redakcja Gazety Lubuskiej

Jaka będzie nowa sieć szkół?

Jaka będzie nowa sieć szkół? Fot. fot. Mariusz Kapała
redakcja Gazety Lubuskiej

Gminy mają czas do końca marca, by oficjalnie przedstawić zreformowane szkoły. Jakie one będą? Plan jest już znany, warto więc sprawdzić, gdzie od września będzie się uczyć nasza pociecha...

Tutaj sprawdzisz siatkę szkół w GORZOWIE i innych miastach na północy regionu

SZKOŁY PODSTAWOWE W ZIELONEJ GÓRZE

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17, tel. 68 326 48 86, mail: sp1zg@onet.pl, www.sp1.zgora.pl
Obwód: ul. Anieli Krzywoń, Festiwalowa, Powstańców Warszawy, św. Cyryla i Metodego, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” od nr 2-48 - parzyste, od nr 65-91 - nieparzyste, Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do 30 - parzyste i nieparzyste, Ptasia, Studzianki, Czesława Niemena, Jaskółcza od 2 do 18 numery parzyste, Szarych Szeregów, Witebska, Wiśniowa, Wypoczynek.

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101, tel. 68 326 36 80, mail: sekretariat@gimnazjum1zgora.eu, www.gimnazjum1zgora.eu
W ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 2 przekształca się Gimnazjum nr 1. Nabór na rok szkolny 2017/18 odbędzie się do klas 0 i I oraz na wniosek rodziców do klas IV i VII. Przez dwa lata będą się tu jeszcze uczyć gimnazjaliści.

Obwód: ul. Polna, św. Trójcy, Wiejska, Dąbrówki, Kręta, II Armii, Krośnieńska, Miodowa, Rydza Śmigłego, Łużycka od numeru 6 do 28 - parzyste, Stefana Wyszyńskiego od numeru 31 do 165 - nieparzyste, Sucharskiego, Monte Cassino, Zacisze, al. Wojska Polskiego, Wrzosowa, Armii Krajowej, Leopolda Okulickiego.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Edukacyjnym nr 1, ul. Truskawkowa 12, tel. 68 324 81 11, mail: zespoledukacyjny@gmail.com, www. ze1.zgora.pl/
Jeszcze przez dwa lata uczyć się tu będą gimnazjaliści z Gimnazjum nr 5.

Obwód: ul. Amarantowa, Beżowa, Biała, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Dębowa, Fioletowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Kolorowa, Kostrzyńska, Kremowa, Krępowska, Lazurowa, Łężycka, Machoniowa, Malinowa, Michała Drzymały, Międzyrzecka, Modra, Niebieska, Oliwkowa, Orzechowa, Pastelowa, Pistacjowa, Platynowa, Pomarańczowa, Popielata, Poziomkowa, Poznańska, Purpurowa, Różowa, Seledynowa, Siwa, Słubicka, Sosnowa, Srebrna, Szkarłatna, Szpakowa, Tęczowa, Truskawkowa, Waniliowa, Złota, Żółta, Żurawinowa.

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. św. Kingi 1, tel. 68 454 87 48, mail: sp6.zgora@gmail.com, www.sp6.zgora.pl
Szkoła Podstawowa nr 6 przeniesie się z ul. Moniuszki 19 do części budynku przy ul. św. Kingi 1 (obecnie jest tam V LO), przez dwa lata funkcjonować w nim będzie jeszcze wygaszane Gimnazjum nr 3.

Obwód: ul. Adama Mickiewicza, al. Konstytucji 3 Maja, Artura Grottgera, Ciesielska, Drzewna, 1 Maja, 30 Maja 1960, Długa, Podgórna od numeru 1 do 46 - parzyste i nieparzyste, gen. Józefa Sowińskiego, gen. Sikorskiego, Jana Sobieskiego, Kaspra Twardowskiego, Lisowskiego, Kościelna, Krawiecka, ks. Piotra Wawrzyniaka, Licealna, Mariacka, Masarska, Mikołaja Kopernika, Morwowa, Owocowa, Piotra Skargi, pl. Jana Matejki, pl. ks. Wilhelma Pluty, pl. Pocztowy, pl. Słowiański, Pod Filarami, Przemysłowa, Moniuszki, Stary Rynek, Stefana Żeromskiego, Średnia, św. Jadwigi, Tylna, Zielona, Wesoła, Marii Konopnickiej, Fabryczna, Ceglana, Piaskowa, Wrocławska, Zarugiewicza, pl. A. Lazarowicza, Spokojna, Wazów od numeru 5 do 38 - parzyste i nieparzyste, pl. Piłsudskiego, Waryńskiego, Zyty, Krótka, św. Kingi, Lwowska, Nad Łąkami.

Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielonogórska 5, tel. 68 454 96 17, www.psp7.zgora.pl
Obwód: ul. Akademicka, Armii Ludowej, Braniborska, Chmielna, Gajowa, Glinianki, Górna, Gronowa, H. Siemiradzkiego, Kombatantów, Kościuszkowców, Letnia, Lubuska, Miła, Niecała, Osiedlowa, Piękna, Podgórna od numeru 47 - parzyste i nieparzyste, Szosa Kisielińska do numeru 38 - parzyste i nieparzyste, Przecznica, Sorbska, Tkacka, Wileńska, Władysława IV, Władysława Łokietka, Zielonogórska, Zielony Las, Dereszowa, Jeździecka, Karowa, Kucykowa, Przewalskiego, Przyleśna, Rumakowa, Stajenna, Strzemienna, Tarpanowa, Wyścigowa, prof. Szafrana, Konicza.

