Jaka będzie nowa sieć szkół?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gawałkiewicz
redakcja Gazety Lubuskiej

Jaka będzie nowa sieć szkół?

redakcja Gazety Lubuskiej

Gminy mają czas do końca marca, by oficjalnie przedstawić zreformowane szkoły. Jakie one będą? Plan jest już znany, warto więc sprawdzić, gdzie od września będzie się uczyć nasza pociecha...

SZKOŁY PODSTAWOWE W NOWEJ SOLI

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza
Kościuszki w Nowej Soli,
ul. Szkolna 1,
67-100 Nowa Sól,
tel., fax. (068) 3875404, sp1_nsol@wp.pl, www.sp1nsol.zgora.pl
Druga lokalizacja prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych: ul. Parafialna 6.
Obwód ul.PSP nr 1
w roku szkolnym 2017/2018
Aleja Wolności, Arciszewskiego, Bohaterów Getta, Brzozowa, Ceglana, Dąbrowskiego, Drzewna, Drzymały, Fabryczna, Garbarska, Głowackiego, Gdyńska, Harcerska, Hutnicza, Jaracza, Kołłątaja, Korzeniowskiego, Kościelna, Kościuszki nr nieparzyste 1-13 oraz parzyste 2-14, Kupiecka, Krzywa, Królowej Jadwigi, Kuśnierska, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Miarki, Moniuszki, Odrzańska, Osiedle Spółdzielcze, Parafialna, Plac Floriana, Plac Solny, Plac Wyzwolenia, Piastowska, Pocztowa, Podwale, Portowa, Reja, Sienna, Sikorskiego, Skargi, Szarych Szeregów, Szeroka, Szkolna, Św. Barbary, Wandy, W. Witosa, Wyspiańskiego, Wojska Polskiego nr nieparzyste nr: 1-39; nr parzyste: 2-34, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury.
W PSP nr 1 będą prowadzone klasy Publicznego Gimnazjum nr 1 im. gen. Władysława Andersa.
Adres szkoły: ul. Szkolna 1, druga lokalizacja prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych: ul. Parafialna 6.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Aleja Wolności, Arciszewskiego, Bema, Bociania, Bohaterów Getta, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Botaniczna, Brzozowa, Ceglana, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzewna, Drzymały, Energetyków, Fabryczna, Garbarska, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Harcerska, Hutnicza, Jagiellońska, Jaracza, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Kołodzieja, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konarskiego, Korzeniowskiego, Kościelna, Krzywa, Kunickiego, Kuśnierska, Kwiatowa, Leśna, Lisia, Łabędzia, Łużycka, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Metalowca, Miarki, Mieszka I, Miodowa, Moniuszki, Morelowa, Nowa, Odlewnika, Odrzańska, Okrężna, Okrzei, Orkana, Parafialna, Plater, Plac Floriana, Plac Solny, Pocztowa, Podgórna, Podwale, Polna, Poniatowskiego, Portowa, Pułaskiego, Reja, Różana, Sadowa, Sienna, Skargi, Sobieskiego, Spokojna, Starostawska, Stawowa, Stefana Batorego, Szarych Szeregów, Szeroka, Szkolna, Świerkowa, Ustronie, Wandy, Wąska, Wiejska, Wilcza, W. Witosa, Władysława Łokietka, Wodna, Wróblewskiego (od ul. Garbarskiej do ul. Wrocławskiej), Współczesna, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamiejska, Zielona, Zielonogórska, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury.

