Horoskop numerologiczny na 2016 rok

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
red.

Horoskop numerologiczny na 2016 rok

red.

Aby dowiedzieć się, co czeka cię w 2016 roku, dodaj do siebie wszystkie liczby z daty swojego urodzenia, tak aby uzyskać tylko jedną liczbę. Np. jeśli urodziłeś się 15.07.1968, to jesteś numerologiczną Jedynką, bo 1+5+7+1+9+6+8=37, 3+7=10, 1+0=1, a więc na 2016 rok przeczytaj przepowiednię dla twojej wibracji, czyli dla Jedynki.

Numerologia to magiczna sztuka przepowiadania przyszłości z liczb, które zawarte są w dacie naszego urodzenia. Za tydzień poznasz przyszły rok w horoskopie chińskim.

Rokiem 2016, według numerologów, włada wibracja liczby Dziewięć. Rok sprzyja kończeniu starych spraw, wychodzeniu z zaległości i pozbywaniu się tego, co już nie jest nam potrzebne. Będziemy częściej szukać okazji do odpoczynku i zabawy, zamiast od rana do późnej nocy siedzieć w pracy. To rok wracania do równowagi, porządkowania osobistych i rodzinnych spraw. Znajdziemy także czas dla starszych i potrzebujących wsparcia, a relacje z ludźmi staną się cieplejsze.

Dziewiątka bardzo sprzyja kończeniu różnych przedsięwzięć, w jakie zaangażowaliśmy się w ostatnich latach. Warto będzie zdawać zaległe egzaminy, a także skończyć z różnego rodzaju prowizorkami. To wibracja, która symbolicznie kończy stary cykl numerologiczny i otwiera nas na zupełnie nowe możliwości. Dziewiątka zwana jest wibracją odpoczynku, refleksji i duchowego rozwoju, dlatego w 2016 roku warto więcej odpoczywać, czytać i zajmować się swoim hobby.

1

W 2016 roku czas płynąć będzie szybko. Masz przed sobą nowe możliwości, a ważne sprawy już od stycznia ruszą jak z kopyta.

Rada: Ciesz się życiem, jedź na wakacje, rozwijaj swoje zainteresowania! Będziesz miał siłę zmienić na lepsze to, co przestało być potrzebne i wygodne.

2

Przed tobą rok udanej współpracy z ludźmi. W twoim otoczeniu pojawią się osoby, którym można będzie zaufać. Razem zrobicie więcej, wreszcie poczujesz się kochany i potrzebny.

Rada: Postaraj się zadbać o kondycję i urodę. Wesołego towarzystwa ci nie zabraknie, a nowe znajomości, jakie teraz zawrzesz, także będą udane.

3

Przed tobą wesoły rok. Odzyskasz formę, a twoje pomysły będą wyjątkowo kreatywne. Znajdziesz wielbicieli, a nawet naśladowców. Uwierz w komplementy, bo na nie zasługujesz.

Rada: Pamiętaj o przyjaciołach. Będziesz pomagać, doradzać, swatać samotnych. Dzięki tobie czyjeś życie zmieni się na lepsze.

4

Czeka cię teraz spokojniejszy rok. Poczujesz, że możesz zwolnić tempo. Sztuka, rozwój osobisty i życie rodzinne okażą się ciekawsze od kariery.

Rada: Cierpliwość i punktualność sprzyjają zyskom. W banku wynegocjujesz korzystne oprocentowanie, w pracy wywalczysz podwyżkę lub awans.

5

Pojawią się nowe pomysły, niezwykłe inspiracje i ciekawe znajomości. W 2016 roku życie nabierze barw. Poczujesz, że znowu wszystko jest możliwe.

Rada: Nie odkładaj niczego na później, łap wiatr w żagle. Teraz wszystko uda się szybko załatwić, bo będziesz miał mnóstwo pozytywnej energii.

6

Rok 2016 sprzyja rodzinnym sprawom. Pogodzisz zwaśnioną rodzinę, zaczniesz poważne inwestycje. Dzięki tobie wszystkim będzie się żyło wygodniej i zdrowiej.

Rada: Nie wypominaj nikomu dawnych grzeszków, a spędzicie rok w miłej, romantycznej atmosferze. Wyrozumiałość i serdeczność sprawią, że wszystkim będzie z tobą dobrze.

7

Zdobywaj nowe umiejętności, szukaj swojego powołania. Poczujesz, że wreszcie wiesz, czego chcesz w życiu. Ci, którzy w ciebie wątpili, teraz będą musieli zmienić zdanie.

Rada: Nauka zawsze się opłaci. Od początku roku cierpliwie inwestuj w rozwój swoich umiejętności, bo warto - dzięki temu staniesz się finansowo niezależny.

8

Czeka cię pracowity, ale bardzo udany rok. Życie stanie się bardziej uporządkowane i stabilne, a rodzina i bliskie osoby będą cię teraz bardzo wspierać.

Rada: Pamiętaj o odpoczynku, znajdź czas na urlop i sport. Hobby i sztuka poprawią ci humor, a z dystansu różne sprawy nabiorą nowego znaczenia.

9

Przed tobą spokojny rok. Daj sobie czas na ważne przemyślenia i unikaj ryzykownych decyzji. Kiedy zwolnisz tempo i zrobisz trochę porządku, pojawią się nowe propozycje.

Rada: Co było, to minęło! W 2016 roku to, co niepotrzebne, będzie musiało się zakończyć. Nie martw się, natura nie zna próżni i zaraz pojawią się ciekawsze możliwości.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.