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7, tel. 68 324 89 14, mail: sp8zg@wp.pl, www.sp8.zgora.pl
Obwód: ul. Agatowa, A. Czekanowskiego, A. Nobla, Ametystowa, Azaliowa, Boczna, Bolka i Lolka, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Calineczki, Chabrowa, Daliowa, Diamentowa, Dożynkowa, Fiołkowa, G. Narutowicza, Goździkowa, H. Arctowskiego, Domeyki, I. Łukasiewicza, Irysowa, J. Czerskiego, J. Heweliusza, J. Groszkowskiego, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, J. Śniadeckiego, Jędrzychowska od numeru 28 - parzyste, Jędrzychowska - od numeru 35 - nieparzyste, Kaczeńcowa, Kalinowa, K. Olszewskiego, Kasztanowa, Kazimierza Funka, Kąpielowa, Kiełpińska, Konwaliowa, Kopciuszka, Koralowa,Krasnoludków, Krokusowa, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Leopolda Infelda, Leszczynowa, Liliowa, Makowa, Mieczykowa, Misia Uszatka, Mokra, Nagietkowa, Nowojędrzychowska, Oskara Kolberga, Pawła Strzeleckiego, Perłowa, Pinokia, Plonowa, Piotrusia Pana, Rezedowa, Roberta Kocha, Rubinowa, Rumiankowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Słowicza, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Tulipanowa, Turkusowa, Urocza, Wacława Sierpińskiego, Warzywna, Wierzbowa, Wronia, Zawilcowa, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Złotej Rybki, Zygmunta Wróblewskiego, Siewna, Urodzajna, Zielna.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, ul. Wyspiańskiego 21, tel. 68 451 20 60, mail: sekretariat@zsois.zgora.pl, www.sp10.zsois.zgora.pl
Obwód: ul. Amelii, Billewiczówny, Dolina Luizy, Dolina Zielona, Dolna, Dzika, G. J. Bema, Ketlinga, Klementowskich, Kmicica, Zamenhofa, M. Skłodowskiej, pl. Korczakowców, Podbipięty, Skrzetuskiego, Sportowa, Staszica, Wyspiańskiego, Szwajcarska, Ustronna, Wazów od numeru 46 do numeru 74 - parzyste i nieparzyste, Wazów z numerami 78A, 78B, 78 C, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zakręt, Czubińskiego, Żabia.

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Spawaczy 3D, tel. 68 451 89 51, mail sp11zg@o2.pl, www.sp11zg.pl
Od września 2017 utworzony zostanie Zespół Edukacyjny nr 9. Zostanie także wybudowany nowy budynek szkolny, należący do SP-11. Planowane zakończenie inwestycji - 1 września 2018 r. Docelowo nauka w klasach I-III odbywać się będzie w budynkach: ul. Rzeźniczaka 1 (obecnie Akademia Talentów) oraz w nowym budynku. Nauka w klasach IV - VIII docelowo odbywać się będzie w budynku przy ul. Spawaczy 3D (obecny budynek SP-11).
Obwód: ul. Anny Jagiellonki, Rzeźniczaka, Jana Zamoyskiego, Konstruktorów, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Rusałki, Spawaczy, Technologów, Sobkowiaka, Trasa Północna, Zdrojowa, Krasińskiego, Źródlana, Stefana Batorego od numeru 118 do numeru 126 parzyste, Stefana Batorego od numeru 71 do 127 nieparzyste, Winogradu.

Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Chopina 18A, tel. 68 452 85 00, mail: g6_zielona_gora@o2.pl, www.gimnazjum6.zgo.pl
W ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 13 przekształca się Gimnazjum nr 6. Nabór odbędzie się do klas: 0 i I oraz na wniosek rodziców do klas IV i VII. Przez dwa lata będą się tu jeszcze uczyć gimnazjaliści.
Obwód: al. Niepodległości, Bankowa, Bohaterów Westerplatte, Dr. Pieniężnego, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, pl. Bohaterów Westerplatte, pl. Makusynów, Pod Topolami, Strumykowa, Winogradu, Chrobrego, Kupiecka, Cicha, H. Kołłątaja, pl. Kolejarza, Sulechowska, Urszuli, Towarowa, B. Krzywoustego, Akacjowa, Dworcowa, Chopina, J. Keplera, Kochanowskiego, Klonowa, Lipowa, Ludowa, Traugutta, Spółdzielcza, Ułańska.

Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Jaskółcza 66, tel. 68 325 50 11, mail: sp14@autograf.pl, www.sp14.edupage.org
Obwód: ul. Bartosza Głowackiego, Bociania, Botaniczna, Browarna, Brzozowa, Czyżykowa, Emilii Plater, gen. Madalińskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Kilińskiego, Jaskółcza od numeru 1 do 17 - nieparzyste, Jaskółcza od numeru 19 - parzyste i nieparzyste, Jędrzychowska od numeru 1 do 33 nieparzyste, Jędrzychowska od numeru 2 do 26 parzyste, Jasna, Jerzego Waszczyka, Jeżykowa, Józefa Poniatowskiego, Kosynierów, Kożuchowska, ks. Kazimierza Michalskiego, Kukułcza, Łabędzia, Maciejowicka, Nasza, Ogrodowa, Orla, os. Robotnicze, os. Wygoda, Parkowa, Pawia, Piastowska, Piwna, Połaniecka, Racławicka, Rzemieślnicza, Sokola, Sowia, Szczekocińska, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Olbrychta, Tatrzańska, Żurawia, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jęczmienna, Konopna, Krzywa, Przyrodnicza, Podwójna, Pszenna, Rolnicza, Rzepakowa, Żytnia, Winna, Ekologiczna.

Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37, tel. 68 453 17 77, www.sp15.zgora.pl
Obwód: ul. Boduena, Batorego od numeru 4 do 116 parzyste, Batorego od numeru 7 do numeru 69 - nieparzyste, Chemiczna, Dekoracyjna, Działkowa, Elektronowa, Foluszowa, gen. Dąbrowskiego, gen. M. Langiewicza, Harcerska, J. Kasprowicza, Jana z Kolna, Jelenia, Krakusa, Krucza, Lisia, Stefana Batorego, Jedności, Lotników, Łąkowa, Mała, Młyńska, Natfowa, Objazdowa, Obywatelska, Olchowa, Osadnicza, Piesza, pl. Powstańców Wielkopolskich, Pszczelarska, Rajska, Reja, Różana, Rymarska, Składowa, Słoneczna, Świętojańska, Wandy, Węglowa, Zamkowa, Zimna, Zjednoczenia, Przy Gazowni, Energetyków.

Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Edukacyjnym nr 2, ul. Staffa 10, tel. 68 453 88 83, mail: ze2sp17@sp17.zgora.pl, www.sp17.zgora.pl
Obwód: Aleja Juliusza Słowackiego, Aliny, Andrzeja Struga, Balladyny, Beniowskiego, Chochlika, Dantyszka, Derwida, Fantazego, Filona, Geodetów, Goplany, Grabca, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza Hawryłowicza, Henryka Sienkiewicza, Horsztyńskiego, Kraszewskiego, Juliana Tuwima, Kirkora, Kordiana, Krzemieniecka, Laury, Lecha, Lechitów, Leopolda Staffa, Lilii Wenedy, Mazepy, Mieczysława Karłowicza, Morelowa, Nowa, Partyzantów, Pileckiego Salomei, Iskierki, Skrajna, Stanisława Cynarskiego, Stroma, Strzelecka, Wacława, Wąska, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Wodna, gen. J. Jasińskiego.

Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10, tel. 68 455 77 77, mail: sp18zielonagor-a@interia.pl, www.sp18.zgora.pl
Obwód: ul.Agrestowa, Ananasowa, Bananowa, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Ceramiczna, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Fajansowa, Figowa, Francuska od numeru 1 do 11 - parzyste i nieparzyste, Francuska od numeru 13 do 23A - nieparzyste, Prosta, Stefana Wyszyńskiego z numerami: 34A, B, 38A, B, C, D, 40A, B, Węgierska od numeru 1 do 7 parzyste i nieparzyste, 11 do 17 nieparzyste, Węgierska z numerami 34, 36, 40, 46, 48, 50, Grabowa, Hiszpańska, Hoffmana, Jacka Malczewskiego, Jesionowa, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka, Kamionkowa, Karmazytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Kraljevska, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Magnacka, Migdałowa, Modrzewiowa, Piotra Michałowskiego, Porcelanowa, Porzeczkowa, Prosta, Szlachecka, Świerkowa, Xawerego Dunikowskiego, Zaściankowa.

Szkoła Podstawowa nr 21 w Zespole Edukacyjnym nr 3, os. Pomorskie 13, tel. 68 325 82 32, mail: sekretariat@ze3.zgora.pl, www.ze3.zgora.pl
Przez dwa lata uczyć się tu jeszcze będą gimnazjaliści z Gimnazjum nr 8.
Obwód: ul. Augustowska, Bałtycka, Bosmańska, Fregatowa, Giżycka, Graniczna, Helska, Kapitańska, Kętrzyńska, Kolejowa, Szosa Kisielińska od numeru 39 parzyste i nieparzyste, Mrągowska, Okrężna, Olsztyńska, os. Kaszubskie, os. Mazurskie, os. Pomorskie, os. Śląskie, os. Warmińskie, Polanka, Pucka, Raculka, Róży Wiatrów, Rybacka, Sopocka, Studzienna, Suwalska, Szantowa, Sztormowa, Trójmiejska, Żeglarska.

Szkoła Podstawowa nr 22 w Zespole Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a, tel. 68 454 23 02, mail: sekretariat@ek.edu.pl, www.sp22.ek.zgora.pl
Obwód: ul. Bułgarska, Francuska od numeru 14 do 50 parzyste, Francuska od numeru 25 do numeru 33 nieparzyste, Łużycka od numeru 30 do 86 - parzyste i nieparzyste, Pionierów Zielonej Góry, Słowacka, Stefana Wyszyńskiego z numerami 30A, B, C, 32B, C, D, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” od numeru 1 do 63 - nieparzyste, Unii Europejskiej, Węgierska z numerami: 32, 38, 44, Węgierska od numeru 12 do 18 - parzyste, Węgierska od numeru 19 do 30 - parzyste i nieparzyste, Węgierska od numeru 33 do 37 - nieparzyste, Węgierska od numeru 8 do 10 - parzyste i nieparzyste, Zachodnia, Zbyszka Godlewskiego.

Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze Drzonkowie, ul. Drzonków - Szkolna 2, tel. 68 327 51 28, mail: ze4zgora@gmail.com psp1drzonkow@op.pl
Obwód bez zmian.

Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze Ochli, ul. Ochla - Szkolna 1, tel. 68 321 15 92, mail: emgalka@o2.pl, www.pspochla.republika.pl
Obwód bez zmian

Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze Przylepie, ul. Przylep - 9 Maja 6, tel. 68 321 16 76, mail: pspprzylep@gimnazg.pl, www.pspprzylep.edu.pl
Stary obwód oraz ulice: Afrodyty, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Demeter, Dionizosa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Melpomeny, Nike, Posejdona, Zeusa oraz Stefana Batorego od numeru 128 parzyste i nieparzyste.

Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze Starym Kisielinie, ul. Stary Kisielin - Szkolna 14, tel. 68 320 96 53, mail: szkolakisielin@vp.pl, www.szkola.kisielin.pl/
Obwód bez zmian

Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze Zawadzie, ul. Zawada - Szkolna 24, tel. 68 321 12 68, mail: psp.zawada@interia.pl, www.pspzawada.edu.pl
Obwód bez zmian

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna, ul. Wyspiańskiego 23 (budynek SP nr 10), tel. 501 021 232, mail: osmzg@interia.pl, www.osm.zgora.pl

Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, ul. Staszica 2, tel. 68 453 01 33 www.cku.zgora.pl
W ośmioletnią Szkołę Podstawową dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego przekształca się Gimnazjum dla Dorosłych w CKUiP.

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE W ZIELONEJ GÓRZE (nie obowiązuje rejonizacja)

I LO, ul. Kilińskiego 7, tel. 68 452 31 31, mail: liceum@jedynka.zgora.pl, www.jedynka.zgora.pl

III LO, ul. Strzelecka 9, tel. 68 327 05 28, mail: sekretariat@lo3.pl, www.lo3.pl

V LO, ul. Zachodnia 63, tel. 68 470 70 10, mail: sekretariat@vlo.zgora.pl, www.vlo.zg.pl

V LO przy ul. św. Kingi 1 zmienia swoją siedzibę i przenosi się do budynku obecnego Gimnazjum nr 7 przy ul. Zachodniej 63.

