życzliwych przyjaciół, którzy swatają cię z kimś atrakcyjnym i miłym. W pierwszej połowie roku okaż przyjaźń i zainteresowanie tym, którzy na to zasługują, a na pewno tego nie pożałujesz. Mars w twoim znaku zodiaku od 3.01 do 5.03 oraz od 27.05 do 2.08 zapewni ci energię do romansów i erotycznych szaleństw. W drugiej połowie roku masz szansę na spotkanie poważnego partnera lub stabilizację w nowym związku.

Dla związku
Nabierz dystansu do tego, co było w poprzednich dwóch latach, kiedy obowiązkowy Saturn przemierzał twój znak zodiaku. Nie wracaj do trudnej przeszłości, nie wyrzucaj partnerowi błędów czy przykrych słów. Zacznijcie wszystko od nowa, a Wenus i Jowisz wszystko wam wynagrodzą. Całe pierwsze półrocze sprzyja rozkwitowi uczuć, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Nie wymagaj od partnera więcej niż od siebie, dostrzeż jego potrzeby i zapytaj o zdanie podczas podejmowania ważnych decyzji. Jesienią spodziewaj się udanych imprez rodzinnych.

Strzelec, 23 listopada - 21 grudnia

Poważnie podejdź w tym roku do spraw uczuć, na randki nie spóźniaj się i ogranicz repertuar głupich żartów do minimum. Z twoimi radami wszyscy będą się bardzo liczyć. Na urlopie baw się i szalej. Wykorzystaj też niezwykle korzystny czas dla spraw małżeńskich i miłosnych. Wenus i Saturn będą w tym roku skłaniać cię do uporządkowania miłosnych spraw. Mars zapewni ci jednak dużą porcję erotycznych wrażeń. W uczuciach szukać będziesz nie zwariowanych przygód i magnetycznych flirtów, ale spokoju, bezpieczeństwa i prawdziwych przeżyć.

Przychylne Ci znaki
Daj szansę adoratorom czy wielbicielkom spod znaku Bliźniąt, Lwa i Wagi. Pamiętaj, że w tym roku osobą najbliższą twojemu serca może się okazać ktoś, kto jest starszy od ciebie lub pełni ważną funkcję. Nie dawaj kolejnej szansy Rakom, ponieważ nie dogadacie się w tym roku.

Dla singli
Będziesz miał wiele okazji spotkać miłość swojego życia i przeżyć niezwykle namiętne chwile. Zimą będziesz uważnie dobierać kandydatów na randki. Wiosną miłosne sprawy przyspieszą, bo Mars od marca do maja i w sierpniu będzie się znajdował w twoim znaku. Zaczniesz bardziej się starać, a trudności, jakie stawia na twojej drodze Saturn, wreszcie znikną. Nie zastanawiaj się zbyt długo, jak zdobyć uznanie kogoś, kto właśnie wpadł ci w oko i nie udawaj kogoś, kim wcale nie jesteś. Latem przyjaciele przedstawią ci kogoś, z kim warto będzie się umówić. Jesienią podejmij poważną decyzję, z kim chcesz być. Bierz na serio to, co wydarzy się podczas pobytu Wenus, planety miłości, w twoim znaku od 1.01 do 23.01 oraz od 18.10 do 12.11. Na udane randki i łut miłosnego szczęścia możesz również liczyć w dniach 4.04-29.04, 24.05-17.06, 12.07-5.08.

Dla związku
Będziesz potrzebować więcej czasu dla siebie. Oczekuj i wymagaj od partnera tyle samo, co od siebie, a znów zaczniecie nadawać na tych samych falach. Podejmuj ważne decyzje, pomóż partnerowi rozwiązać jego problemy. W pierwszej połowie roku uda ci się rozpalić namiętność w waszym związku, szczególnie w marcu, kwietniu, maju i sierpniu. Jesienią spodziewaj się udanych spotkań rodzinnych.

