Łukasz Koleśnik

Interny w Gubinie już nie będzie. Może inny oddział?

Duże oddziały szpitalne działają na razie tylko w Krośnie Odrzańskim. A co z Gubinem? Fot. Łukasz Koleśnik Duże oddziały szpitalne działają na razie tylko w Krośnie Odrzańskim. A co z Gubinem?
Łukasz Koleśnik

Miał być szpital w dwóch miastach. Na razie jest właściwie w jednym. Oczywiście w Gubinie działa Zakład Opiekuńczo-Lecznicy oraz nocna i świąteczna opieka. Miał być jednak oddział wewnętrzny i wygląda na to, że nic z tego.

Jakiś czas temu prezes Zachodniego Centrum Medycznego, Michał Ogrodowicz potwierdził, że spółka będzie starała się otworzyć oddział wewnętrzny w Krośnie Odrzańskim, a nie w Gubinie. Ta decyzja spotkała się ze sporą krytyką ze strony gubinian. Przed wyborami jest ona coraz większa, gdyż błędy wytykają komitety wyborcze oraz proponują własne rozwiązania.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.