Jak graffiti Stilonu Gorzów wkurzyło radną. Na murach są też napisy Stali

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

Jak graffiti Stilonu Gorzów wkurzyło radną. Na murach są też napisy Stali

Jarosław Miłkowski

Radna Marta Bejnar-Bejnarowicz skrytykowała pomazanie kamienicy w centrum, na której do dziś widać napis związany ze Stilonem Gorzów. Prezes klubu apeluje do miasta: - Zamontujmy fotopułapki.

„Kretynowi, który pomazał kamienicę, gratuluję. To jest mała wspólnota, mieszkają tam 2 rodziny: Jedna to emeryci a druga to rodzina z malutkimi dziećmi. Zatem wydatki w tych rodzinach z pewnością nie pójdą na naprawę zniszczonej przez idiotę elewacji. (...)..Konsekwencje twojego, idioto, złego czynu poniesie twój ukochany od 1947 roku klub sportowy. Proponuję kibicom klubu odnalezienie swojego kolegi kretyna i zmuszenie go do naprawy swojego kretyńskiego czynu” – napisała we wtorek 11 sierpnia na Facebooku Marta Bejnar-Bejnarowicz, radna Kocham Gorzów. Bulwersują ją widniejący od dłuższego czasu wykonanym sprejem napis: Stilon 1947 – śródmieście. Znajduje się on na jednej z kamienic przy ul. Chrobrego.

„Mam dosyć tego syfu i robiącego ten syf syfiarzy. Niech się teraz martwią. Niech klub znajdzie sponsora, którego pieniądze nie pójdą na stadion, mecze czy treningi ale na malowanie elewacji. Niech prawdziwi kibice się wku*wią na kibiców kretynów i niech im wytłumaczą pędzlem i farbą, o co chodzi w życiu” – pisała dalej radna.

Pozostało jeszcze 53% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.