Tomasz Rusek

Idziecie na Dni Gorzowa? To zapraszamy do nas!

dni gorzowa Fot. Łukasz Kulczyński/urząd miasta Taaaaaaaki tłum, jak rok temu przed sceną, chcemy widzieć w sobotę przed naszym namiotem. Serdecznie zapraszamy!
Tomasz Rusek

Dlaczego warto odwiedzić w sobotę stoisko „GL” na bulwarze? Bo będziemy mieć lody, prezydenta i najlepsze monidło imprezy!

Nie mogło być inaczej: skoro nasze ukochane miasto świętuje urodziny, to „GL” zjawia się na imprezie z prezentami! Dla Was, oczywiście.

Nasze stoisko na bulwarze będzie czekało na Was w sobotę od 12.00 do 20.00. Naprawdę warto wpaść do nas z odwiedzinami.

Pstryk i jesteś gwiazdą

Dla najmłodszych będziemy mieć pyszne lody od firmy Nordis. Dużo lodów! Warunek jest jeden: za zimną słodkość żądamy rysunku, który przedstawia miasto, jego fragment, zabytek albo Wasze ulubione miejsce w Gorzowie. Uwaga: dorośli też mogą malować. Najciekawsze obrazki pokażemy na naszej stronie internetowej www.gazetalubuska.pl. Uwaga: lody rozdajemy od 15.00!

Przy naszym namiocie będzie też można ozdobić sobie buzię fantazyjnymi rysunkami i pstryknąć sobie zdjęcie z maskotką.

Wielką atrakcją - na bank! - okaże się nasze monidło. I to wielką może nawet dosłownie, bo będzie miało spore wymiary. Więcej nie zdradzimy. Dodamy tylko, że dzięki niemu każdy będzie mógł się stać bohaterem pierwszej strony „Gazety Lubuskiej”. Całkiem za

darmo - ma się rozumieć.

To w końcu gazeta

Jednak pomimo zabawy nie zapomnimy, że gazeta to przede wszystkim dziennikarstwo. Co to, to nie!

W naszym namiocie będzie można pochwalić się sukcesem, poskarżyć na problem, zaproponować miastu autorskie rozwiązanie palącej Was kwestii czy dokuczającego problemu. No i zobaczyć... wywiad prowadzony na żywo z prezydentem Jackiem Wójcickim (obiecał, że znajdzie chwilę i wpadnie z wizytą do naszego namiotu). Jak będziecie mieć ciekawe pytanie - na pewno je prezydentowi zadamy. Albo sami je zadacie! Możecie to zrobić i dziś (czytaj niżej). To i tak tylko niektóre z atrakcji, jakie dla Was szykujemy. Dlatego bierzcie dziewczynę, chłopaka, męża, żonę, rodziców, dzieci, znajomych i przyjdźcie do nas. Zapraszamy!

Tomasz Rusek

Najwięcej moich tekstów znajdziecie obecnie na stronie międzyrzecz.naszemiasto.pl. Żyję newsami, ciekawostkami, inwestycjami, problemami i dobrymi wieściami z Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Przytocznej, Pszczewa i Bledzewa.
To niezywkły powiat, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych (i najciekawszych!) w Lubuskiem. Są tam też wspaniali ludzie, z którymi mam szansę porozmawiać na facebookowym profilu Głos Międzyrzecza i Skwierzyny. Wpadnijcie tam koniecznie. Udało się nam stworzyć wraz z ponad 15 tysiącami ludzi fajne, przyjazne miejsce, gdzie znajdziecie newsy, piękne zdjęcia, relacje z ważnych wydarzeń i - codziennie! - najnowszą prognozę pogody. Bo od pogody zaczynamy dzień.


Staram się pilnować najważniejszych spraw i tematów. Sporo piszę o:


jeziorze Głębokim, o inwestycjach, czy atrakcjach turystycznych, ale poruszamy (MY - bo wiele tematów do załatwienia i opisania podpowiadacie Wy, Czytelnicy) dziesiątki innych spraw. 
Dlatego przy okazji wielkie dzięki za Wasze komentarze, opinie, zaangażowanie i wsparcie.Zdarza się też, że piszę o Gorzowie. To moje rodzinne miasto, które - tak lubię myśleć - znam jak własną kieszeń. Cały czas się zmienia, rozbudowuje, wiecznie są tu jakieś remonty i inwestycje, więc pewnie jeszcze przez lata nie zabraknie mi tematów! 


Do Gazety Lubuskiej (portal międzyrzecz.naszemiasto.pl jest jej częścią) trafiłem niemal 20 lat temu. Akurat zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z Radiem Gorzów i Radiem Plus, więc postanowiłem się sprawdzić w słowie pisanym (choć mówione było świetną przygodą). I tak się sprawdzam, i sprawdzam, i sprawdzam. Musicie bowiem wiedzieć, że Lubuska sprzed nastu lat i obecna to zupełnie inne gazety. Dziś, poza pisaniem, robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, przygotowujemy relację. Żaden dzień nie jest takim sam. I chyba dlatego tak lubię tę pracę.

Lubię też: • jazdę na rowerze

 • pływanie

 • urlopy

 • gołąbki

 • seriale

 • lenistwonie przepadam za: • winem

 • górami

 • ogórkową

 • tłumem

 • hałasami

 • wczesnym wstawaniem (aczkolwiek nieźle mi wychodzi!)OK, w ostateczności mogę zjeść ogórkową.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.