Idziesz na prezentację? Falubaz liczy, że idziesz

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
(red.)

Idziesz na prezentację? Falubaz liczy, że idziesz

(red.)

W sobotę w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze prezentacja ekantor.pl Falubazu. Kup bilet za pięć złotych i baw się!

Prezentacja z udziałem około 400 osób związanych z zielonogórskim klubem będzie kulminacyjnym momentem zgrupowania „Myszy”. Parafrazując tytuł akcji będą to ostatnie z „60 godzin z Falubazem”. Początek o 18.00, ale organizatorzy zapraszają już od 17.00.

Szczegółowy program imprezy pozostaje ściśle tajny, ale Falubaz uchylił rąbka tajemnicy. Na scenie zobaczymy żużlowców, ale także piłkarzy, speedrowerowców, szkolnych koordynatorów i dziewczyny z F16 Falubaz Girls. Ma być konkretnie i dynamicznie bez dłużących się pokazów i występów artystycznych. Obecność potwierdzili także ci, którzy chcą się pożegnać z kibicami, bo po sezonie 2015 skończyli pracę w klubie. Na pewno będą Krzysztof Jabłoński, Sławomir Dudek i Jacek Frątczak. Odmówił Andreas Jonsson.

Bilety kosztują 5 zł i można je kupować w następujących punktach na terenie Zielonej Góry: sklepach kibica w Focus Mall i w Auchan, punktach obsługi kibica na stadionie przy Wrocławskiej 69, biurze podróży Odkrywca, IV LO.

Dochód będzie przekazany na leczenie Marcina Mulawy. Uczeń IV LO i dobrze zapowiadający się sportowiec walczy z chorobą - guzem szyszynki. Obecnie przechodzi kosztowne leczenie w Warszawie i każda złotówka jest mu niezmiernie potrzebna. W pomoc Marcinowi włączyli się już m.in. uczniowie „Lotnika“, którzy przeprowadzili pierwsze zbiórki.

60 godzin z Falubazem - PLAN ZGRUPOWANIA:

Czwartek, 3 marca 2016

Piątek 4, marca 2016

Sobota 5, marca 2016

(red.)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.