Małgorzata Trzcionkowska

Hotelarze i logistycy już po egzaminach

Uczniowie Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych doskonale zdali egzaminy zawodowe. Teraz czekają ich matury. Fot. ZST-H w Żaganiu Uczniowie Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych doskonale zdali egzaminy zawodowe. Teraz czekają ich matury.
Małgorzata Trzcionkowska

Młodzież z Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych w stu procentach zaliczyła egzaminy zawodowe. Teraz czeka ich jeszcze matura.

Kwalifikacja zawodowa przyszłych logistyków i hotelarzy z ZST-H odbyła się na koniec stycznia, ale na wyniki przyszło uczniom poczekać. Okazało się, że zdający osiągnęli doskonałe wyniki. Wszyscy maturzyści z klasy hotelarskiej zdali ostatni egzamin zawodowy.

Logistycy, przygotowani przez Dorotę Girsę-Downar musieli pokazać swoje umiejętności w zakresie organizacji i monitorowania przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych.

Hotelarze pod opieką Lucyny Kultys do kwalifikacji obsługiwali gości w obiekcie hotelu. Wszyscy musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną. Wyniki w części praktycznej wahały się między 80, a 100 procent.

Uczniowie Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych doskonale zdali egzaminy zawodowe. Teraz czekają ich matury.
ZST-H w Żaganiu Uczniowie Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych doskonale zdali egzaminy zawodowe. Teraz czekają ich matury.

- To świadczy o wysokich umiejętnościach naszych uczniów- podkreśla Jadwiga Gargula, dyrektorka szkoły oraz Anna Król, wicedyrektor odpowiedzialna za kształcenie zawodowe. - Jesteśmy z nich bardzo dumni i liczymy na doskonałe wyniki podczas matur.

Małgorzata Trzcionkowska

Pracuję w oddziale w Żaganiu. Interesuje mnie to, co się dzieje w moim mieście.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.