Jak teraz jeździć i na jakim bilecie

Czytaj dalej
Fot. brak
Jarosław Miłkowski

Jak teraz jeździć i na jakim bilecie

Jarosław Miłkowski

Od wczoraj zamiast tramwajów jeżdżą autobusy komunikacji zastępczej. A na jednym bilecie można jeździć aż przez 45 minut różnymi liniami.

- Już za rok, a tak na dobre – za dwa lata, będą przyjeżdżały do nas pierwsze tramwaje. Do tego momentu zmieniamy zasady dotyczące biletów. Bilet jednorazowy będzie teraz biletem 45-minutowym. Będzie uprawniał do tego, żeby daną linią jechać od początku do końca lub przesiąść się do innego autobusu i cały przejazd odbyć w czasie 45 minut od skasowania biletu – mówił w piątek prezydent Jacek Wójcicki.

Czytaj więcej:

 • Jakie będą trasy autobusów komunikacji zastępczej?
 • Ile obowiązywać będą jednorazowe bilety 45-minutowe?
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.