I Ogólnopolskie Dni Otwarte Developerów

Czytaj dalej
Fot. 123 rf
Aleksandra Korn

I Ogólnopolskie Dni Otwarte Developerów

Aleksandra Korn

Myślisz o kupnie mieszkania lub domu w regionie lubuskim? Teraz możesz poznać inwestycje, które realizowane są w naszym województwie i wybrać taką, która będzie dla Ciebie najlepsza!

I Ogólnopolskie Dni Otwarte Developerów to inicjatywa, dzięki której mieszkańcy całej Polski będą mogli bliżej zapoznać się z lokalną ofertą deweloperów. Wydarzenie będzie okazją dla tych, którzy chcą zakupić mieszkanie dla siebie, dzieci, wnuków, pod wynajem, czy jako inwestycję na przyszłość. To przede wszystkim z myślą o nich została przygotowana ta ogólnopolska inicjatywa, która przypada w dniach 25-26 listopada 2017. Wtedy to w różnych miastach odbędą się Dni Otwarte Developerów, podczas których będzie można szczegółowo porozmawiać z przedstawicielami firm o nieruchomościach, negocjować ceny i przede wszystkim odwiedzić miejsca inwestycyjne. Także województwo lubuskie przystąpiło do udziału w tym projekcie.

Deweloperski boom! Wybierz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb i marzeń

Trzeba przyznać, że deweloperzy budują na potęgę i jest w czym wybierać, bowiem jak wynika z informacji Głównego Urzędu Statystycznego, tylko w roku 2017 rynek mieszkań zasiliło aż 60 tys. nieruchomości. Deweloperzy utrzymują bowiem znakomite tempo, znacznie przewyższając własne wyniki osiągnięte w roku ubiegłym. Społeczeństwo polskie bogaci się, a to rzutuje na zawrotną sprzedaż mieszkań. Ten trend będzie się utrzymywał, dlatego też deweloperzy podążając za potrzebami Polaków, budują coraz więcej.

Należy przy tym zaznaczyć, że oferta inwestycji mieszkaniowych, także tych realizowanych na terenie województwa lubuskiego, jest niezwykle bogata i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej kapryśnego nabywcy. Firmy stawiają bowiem nie tylko na wysoką jakość zastosowanych materiałów budowlanych czy instalacyjnych, ale także na nowoczesny design obiektów, ich energooszczędność oraz ogólną estetykę, która wyraża się w kształtowaniu przestrzeni publicznej. Obiekty mieszkalne są bowiem pięknie wkomponowane w teren, co znacznie wpływa na charakter i estetykę całej okolicy.

We współczesnym budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym jak i jednorodzinnym zauważalna jest wysoka dbałość o detale, reżim technologiczny oraz dążenie do zrównoważonego rozwoju, czyli procesu, który poprzez zaspokojenie potrzeb obecnego pokolenia, nie zmniejsza potencjału rozwoju przyszłych pokoleń.

Przez cały listopad, aż do Dni Otwartych Developerów będziemy prezentować na łamach „Gazety Lubuskiej” oraz na portalu plus.gazetalubuska.pl inwestycje, którymi chcą się pochwalić lubuscy deweloperzy. Z kolei tych Czytelników, którzy chcą poznać ofertę w innych rejonach kraju zapraszamy na stronę dnideveloperow.pl, gdzie będziemy pokazywać wszystkie inwestycje zgłoszone do I Dni Otwartych Developerów.

Aleksandra Korn

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.