Jak się chce, to można. Ulica została zrobiona na czas

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Jak się chce, to można. Ulica została zrobiona na czas

Jarosław Miłkowski

Remont ul. Kazimierza Wielkiego wkracza w drugi etap. Od 1 kwietnia na Piaski dojechać można tylko przez ul. Owocową oraz Błotną.

- Jak się chce, to można. W porównaniu z innymi drogami, tutaj prace idą rewelacyjnie. To pewnie zasługa tego, że ruszyły w odpowiednim czasie ruszyły, do tego nie było śniegu i pogoda dopisywała – mówi nam pan Roman. Mieszka niedaleko Ruskiego Stawku. Niemal każdego dnia obserwuje więc, jak idzie remont ul. Kazimierza Wielkiego.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.