Inwestycje w Nowej Soli pod znakiem zapytania? Pierwszy tydzień marca może wiele zmienić

Czytaj dalej
Fot. Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak

Inwestycje w Nowej Soli pod znakiem zapytania? Pierwszy tydzień marca może wiele zmienić

Eliza Gniewek-Juszczak

W środę minie termin składania ofert na modernizację ul. Fredry, w czwartek na drogę równoległą do Cichej. To tylko niektóre z przedłużających się w tym roku przetargów.

- Z przykrością muszę odnotować, że początek roku nie jest zbyt szczęśliwy w zakresie miejskich inwestycji – pisał w połowie lutego wiceprezydent Jacek Milewski na swoim facebookowym profilu. Pierwszy tydzień marca może wiele zmienić w planach miejskich inwestycji.

W środę, 7 marca mija termin składania ofert do przetargu na wyłonienie wykonawcy dla inwestycji modernizacji ulicy Fredry (od ulicy 1 Maja do ulicy Staszica) oraz wewnętrznych uliczek osiedlowych między ulicami 1 Maja – Matejki – Staszica – Fredry. Wynik będziemiał wpływ na decyzję władz miasta, czy przystąpić do tego remontu, czy odłożyć go w czasie.

- Z przykrością muszę odnotować, że początek roku nie jest zbyt szczęśliwy w zakresie miejskich inwestycji – pisał w połowie lutego wiceprezydent Jacek Milewski na swoim face-bookowym profilu. Pierwszy tydzień marca może wiele zmienić w planach miejskich inwestycji. 

 

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.