VI LO „Alter ego” , ul. św. Cyryla i Metodego 2, tel. 68 451 39 49, www. 6lozgora.wordpress.com

VI LO wchodzące w skład Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Botanicznej 50 zmienia siedzibę, przynosi się do budynku obecnego Gimnazjum nr 2 przy ul. św. Cyryla i Metodego 2.

Zespół Szkół Akademickich ul. Szosa Kisielińska 18, tel. 68 327 13 26, mail: sekretariat@lo4.zgora.pl, www.zsa.zgora.pl

Zespół Szkół Budowlanych, ul. Botaniczna 50, tel. 68 451 39 51, mail: budowlankazg@gmail.com, www.budowlanka.zgora.pl

Zespół Szkół Ekologicznych ul. Francuska 25a, tel. 68 454 23 01, mail: sekretariat@ek.edu.pl, www.lo2.ek.zgora.

Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Długa 5, tel. 68 454 45 50, mail: ekonomik@zsek.zgora.pl, www.zsek.zgora.pl

Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych, ul. Staszica 2, 68 452 51 00, mail: sekretariat@zseis.zgora.pl, www.zseis.zgora.pl

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, ul. Wyspiańskiego 21, tel. 68 451 20 50, mail: sekretariat@zsois.zgora.pl, www.7liceum.internetdsl.pl

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego, ul. Botaniczna 66, tel. 68 451 38 88 (80), mail: zgzsipkz@wp.pl, www.zsipkz.zgora.pl

Zespół Szkół Technicznych ul. Wrocławska 65A, tel. 68 320 84 09, mail: sekretariat@mojaszkola.pl, www.mojaszkola.pl

Zespół Szkół Zawodowych PBO, ul. Botaniczna 77, tel. 68 323 88 04, mail: zszpbo@zg.home.pl, www.zszpbo.zgora.pl

Zespół Szkół Plastycznych, ul. Batorego 70A, tel. 68 451 83 80, mail: sekretariat@plastyk.zgora.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia, ul. Chrobrego 26, tel. 68 455 22 33, mail : psmzg@wp.pl, www.psm.zgora.pl

Zespół Szkół Specjalnych nr 1 ul. Piastowska 9, tel. 68 458 26 06, mail: zss1@zss1.strefa.pl, www.zss1.strefa.pl
Tworzy się ośmioletnią Szkołę Specjalną nr 16, trzyletnią Szkołę Specjalną Przysposabiającą do Pracy, trzyletnią Branżową Szkołę I Stopnia Specjalną.

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

KARGOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kpt. Więckowskiego, ul. Marchlewskiego 45, 66-120 Kargowa, tel. 68 352 52 96, mail: sp@kargowa.pl
Gimnazjum przy ul. Szkolnej 1 wejdzie w skład szkoły podstawowej, która od września br. będzie działać w dwóch budynkach.

BABIMOST
Zespół Szkół w Babimoście, 66-110 Babimost, ul. Żwirki i Wigury 3, tel. 68 351 21 55, www.szkola.babimost.pl, mail: dyrektor@szkola.babimost.pl, sekretariat@szkola.babimost.pl

Zespół Szkół im. Bojowników o Wolność Ziemi Babimojskiej działa w tym samym budynku co gimnazjum, które od września wejdzie w skład podstawówki.

Zespól Edukacyjny, 66-111 Nowe Kramsko, ul. Szkolna 15 tel. 68 351 11 61, www.kramsko.aplus.pl, mail: nowekramsko@poczta.onet.pl

Podstawówka VI-klasowa stanie się szkołą VIII- klasową.

Zespół Edukacyjny, Podmokle Małe 30, 66-110 Babimost, woj. lubuskie, tel. 68-351-21-52, www.szkolapodmokle.edupage.org

Podstawówka VI-klasowa stanie się szkołą VIII- klasową.

TRZEBIECHÓW
Zespół Edukacyjny, ul. Parkowa 4, 66-132 Trzebiechów, tel. 68 351 41 13, 68 351 41 60, www.zet.edu.pl
Gimnazjum z ZE wejdzie w skład podstawówki.

BOJADŁA
Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 1, 66-130 Bojadła, tel. 68 352 33 14, 68 352 35 77, www.spbojadla.edu.pl, mail: spbojadla@poczta.onet.pl
Gimnazjum z ZE wejdzie w skład podstawówki.

SULECHÓW
Szkoła Podstawowa nr 1, Sulechów ul. 31 Stycznia 23, tel. 68 385 27 94, www.sp1.sulechow.pl, mail: szkola@psp1sulechow.pl

Zespół Szkół nr 3, Sulechów ul. Piaskowa 53, tel. 68 385 27 69, mail: sekretariat@zs3-sulechow.pl, zs3-sulechow.pl

Szkoła Podstawowa w Brodach, ul. Jagielnicka 97, 66 - 100 Brody, tel. 68 385 14 78 mail: spbrody1@o2.p, www.spbrody.szkolnastrona.pl

Szkoła Podstawowa w Bukowie 53, 66-100 Sulechów, tel. 693 852 616, mail: spbukow@konto.pl, www.spbukow.edupage.org

Szkoła Podstawowa w Cigacicach, ul. Plac Szkolny 10, 66 - 131 Cigacice, tel. 68-385 12 01, www.spcigacice.pl/, mail: spcigacice@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk 65, 66 - 100 Sulechów, tel. 68 385 74 30, mail: spkalsk@wp.pl, www.spkalsk.edupage.org

Szkoła Podstawowa w Kijach, Kije 141 A, 66 - 100 Sulechów, tel. 68 385 22 41, www.spwkijach.edupage.org, mail: spkije@wp.pl
Na terenie gminy działa obecnie 7 szkół podstawowych i 3 gimnazja. Po 1 września 2017 r. Gimnazjum nr 2 z siedzibą przy ul.1 Maja 7 w Sulechowie przekształci się w ośmioletnią publiczną Szkołę Podstawową nr 2 w Sulechowie. Gimnazjum nr 3 z siedzibą w Sulechowie przy ul. Piaskowej 52 włączy się do Szkoły Podstawowej nr 3 funkcjonującej pod tym samym adresem. Gimnazjum w Pomorsku z siedzibą przy ul. B. Chrobrego 51 włączy się do Szkoły Podstawowej w Brodach z siedzibą przy ul. Jagielnickiej 97 (jednakże do momentu ukończenia edukacji gimnazjaliści będą uczęszczali do Gimnazjum w Pomorsku).
Pozostałe placówki do roku 2019 z sześcioletnich przekształcone zostaną w ośmioletnie szkoły podstawowe działające pod dotychczasowymi adresami. Nadal będzie istniała Szkoła Podstawowa w Brodach, Szkoła Podstawowa w Bukowie, Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Szkoła Podstawowa w Kalsku, Szkoła Podstawowa w Kijach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie.

