Łukasz Koleśnik

Ile zarobili włodarze z regionu krośnieńskiego w zeszłym roku?

Burmistrz Bartłomiej Bartczak zgromadził najwięcej oszczędności. Fot. Łukasz Koleśnik Burmistrz Bartłomiej Bartczak zgromadził najwięcej oszczędności.
Łukasz Koleśnik

Przedstawialiśmy już zarobki oraz majątki władz starostwa powiatowego. Teraz zaglądamy do portfeli włodarzy poszczególnych miast i gmin w powiecie krośnieńskim.

Burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula zgromadził na swoim koncie oszczędności w wysokości 22 tys. zł. Co ciekawe, nie ma w swojej własności żadnego domu czy mieszkania. Jedynie niezabudowaną działkę o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych (mkw) o wartości 180 tys. zł.

Jako burmistrz zarobił 146 tys.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.