Jarosław Miłkowski

Internet wrze, bo zabytkowy blok przy al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie przykryje styropian

Adminstrator bloku zapewnia, że cegły klatek zostaną doczyszczone i nie przykryje ich styropian. Fot. Jerzy Synowiec Adminstrator bloku zapewnia, że cegły klatek zostaną doczyszczone i nie przykryje ich styropian.
Jarosław Miłkowski

Ta kamienica przy al. Konstytucji 3 Maja rzuca się w oczy wielu mieszkańcom. Właśnie trwa jej ocieplanie. Jego sposób wywołał w mieście sporą burzę.

- Łapy precz od takich budynków! – alarmuje radny i mecenas Jerzy Synowiec, znany z tego, że od wielu lat punktuje miejsca, które szpecą miasto.

Tym razem zwraca uwagę na roboty ocieplające kamienicę przy al. Konstytucji 3 Maja. To budynek pomiędzy pobliską Szkoły Podstawowej nr 7 a hotelem Fado.

Czytaj więcej:

 • Kiedy powstała kamienica?
 • Kiedy zakończy się jej remont?
 • Kto protestuje przeciw dociepleniu w takiej formie?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.