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
SP nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim z klasami I-VIII, ul. Marcinkowskiego 2, tel. 68/327 65 35, www.sp-nowogrod.prv.pl

SP nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim z klasami I-VIII, ul. Kościuszki 41, tel. 68 327 66 13, www.pgnb.szkolna strona.pl (obecne Gimnazjum)

SP w Niwiskach z klasami I-VIII, ul. Akacjowa 1 tel. 68 321 19 91, spniwiska.szkolnastrona.pl

SP w Drągowinie z klasami I-IV, ul. Lipowa 24, tel. 68 321 64 30, sp.dragowina@wp.pl

ŚWIDNICA
SP nr 1 w Świdnicy z klasami I-VIII, ul. Ogrodowa 36, tel. 68 327 32 13, swidnicazs@wp.pl

SP w Słonem z klasami I-VIII ul. Szkolna 1, tel. 68 327 31 36, szkola.slone@wp.pl

SP w Koźli z klasami I-IV, filia SP Świdnica, Koźla 117, tel. 68 327 3110

CZERWIEŃSK
SP w Czerwieńsku z klasami I-VIII, ul. Graniczna 5a, tel. 68 327 80 76, spczerwiensk@tlen.pl

SP w Leśniowie Wielkim z klasami I-VIII, Leśniów W. 54 tel. 68 321 18 33, splesnioww@o2.pl

SP w Nietkowicach z klasami I-VIII, Nietkowice 98, tel. 68 352 21 45, spnietkowice@o2.pl

SP w Nietkowie z klasami I-VIII, ul. Jana Kasprowicza 76, tel. 68 327 80 36, sp-nietkow@o2.pl

SP w Płotach z klasami I-VIII ul. Szkolna 1, tel. 609 159 726, nspploty.edu.pl

ZABÓR
SP w Zaborze z klasami I-VIII, ul. Witosa 30, tel. 68 327 40 15, spzabor1@wp.pl

SP w Droszkowie z klasami I-IV, ul. Dębowa 6, tel. 794 065 533, @psdroszkow

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

Gmina SZCZANIEC
W gminie reforma przebiega spokojnie. Dotychczasowe gimnazjum nr 1 w Szczańcu zostanie włączone w struktury ośmioletniej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Emilii Sczanieckiej. Nazwa zostanie przeniesiona na szkołę podstawową. Obecnie, nazewnictwo dotyczy zespołu, a ten zostanie zlikwidowany od września. Dotychczas w strukturze szkoły były dwie jednostki, natomiast po zmianach będzie jedna - tylko PSP. Uczniowie gimnazjum ukończą je w strukturze szkoły podstawowej.

Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu 66-225 Szczaniec, 75, tel. 68 341 02 18
Obwód: Szczaniec, Myszęcin, Dąbrówka Mała, Ojerzyce, Wilenko i Nowe Karcze;

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo 95, 66-225 Szczaniec, tel. 68 381 16 77, mail: psp.smardzewo@wp.pl
Obwód: Smardzewo, Opalewo, Koźminek, Wolimirzyce, Kiełcze i Brudzewo

GMINA ŁAGÓW
W Łagowie podjęto już uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjum do nowego ustroju szkolnego.
Plan sieci publicznych, prowadzonych przez gminę Łagów od 1 września 2017 do 31 sierpnia 2019 wygląda następująco:

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Łagowie, z siedzibą w Łagowie przy ul. Szkolnej 1, 66-220 Łagów, tel. 68 341 27 28 mail: szkolagow@poczta.fm
Obwód: Łagów, Łagówek, Gronów, Stok, Jemiołów, Bracikowo, Czernichów, Czyste, Czartów, Poźrzadło, Żelechów

Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Sieniawie, z siedzibą w Sieniawie 8, 66-220 Łagów;tel. 68 341 26 97
Obwód: Sieniawa, Wielopole

Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. J. Korczaka w Toporowie, z siedzibą w Toporowie ul. Szkolna 11, 66-220 Łagów.tel. 68 341 10 206 mail: Korczak@poczta.onet.pl
Obwód: Toporów, Niedźwiedź, Zamęt, Kłodnica, Kosobudki, Kosobudz, Pasałka, Kijewo, Troszki.

GMINA LUBRZA
Plan sieci SP im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy oraz działająca w jej strukturze filia w Boryszynie.

Os. Szkolne 14, 66-218 Lubrza tel. 68 38 130 78, mail: gimnazjum.lubrza@wp.pl
Granice obwodu szkoły: Boryszyn, Bucze, Buczyna, Chałupczyn, Dolisko, Janisławiec, Laski, Lubrza, Mostki, Mrówczyn, Nowa Wioska, Przełazy, Romanówek, Staropole, Tyczyno, Zagaje, Zagórze.