Koziorożec, 22 grudnia - 20 stycznia

Jowisz wciąż ci sprzyja i zapewni ci wiele miłosnych atrakcji i spełnienie w związkach. Staniesz się bardziej towarzyski, a również w pracy nie zabraknie okazji do zawarcia nowych ekscytujących znajomości. Nabierzesz pewności siebie, wykorzystaj tylko swoje atuty i pokaż wszystkim, że trzeba się postarać, aby zdobyć twoje względy. Twoimi atutami są wierność, stabilność i wsparcie, jakiego udzielasz partnerowi. W tym roku o wiele częściej będziesz miał okazję zrealizować swoje ukryte erotyczne pragnienia.

Przychylne Ci znaki
Raki i Skorpiony zrozumieją twoje miłosne potrzeby. Pewien Strzelec zawróci ci w głowie, ale zanim powiesz tak, sprawdź jego prawdziwe intencje. Nie zapomnij o propozycjach Panny, nie odrzucaj też zalotów Barana, razem wiele zdziałacie. Pewna Waga będzie zbyt długo się zastanawiać, zdecyduj, czy warto czekać.

Dla singli
Warto przejąć inicjatywę. Od stycznia do pierwszych dni września masz szczęście w miłości, wykorzystaj więc dobrą passę i wreszcie zacznij randkować na potęgę. Weź inicjatywę w swoje ręce. Jowisz ośmieli cię do zrobienia pierwszego kroku. Nie podpieraj ścian na balach karnawałowych, nie unikaj nieznajomych. Od 23.01 do 16.02 oraz od 12.11 do 7.12 Wenus przebywa w twoim znaku zodiaku i sprzyja zakochaniu i wyjątkowym erotycznym podbojom. Wiosną zniknie twoja nieśmiałość i niechęć do zawierania nowych kontaktów. Latem będzie gorąco w twojej sypialni. Kiedy Mars będzie w twoim znaku od 27.08 do 9.11, twoje notowania w towarzystwie wzrosną i możesz spodziewać się większej liczby randek i osób zainteresowanych twoją osobą.

Dla związku
Twoje życie osobiste bardzo się ożywi za sprawą trygonu Jowisza do twojego znaku. Wygospodaruj więcej czasu dla was dwojga, nie oglądaj się na dzieci i rodzinę, sami też potrzebujecie pobyć sami. W pierwszej połowie roku zorganizujesz rodzinny wyjazd, który wszyscy długo będą pamiętać. Zazdrość, która może cię dopaść w październiku i listopadzie, nawet jeśli będzie nieuzasadniona, przysporzy ci wielu zmartwień. Mars, który wtedy będzie przebywał w twoim znaku, ożywi też twoje życie w sypialni.

Wodnik, 21 stycznia - 19 lutego

Planety będą cię wspierać w miłosnych planach. Uran i Saturn dodadzą ci animuszu i sił, aby spędzać czas w klubach, na dyskotece i na randce do białego rana. Jowisz od września pomoże ci złapać szczęście za nogi. Korzystaj z uroków randkowania, otwórz się na nowe doświadczenia w sypialni. Dość czekania na ten pierwszy krok lub na propozycje partnera. Mów otwarcie, czego pragniesz, a szybko twoje marzenia się spełnią. Rok 2016 sprzyja rozkwitowi uczuć w stałym związku lub poznaniu kogoś, kto przesłoni ci dotychczasowe romanse.

Przychylne Ci znaki
Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Strzelec i Baran. Z nimi przeżyjesz fascynujące miłosne przygody. Możesz liczyć na wsparcie Bliźniąt i Wagi. Jeśli nie zostaniecie kochankami, to na pewno zaprzyjaźnicie się na lata.