Publiczna Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli,
ul. Gimnazjalna 11,
(68) 3874531, sp2nsol@neostrada.pl, www.psp2nowasol.edupage.org
Druga lokalizacja prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych: ul. Staszica 1 67-100 Nowa Sól
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Arkadia, Asnyka, Bankowa, Broniewskiego, Chopina, Cicha, Długa, Długosza, Dygasińskiego, F. Nowowiejskiego, G. Bacewicz, Gałczyńskiego, Gen. S. Grota Roweckiego, Gimnazjalna, H. Góreckiego, Henryka Sienkiewicza, Jagienki, Juranda, K. Szymanowskiego, K. Wierzyńskiego, Kaczkowskiego, Kasprowicza, Kilińskiego, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Kruczkowskiego, K. Kurpińskiego, M. Karłowicza, 9 Maja, Muzealna, Lelewela, Lipowa, Narutowicza, Norwida, Orzeszkowej, Pasieczna, Połanieckich, Południowa, Przyszłości, Reymonta, Saperów, Sidorskiej Bolesławy, Skłodowskiej-Curie, Składowa, Skrzetuskiego, Słowackiego, Solskiego, Staffa, Stasia i Nel, Szafera, Topolowa, Towarowa, Waryńskiego, W. Lutosławskiego, Wołodyjo-wskiego, Wróblewskiego, Wrocławska, Zagłoby, Zamenhofa, Zakątek, Zaułek, Zjednoczenia.
W PSP nr 2 będą klasy
Gimnazjum nr 2
z Oddziałami Integracyjnymi
Adres szkoły: ul. Gimnazjalna 11 67-100 Nowa Sól
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
1 Maja numery: 1,2,4,6, 9 Maja, Akacjowa, Bankowa, Boczna, Bukowa, Ciemna, Ciepielowska, Cicha, Czereśniowa, Czysta, Gajowa, Gdyńska, gen. S. Grota Roweckiego, Gimnazjalna, Głogowska, Głowackiego, Hoża, Jaskółcza, Jasna, Kalinowa, Kasprzaka, Kaszubska, Klonowa, Kołłątaja, Konwaliowa, Kościuszki, Kowalska, Kręta, Królowej Jadwigi, Kupiecka, Leszczynowa, Liliowa, Lipowa, Lubuska, Łąkowa, Makowa, Młynarska, Muzealna, Ogrodowa, Osiedle Kopernika, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Spółdzielcze, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Plac Wyzwolenia, Południowa, Poprzeczna, Rolna, Sikorskiego, Składowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Św. Barbary, Targowa, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Tulipanowa, Walki Młodych, Waryńskiego, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego numery nieparzyste: 1-39 i parzyste: 2-34, Wrocławska, Wróblewskiego (od ul. Wrocławskiej do ul. Muzealnej), Wrzosowa, Zamenhofa, Zaułek, Zjednoczenia, Żabia.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli, ul. Botaniczna 22, 67-100 Nowa Sól, 068 3875447, sp3nsol@wp.pl, www.psp3nsol.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Bema, Bociania, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Botaniczna, Czarnieckiego, Energetyków, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jedności Robotniczej, Kamienna, Jodłowa, Kasztanowa, Kazimierza Kołodzieja, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konarskiego, Kunickiego, Kwiatowa, Leśna, Lisia, Łabędzia, Łużycka, Mała, Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Nowa, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Plater, Podgórna, Polna, Poniatowskiego, Puławskiego, Ptasia, Różana, Sadowa, Sobieskiego, Spokojna, Starostawska, Stawowa, Stefana Batorego, Świerkowa, Ustronie, Wąska, Wiejska, Wilcza, Władysława Łokietka, Wodna, Współczesna, Wybickiego Zacisze, Zamiejska, Zielonogórska, Zygmunta Starego, Żurawia.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Nowej Soli, ul. Walki Młodych 2
67-100 Nowa Sól
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Akacjowa, Boczna, Bukowa, Ciemna, Ciepielowska, Czereśniowa, Czysta, Dębowa, Gajowa, Głogowska, Hoża, Jaskółcza, Jasna, Kalinowa, Klonowa, Konwaliowa, Kowalska, Kręta, Leszczynowa, Liliowa, Lubuska, Łąkowa, Makowa, Ogrodowa, Piaskowa, Poprzeczna, Rolna, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Targowa, Tulipanowa, Walki Młodych, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Żabia.

Publiczna Szkoła
Podstawowa nr 6
w Nowej Soli, ul. Kościuszki 26 67-100 Nowa Sól,
tel. (68) 458 84 51,
tel./fax (68) 387 48 62, psp6@poczta.onet.pl, www.psp6nsol.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Kaszubska, Kasprzaka, Kościuszki nr parzyste: 16-28 nr nieparzyste: 15-33, 1 Maja 1,2,4,6, Młynarska, Osiedle Kopernika, Osiedle Paderewskiego, Parkowa, Słoneczna, Traugutta, Wesoła.

Publiczna Szkoła
Podstawowa nr 8
im. Janusza Korczaka
w Nowej Soli,
ul. Jana Matejki 29,
67-100 Nowa Sól, (68)3874209,
fax (68) 3874209, osemka_nsol@poczta.onet.pl ww.sp8nowasol.edupage.org
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Chałubińskiego, Chełmońskiego, Grottgera, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kossaka, Lotników, 1 Maja nr 5 i numery: 7-28, Matejki, Mickiewicza, Osiedle im. Armii Krajowej, Osiedle XXX lecia PRL, Os. Konstytucji 3 Maja, Rydla, Siemiradzkiego, Staszica, Struga, Tetmajera, Wiesława Sautera, Wojska Polskiego nr parzyste: 36-98 i nr nieparzyste: 41-101.