Filia SP w Boryszynie, Boryszyn 25, 66-218 Lubrza, tel. 68 381 34

GMINA ŚWIEBODZIN
Obiekty obecnych gimnazjów (PG 1 i PG 3) zostaną przekształcone w ośmioletnie szkoły podstawowe.
Od września gmina będzie prowadzić sześć szkół podstawowych z oddziałami I-VIII.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika (przekształcenie z gimnazjum). Ul. Gen. Sikorskiego 11; tel. 68 475 09 65. E-mail: poczta@gimn1.swiebodzin.pl
Granice obwodu szkoły na rok szkolny 2017/2018: Brukowa, Cicha, Cegielniana, Kamienna, Kawaleryjska, Konarskiego, Kozia, Krótka, Łużycka (od nr 2 do nr 22 parzyste i od nr 1 do nr 15 nieparzyste), Ogrodowa, Plac Wolności, Sikorskiego, Skrajna, Sobieskiego, Spokojna, Strumykowa, Topolowa, Walki Młodych, Wałowa *od nr 4 do nr 46), Zielona oraz miejscowości: Borów, Kamionka, Lubogóra, Rozłogi, Wilkowo.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Park Chopina 1. Tel. 68 475 09 66. E-mail: psp2swiebodzin@poczta.fm
W przypadku PSP 2 granice obwodu dotyczą ulic: 1 Maja, 30 Stycznia, 3 Maja, Bramkowa, Dworska, Garbarska, Gen. Świerczewskiego (od nr 2 do nr 18 parzyste i od 1 do 9 nieparzyste), Głogowska, Głowackiego, Górna, Grottgera, Grzybowa, J. Piłsudskiego, Jeziorowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościelna, Kupiecka, Łąki Zamkowe, Łąkowa, Łęgowska, M. Żymierskiego, Mała, Małomłyńska, Marynarska, Młyńska, Moniuszki, Na Skarpie, Okrężna, Opałowa, Osiedle Żaków (od nr 58 do 79), Park Chopina, Parkowa, Partyzancka, Plac Browarniany, Plac Dworcowy, Plac Jana Pawła II, Plac Targowy, Polna, Poznańska, Północna, Przy Torze, Rynkowa, Słowackiego, Strzelecka, Studencka, Szpitalna, Średnia, Wałowa (od nr 5 do 48), Wiejska, Wojska Polskiego, Zamkowa, Żaków oraz miejscowości Ługów, Grodziszcze.

Szkoła nr 3 im. Czesława Niemena. Ul. Łużycka 33. Tel. 68 475 0973. E-mail: gimn3@e7.pl
W przypadku PSP 3, która powstanie w miejscu obecnego gimnazjum, obwód szkoły uwzględnia ulice: Kościuszki, Krasińskiego (od nr 1 do nr 12b - parzyste i 1-5 a nieparzyste), Kręta, Łużycka (od nr 30 do nr 42 - parzyste i od nr 19 do nr 31 nieparzyste), Matejki, Mickiewicz (od nr 2 do nr 12 b - parzyste i od nr 1 do nr 5a - nieparzyste), Nowa, Osiedle Kopernika (od nr 2 do nr 22 - parzyste i od nr do 19 nieparzyste), os. Łużyckie (bloki nr 1-6 oraz 31- 38), Paderewskiego, Poprzeczna od nr 2 do nr 28 - parzyste i od nr 1 do nr 33 - nieparzyste, Puławskiego, Słoneczna, Sulechowska nr 6 i od nr 9 do nr 39 - nieparzyste, Za Groblą oraz miejscowości: Jeziory, Kupienino, Lubinicko, Rzeczyca, Wityń.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego. Os. Łużyckie 28. Tel.68 475 22 75. E-mail: sp6swiebodzin@wp.pl
Dla PSP 6 będą to ulice: Apartamentowa, Cisowa, Działkowa, Jaśminowa, Jodłowa, Krasińskiego od nr 18 - parzyste i od nr 11 - nieparzyste, Lipowa, Łużycka od nr 44, Mickiewicza od nr 14 - parzyste i od nr 21 - nieparzyste, Modrzewiowa, Osiedle Kopernika od nr 24 - parzyste i od nr 21 - nieparzyste Osiedle Łużyckie - bloki nr 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29 oraz 40- 50, Osiedle Południowe, Osiedle Słoneczne, Poprzeczna od nr 35 do nr 43 - nieparzyste, Sosnowa, Świerkowa oraz miejscowości: Chociule, Kępsko, Osogóra, Podlesie, Raków, Rosin, Rudgerzowice.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka. Ul. Generła Świercze-wskiego 74 A. Tel. 68 4750981
Obwód PSP 7 będzie obejmował: Boczna, Osiedle Widok, Osiedle Żaków od nr 1 do nr 57 i od nr 82 do nr 107, Świerczewskiego od nr 22 - parzyste - od nr 17 - nieparzyste, Wodociągowa, Zacisze

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Gościkowo 9.Tel. 68 38 110 78.
Obwód: Glińsk, Gościkowo, Jordanowo, Nowy Dworek, Rusinów, Witosław.

GMINA SKĄPE
W gminie Skąpe sieć szkół i ich obwody nie ulegną zmianie. Od września 2017, będą funkcjonowały tak, jak obecnie.
Szkoła Podstawowa w Ołoboku (Ołobok, Kalinowo, Niesulice, Łąkie, Radoszyn, Węgrzynice, Błonie, Rokitnica), Ulica Wojciechowskiego 25, 66-213 Skąpe, tel. 68 38 121 16

Szkoła Podstawowa w Niekarzynie (Niekarzyn, Pałck, Darnawa, Kaliszkowice, Skąpe), Niekarzyn 4, tel. 68 38 11826, mail: pspniekarzyn@skape.pl

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu(Międzylesie, Cibórz, Podła Góra, Zawisze, Przetocznica, Cząbry), Międzylesie 6tel. 68 341 95 90, mail: psp_miedzylesie@wp.pl

Gimnazjum im. Arkadego Fiedlera w Radoszynie - jw. , teren całej gminy Skąpe, Radoszyn 104, 66-213 Skąpe, tel. 68 341 9389, mail: gimradoszyn@gmail.com

GMINA ZBĄSZYNEK
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków zostanie włączone do szkoły podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. II Armii Wojska Polskiego. Tym samym gimnazjum zakończy działalność 31 sierpnia.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. II Armii Wojska Polskiego w Zbąszynku, ul. Sportowa 2. Tel. 68 28 494 45. E-mail: sp@zbaszynek.pl
Obwód: Zbąszynek, Chlastawa, Bronikowo, Nowy Gościniec, Samsonki.

Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wlkp, ul. Piastowska 37. Tel. 68 38 401 92. E-mail: sp.szkola@wp.pl
Obwód: Dąbrówka Wlkp., Rogoziniec.

Szkoła Podstawowa w Kosieczynie, ul. Główna 1. Tel. 68 38 497 15. E-mail: szkola.kosieczyn@neostrada.pl
Obwód: Kosieczyn, Kręcko, Winnica, Stradzewo.

