I pomyśleć, że musimy tak żyć w Gorzowie w XXI wieku!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

I pomyśleć, że musimy tak żyć w Gorzowie w XXI wieku!

Jarosław Miłkowski

Słupki na chodniku z kłódką, do której nie ma kluczyka. Sypiący się tynk ze ścian... Tak mieszka się w kamienicy przy al. Konstytucji 3 Maja.

- To jest jakiś absurd! Mieszkamy niemal na samym skrzyżowaniu, a jesteśmy tutaj… zasłupkowani - mówi nam Marzanna Bladowska. Od siedmiu lat mieszka w kamienicy przy al. Konstytucji 3 Maja 10. To miejsce bardzo charakterystyczne. Kamienicę widzi każdy, kto zjeżdża aleją od strony os. Staszica, bo jest po przekątnej od Galerii Askana. W oczy kamienica rzuca się przy okazji wielkich imprez sportowych, gdy jeden z jej mieszkańców wywiesza na balkonie flagi państw, które w nich uczestniczą.

 • Dlaczego stoją słupki?
 • Kiedy może być remont kamienicy?
 • Na jakie absurdy skarżą się mieszkańcy?
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.