Jarosław Miłkowski

Jak jechać po Gorzowie, żeby się dzisiaj w centrum nie „ugotować”

Przygotowania do remontu trwały przez trzy noce - demontowana była trakcja nad ulicą Sikorskiego. Fot. Materiały Urzędu Miasta w Gorzowie Przygotowania do remontu trwały przez trzy noce - demontowana była trakcja nad ulicą Sikorskiego.
Jarosław Miłkowski

Dziś zaczyna się przebudowa ul. Sikorskiego. Jej odcinek między ul. Młyńską a Kosynierów Gdyńskich będzie zamknięty. Sprawdźcie, jak go ominąć.

Gdy dziś lub w kolejne dni będzie się wybierać do centrum, przygotujcie się na utrudnienia. Ruszają prace nad przebudową ul. Sikorskiego. Na razie drogowcy będą pracować wzdłuż torowiska tramwajowego od skrzyżowania z ul. Dworcową do skrzyżowania z ul. Młyńską. W związku z tym czekają nas objazdy.

Jak dojechać z Wieprzyc do mostu Staromiejskiego?


Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.