POWIAT KROŚNIEŃSKI

GMINA GUBIN
Szkoła Podstawowa w Chlebowie, Chlebowo 123, 66-620 Gubin zsch.sekret@wp.pl; tel. 68 383 18 15
Obwód: Chlebowo, Żytowań, Budoradz, Kosarzyn, Łomy, Wałowice, Drzeńsk Mały, Drzeńsk Wielki, Jaromirowice, Komorów, Dzikowo.

Szkoła Podstawowa w Grabicach z filią w Strzegowie siedziba - Grabice 59, 66-620 Gubin zs.grabice@wp.pl; tel. 68 359 21 24
Obwód: Grabice, Jazów, Luboszyce, Kozów, Wielotów, Węgliny, Nowa Wioska, Brzozów, Gubinek, Sękowice, Polanowice, Sadzarzewice, Markosice, Późna, Strzegów, Mielno.

Szkoła Podstawowa w Starosiedl, Starosiedle 22, 66-620 Gubin pspstarosiedle@wp.pl; tel. 68 359 25 77
Obwód: Czarnowice, Stargard Gubiński, Sieńsk, Witaszkowo, Koperno, Chęciny, Chociejów, Gębice, Starosiedle, Kujawa, Łazy.

Zespół Szkół w Czarnowicach prowadzi zajęcia dydaktyczne dla klas I-VI szkoły podstawowej w miejscowości Bieżyce, natomiast dla klas gimnazjum w miejscowości Czarnowice. Trwają konsultacje co do kształtu i funkcjonowania ośmioletniej szkoły podstawowej.

DĄBIE

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu (przekształcenie z gimnazjum) - ul. Strażacka 4 66-615 Dąbie tel. 68 383 21 76, www.zpodabie.szkolnastrona.pl gimnazjumdabie@wp.pl
Obwód: Dąbie, Dąbki, Brzeźnica, Budynia, Gola, Stary Zagór, Nowy Zagór, Połupin, Kosierz, Lubiatów Dąbie, Dąbki, Brzeźnica, Budynia, Gola, Stary Zagór,

Filia w Połupinie - ul. Kolejowa 4a, Połupin, 66-600 Krosno Odrz. tel. 68 383 75 93, www.zpodabie.szkolnastrona.pl
Obwód: Nowy Zagór, Połupin, Kosierz, Lubiatów

Filia w Kosierzu - Kosierz 40, 66-627 Bobrowice, Tel. 68 383 12 25, www.zpodabie.szkolnastrona.pl spkosierz@o2.pl
Obwód: Kosierz, Lubiatów

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gronowie - ul. Główna 1, Gronów, 66-615 Dąbie tel. 68 383 21 68, www.zpodabie.szkolnastrona.pl spgronow@poczta.onet.pl
Obwód: Gronów, Pław, Godziejów, Łagów, Trzebule, Szczawno, Ciemnice, Mokry Młyn, Suchy Młyn, Gronów, Pław, Godziejów, Łagów, Trzebule

Filia w Szczawnie - ul. Szkolna 3, Szczawno 66-615 Dąbie tel. 68 383 21 77, www.zpodabie.szkolnastrona.pl spszczawno@dabie.pl
Obwód: Szczawno, Ciemnice, Mokry Młyn, Suchy Młyn
Projekt uchwały w sprawie sieci szkół jest obecnie przedłożony Kuratorowi Oświaty celem zaopiniowania. Proszę więc mieć to na uwadze, że proponowana sieć nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzona.

GMINA KROSNO ODRZ.


Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krośnie Odrzańskim, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 21, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.

Obwód: miasto Krosno Odrzańskie, ulice: 22 lipca, Ariańska, Bankowa, Bobrowa, Bohaterów Wojska Polskiego, Dworcowa, Grobla, Gubińska, Jana Pawła II, Lipowa, Marksa, Murna, Partyzantów, Plac Prusa, Plac Wolności, Plac Św. Jadwigi Śląskiej, Pocztowa, Rybaki, Słoneczna, Szkolna, Walki Młodych, Wąska, Wierzbowa, Wodna, Zacisze, ZBOWID, Żeromskiego, Żymierskiego, wsie: Brzózkę, Łochowice, Nowy Raduszec, Stary Raduszec, Strumienno.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, ul. Moniuszki 30 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: - miasto Krosno Odrzańskie, ulice: 1 Maja, 40 - lecia PRL, Baczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Cypriana Kamila Norwida, Działkowca, Fryderyka Chopina, Henryka Brodatego, Henryka Głogowskiego, Henryka Pobożnego, Jana Matejki, Jaskółcza, Józefa Bojarskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Metalowców, Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki, Obrońców Stalingradu, Ogrodowa, Paderewskiego, Parkowa, PCK, Polna, Poznańska, Prądzyńskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Srebrna Góra, Świerczewskiego, Widok, Winnica, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, WOP, Wyspiańskiego, Zygmunta Starego,- wieś Marcinowice od nr 62 - 69.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Zespole Szkół w Krośnie Odrzańskim, ul. Pułaskiego 3 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: miasto Krosno Odrzańskie, ulice: 17 Pionierów, 20 - Lutego, Armii Czerwonej, Armii Ludowej, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Edisona, Emilii Plater, Franciszka Kleeberga, Tadeusza Kutrzeby, Ignacego Łukasiewicza, Katastralna, Kilińskiego, Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Newtona, Piastów, Plac 11 Pułku, Poprzeczna, Pułaskiego, Szosa Poznańska, Wesoła, Wiejska, wsie: Chyże, Kamień, Morsko.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Edukacyjnym w Osiecznicy, ul. Szkolna 15, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: - Bielów, Czetowice, Marcinowice od nr 1 - 61, od nr 70 - do końca, Osiecznica.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Zespole Szkół w Krośnie Odrzańskim, ul. Pułaskiego 3, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.

