Jarosław Miłkowski

Ile pieniędzy chcą kluby sportowe? [informacje z Gorzowa]

Ile pieniędzy chcą kluby sportowe? [informacje z Gorzowa] Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

Znamy już kwoty, o jakie ubiegają się w mieście kluby sportowe. A co poza tym słychać w Gorzowie?

Masz może pomysł na swoją dzielnicę?

Dziś o 17.00 w centrum charytatywnym przy ul. Słonecznej 63 konsultacje w sprawie budżetu obywatelskiego dla Wieprzyc i os. Słonecznego.

Za darmo wyleczą z palenia papierosów

Grupowy kurs odwykowy od 22 do 29 lutego (zajęcia o 17.00) w siedzibie Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej przy ul. Jagiełły 5a.

Ile pieniędzy chcą kluby sportowe

Znane są już kwoty, o jakie ubiegają się w mieście kluby sportowe (w ramach dofinansowania sportu wyczynowego). Żużlowa Stal chce 450 tys. zł, koszykarski AZS_PWSZ - 300 tys. zł, AZS_AWF_(lekkoatletyka, kajakarstwo, wioślarstwo) - 200 tys. zł, piłkarski Stilon - 95 tys. zł, piłkarski Piast Karnin - 84 tys. zł, kaja-karskie: Admira - 57 tys. zł, G’Power - 11 tys. Wnioski dotyczą tylko pierwszego półrocza. Podział miejskich pieniędzy ma być w marcu.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.