Dla singli
W 2016 roku nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych. Twoje starania i zabiegi pielęgnacyjne, inwestycja w stroje i styl wreszcie zaprocentują. Na tle innych kandydatów będziesz wypadać olśniewająco. Jeśli od dłuższego czasu polujesz na kogoś, teraz masz szansę zdobyć jego serce. Zimą za sprawą Wenus, która zawita do twojego znaku (od 17.02 do 11.03) przyciągać będziesz uwagę wielu osób, ponieważ będziesz energiczny, pewny siebie i zdecydowany robić to, na co masz akurat ochotę. Tak wiele pozytywnej energii sprawi, że każdy będzie chciał cieszyć się twoim towarzystwem i twoją sympatią. Urlop w dalekich krajach lub rozrywkowe weekendy przyniosą ci nowych adoratorów oraz okazję do stworzenia stałego związku. Jesienią na pewno znajdziesz to, czego szukasz w miłości.

Dla związku
Zadbaj, aby nuda nie wkradła się do twojego związku i wciąż zaskakuj partnera swoimi pomysłami. Jak kochasz, to całą sobą. Od partnera wymagaj tego samego. Pierwszą połowę roku będziesz wolał spędzić na spokojnie, pobyć w domu, umocnić relacje z rodziną partnera, zażegnać spory i kłótnie. Niektóre zaległe rodzinne sprawy znów będą wymagać twojej uwagi. Od września za sprawą Jowisza, który zawita do twojego znaku, poczujesz się jak nowo narodzony a twoje życie erotyczne i uczuciowe rozkwitnie.

Ryby, 20 lutego - 20 marca

Neptun, Jowisz i Wenus sprawią, że twoje życie uczuciowe będzie bardzo urozmaicone. 2016 rok przyniesie ci wiele uniesień, erotycznych przygód, ale i poważnych partnerskich decyzji. Zacznij zwracać uwagę na praktyczną stronę życia we dwoje. Zadbaj i zaopiekuj się tymi, których kochasz. Ktoś w tym roku zwróci twoją uwagę i zostanie w twoim sercu na dłużej. Postaraj się wyglądać pięknie, daruj przyjaciołom wszystkie przewinienia i ciesz się sympatycznym czasem. Kto chce zdobyć twoje serce, ten powinien bardziej niż dotychczas się starać.

Przychylne ci znaki
Zaufaj w miłości Bykom, Pannom i Skorpionom, one zapewnią ci emocjonalne bezpieczeństwo oraz porozumienie dusz i ciał. Barany i Strzelce będą zabiegać o twoje względy, warto dać im szansę, nawet jeśli mają inny temperament od ciebie. Możesz nie dogadać się z dumnymi Lwami.

Dla singli
Jowisz dodaje ci odwagi i ochoty na zmianę. Wychodź ze znajomymi, baw się, tańcz do białego rana, korzystaj z życia. W tym roku będziesz miał większe powodzenie w miłości. Uwierz w swoje zalety, a szybko zdobędziesz partnera do tańca, a nawet i życia. Wenus jest ci przychylna w dnia: 12.03-5.04, 17.06-11.07, 23.09-17.10, wtedy szukaj swojego szczęścia. Wenus będzie stawiała na twojej drodze osoby zdecydowane na walkę o twoje serce do upadłego. Wakacje mogą przynieść nową miłość. Aż do początku września twoja dobra passa będzie trwać, nie marnuj więc czasu i umawiaj się na randki aż do skutku. Jesień sprzyja także romantycznym wyjazdom i wycieczkom. Zaryzykuj i powiedz tak komuś, kto od dawna stara się o twoje względy.

Dla związku
Przestań mieć wątpliwości, zaakceptuj partnera takim, jaki jest. Czy rzeczywiście uważasz, że powinien on zmienić się w rycerza na białym koniu czy piękną księżniczkę? Korzystaj z życia, doceń wspólne radości dnia codziennego, a na nowo odżyją w was głębokie emocje. Jesienią staniesz się bardziej rozmowny i towarzyski, co korzystnie wpłynie na wszystkie małżeńskie sprawy.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.