GM. KROSNO ODRZ.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Zespole Szkół w Krośnie Odrzańskim, ul. Pułaskiego 3, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: - miasto Krosno Odrzańskie, ulice: 17 Pionierów, 20 - Lutego, Armii Czerwonej, Armii Ludowej, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Edisona, Emilii Plater, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Ignacego Łukasiewicza, Katastralna, Kilińskiego, Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Newtona, Piastów, Plac 11 Pułku, Poprzeczna, Pułaskiego, Szosa Poznańska, Wesoła, Wiejska,- wsie: Chyże, Kamień, Morsko.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Edukacyjnym w Osiecznicy, ul. Szkolna 15, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: - Bielów, Czetowice, Marcinowice od nr 1 - 61, od nr 70 - do końca, Osiecznica.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica nr 146, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: Gostchorze, Radnica, Szklarka Radnicka.

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Wężyskach, Wężyska nr 162, 66 - 600 Krosno Odrzańskie.
Obwód: Chojna, Czarnowo, Retno, Sarbia, Wężyska.

GUBIN (MIASTO)

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika), ul. Racławicka 2, 66-620 Gubin, 684558146, jjedynkagubin@poczta.fm
Obwód: 3 Maja, Al. Łużyckie, Basztowa, Bronowicka, Budziszyńska, Chabrowa, Chodkiewicza, Chopina, Czarneckiego, Dr. Kunickiego, Drukarska, Dzika, Gen. Dąbrowskiego, II Armii Wojska Polskiego, Jedności Robotniczej, Kaliska, Kasprowicza, Kasprzaka, Klinowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Krakowska, Krasińskiego, Krańcowa, Kraszewskiego, Legnicka, Leśna, Lubelska, Lwowska, Łąkowa, Matejki, Niecała, Nowa, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pamiątkowa, Pańska, Piękna, Pikusia, Piwna, Pl. Katedralny, Poleska, Polna, Prusa, Przesiedleńców, Racławicka, Ratuszowa, Reja, Repatriantów, Rodziewiczówny, Rolna, Roosevelta, Rydla, Sadowa, Słowackiego, Śląska, Westerplatte, Widok, Wieniawskiego, Wrońskiego, Wyspiańskiego, Zygmunta Starego, Żółkiewskiego.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich w Gubinie, ul. Generała Świerczewskiego 1 66-620 Gubin, tel.: 68 455 81 49 email: sp2@gubin@wp.pl
Obwód: 1-go Maja, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bolesława Krzywoustego, Fabryczna, Gdańska, Gen. Bema, Gen. Sikorskiego, Gen. Sowińskiego, Gen. Świerczewskiego, Handlowa, Jana Sobieskiego, Kasztanowa, Klonowa, Kosynierów, Koszarowa, Kościuszki, Królewska, Krzywa, Lotnicza, Malczewskiego, Marszałka Żymierskiego, Monte Casino, Morska, osiedle Emilii Plater, Partyzantów, Podgórna, Różana, Rycerska, Słoneczna, Spokojna, Tobruk, Traugutta, Wesoła, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Złota, Żwirki i Wigury.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Kresowa 48, 66-620 Gubin, tel. 68 544 81 77 email: sp3gubin@op.pl
Obwód: Barlickiego, Buczka, Ceglana, Cmentarna, Daszyńskiego, Długa, Dolna, Dubois, Findera, Fornalskiej, Gdyńska, Gen. Wybickiego, Gen. Pułaskiego, Hoża, Kossaka, Kozia, Krasickiego, Kresowa, Krótka, Ks. Józefa Poniatowskiego, Kujawska, Lampego, Leona Wyczółkowskiego, Lipowa, Luksemburg, Mała, Miedziana, Miejska, Mylna, Okrężną, Okrzei, Orla, Paderewskiego, Przemysłowa, Parkowa, Sawickiej, Świerkowa, Ukryta, Waryńskiego, Wiśniowa, Wodna, Wołyńska, Zacisze, Zimna, Źródlana, Żelazna, Żołnierska.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (Zespół Szkół Ogólnokształcących), ul. Piastowska 26, 66-620 Gubin, tel. 68 455 81 84, email: zsogubin@o2.pl
Obwód: Akacjowa, Bohaterów, Bolesława Chrobrego, Gen. Wysockiego, Grunwaldzka, Krajobrazowa, Kwiatowa, Lenino, Majdanek, Miodowa, Nowotki, Oświęcimska, Piastowska, Polna, Sportowa, Stroma, Wrzosowa, Zwycięstwa

BYTNICA
Zespół Edukacyjny w Bytnicy, Bytnica 85, 66-630 Bytnica, 68 391 57 45, email: spbytnica@poczta.onet.pl
Obwód: teren całej gminy Bytnica.

MASZEWO
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice 32, 66-614 Maszewo
Obwód: Rzeczyca, Chlebów, Gęstowice, Radomicko, Trzebiechów, Siedlisko, Korczyców, Skarbona, Skórzyn, Lubogoszcz.

Szkoła Podstawowa w Maszewie, Maszewo 114, 66-614 Maszewo (filia w Rybakach - Rybaki 75)
Obwód: Maszewo, Połęcko, Rybaki, Miłów, Bytomiec, Granice.

BOBROWICE
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach z oddziałami gimnazjalnymi (włączenie gimnazjum do szkoły podstawowej)
Obwód: Bobrowice, Barłogi, Chojnowo, Dęby, Dachów, Janiszowice, Kukadło, Lubnica, Młyniec, Przychów, Strużka, Tarnawa Krośnieńska, Wełmice, Żarków, Bronków, Bronkówek, Brzezinka, Chromów, Czeklin, Dychów, Kołatka, Prądocinek

Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie Szkoła Podstawowa im. Lubuskiej Brygady WOP - 8 oddziałowa; Przedszkole Samorządowe
Obwód: Bronków, Bronkówek, Brzezinka, Chromów, Czeklin, Dychów, Kołatka, Prądocinek

SZKOŁY POWIATOWE

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie, ul. Racławicka 1 Gubin 66-620

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gubinie, ul. Pułaskiego 1

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie, ul. Piastowska 22

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Gubinie, ul. Pułaskiego 1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim, ul. Szkolna 1

Zespół Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim, ul. Poznańska 88

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Krośnie Odrzańskim, ul. Piastów 10

Tutaj sprawdzisz siatkę szkół w GORZOWIE i innych miastach na północy regionu

redakcja Gazety Lubuskiej

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.