Hubert Czerniawski: Żałuję, ale nic na to nie poradzę...

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Alan Rogalski

Hubert Czerniawski: Żałuję, ale nic na to nie poradzę...

Alan Rogalski

- Zobaczymy, jak to wszystko ułoży się u mnie, ale skoro podjąłem taką decyzję, to raczej nie będę jej zmieniał - mówił w roz-mowie z „Gazetą Lubuską” Hubert Czerniawski, były zawodnik Stali Gorzów, który zadecydował o tym, żeby zakończyć karierę żużlową ze względów zdrowotnych.

Wszystko zaczęło się od braci Zmarzlików w Kinicach
Pochodzący z oddalonego od Gorzowa o ok. 30 km zachodniopomorskiego Barlinka Czerniawski przygodę z żużlem rozpoczął w wieku 10 lat. To w 2011 r. jego tata pierwszy raz zabrał go na mecz Stali Gorzów. - Bardzo mi się to spodobało i od razu po spotkaniu zapytałem go, czy będę mógł spróbować swoich sił.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.