Jarosław Miłkowski

Jak się natkniesz na usterkę, to nie masz jej gdzie zgłosić

Taka dziura na rogu Starej i Strzeleckiej straszyła przez cały weekend. Fot. Dorota Kawczyńska Taka dziura na rogu Starej i Strzeleckiej straszyła przez cały weekend.
Jarosław Miłkowski

Od zapowiedzi, że usterki w mieście zgłosimy przez aplikację, mijają już lata. Na razie trudno znaleźć choćby numer alarmowy.

Działo się to w weekend. Na rogu ulicy Starej i Strzeleckiej. Kilkadziesiąt kroków od wejścia do Parku Wiosny Ludów. Jakiś samochód rozwalił swoim ciężarem studzienkę telekomunikacyjną. Dziurę zobaczył jeden z naszych Czytelników – pan Piotr. - Jak na złość, nie było w pobliżu żadnego śmietnika, bo bym tę dziurę choć zasłonił. W niedzielę czy nawet w weekend nigdzie nawet nie ma gdzie takiego przypadku zgłosić – mówił.

 • Ile czasu trzeba było czekać na naprawę studzienki?
 • Z jakich miast Gorzów może brać przykład?
 • Czy wybicie szyb na przystanku zgłaszać w MZK?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.