W PSP nr 8 będą klasy Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza.
Adres szkoły: ul. Matejki 29, 67-100 Nowa Sól. Inna lokalizacja prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych: ul. Kasprowicza 8, 67-100 Nowa Sól

Obwód w roku szkolnym 2017/2018
1 Maja nr 5, numery: 7-28, Arkadia, Asnyka, Bolesławy Sidorskiej, Broniewskiego, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chopina, Długa, Długosza, Dygasińskiego, Gałczyńskiego, Grottgera, Henryka Sienkiewicza, Jagienki, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Juranda, K. Szymanowskiego, K. Wierzyńskiego, Kaczkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprowicza, Kilińskiego, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kossaka, Krasińskiego, Krótka, Kruczkowskiego, Lelewela, Lotników, Matejki, Mickiewicza, Narutowicza, Norwida, Orzeszkowej, Osiedle im. Armii Krajowej, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Osiedle XXX-lecia PRL, Pasieczna, Połanieckich, Przyszłości, Reymonta, Rydla, Saperów, Siemiradzkiego, Skłodowskiej Curie, Skrzetuskiego, Słowackiego, Solskiego, Staffa, Stasia i Nel, Staszica, Struga, Szafera, Tetmajera, Wiesława Sautera, Wojska Polskiego numery parzyste: 36-98 i nieparzyste: 41-101, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zakątek.

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE SZLICHTYNGOWA

Szkoła Podstawowa w Szlichtyngowej,
ul. Daszyńskiego 16,
65 540 72 12,
sp_szlichtyngowa@wp.pl,
www.sp.szlichtyngowa.org

Budynek wygaszanego Gimnazjum stanie się drugim budynkiem Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej.

Szkoła Podstawowa
w Jędrzychowicach, Kowalewo 62 a,
65 549 24 18,
sp-jedrzychowice@zw.pl,
www.sp-jedrzychowice.zw.pl

Szkoła Podstawowa
w Starych Drzewcach,
Stare Drzewce 55,
65 549 31 15,
sp.staredrzewce@wp.pl,
www.spstdrzewce.edupage.org

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE WSCHOWA

Szkoła Podstawowa nr 1
we Wschowie,
ul. K. Wielkiego 10
tel. 65 540 35 61,
email: 1wschowa@wp.pl,
www.sp1.wschowa.com.pl

Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie, ul. Wolsztyńska 4, tel. 65 540 75 19, email: sp2wschowa@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 7
we Wschowie,
ul. Zacisze 1,
65 540 15 30
gim2@wschowa.com.pl
www.gim2.pro-e.pl

Szkoła Podstawowa
w Osowej Sieni,
Osowa Sień 48
tel. 65 540 61 89,
email: sposowa@op.pl, www.sposowa.wschowa.com.pl

Szkoła Podstawowa
w Konradowie,
Konradowo 8,
tel. 65 540 93 97,
email: spkonradowo@wschowa.com.pl
www.spkonradowo.pro-e.pl

Szkoła Podstawowa
w Łysinach, Łysiny 1,
tel. 65 540 96 07, email: splysiny@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Siedlnicy, Siedlnica 133,
tel. 65 540 00 43, email:siedl133@poczta.onet.pl
www.spsiedlnica

Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń 6,
tel. 65 540 03 21,
email: splin@wp.pl, www.splgin.wschowa.pl
SZKOŁY PODSTAWOWE W GIMNIE SŁAWA

Szkoła Podstawowa w Ciosańcu, Ciosaniec 27
68 356 76 05
ciosaniec@poczta.onet.pl
www.zsciosaniec.edu.pl
W Ciosańcu dotychczasowy zespół szkół przekształcony zostanie w podstawówkę.

Szkoła Podstawowa
w Sławie, ul. Ogrodowa 1
68 356 62 64
psp.slawa@wp.pl
www.psp.slawa.pl

Młodsze dzieci z PSP w Sławie nadal będą się uczyć w placówce przy ul. Ogrodowej. Z kolei starsze wraz z siedzibą szkoły przeniesione zostaną do budynku Gimnazjum przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego.

Szkoła Podstawowa w Krzepielowie, Krzepielów 35
68 356 61 85
pspkrzepielow@wp.pl
www.pspkrzepielow.szkolnastrona.pl

Szkoła Podstawowa w Starym Strączu, Stare Strącze 195
68 356 62 83
psp_starestracze@wp.pl
pspstarestracze.szkolnastrona.pl
SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE KOŻUCHÓW

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kożuchowie, ul. Chopina 11 tel. 68 355 20 49,
email: sp1@kozuchow.pl, sp1kozuchow@vp.pl, www.sp1-kozuchow.strefa.pl

Samorządowe Gimnazjum przy ul. Anny Haller 1 przekształca się w filię Szkoły Podstawowej nr 1

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie,
ul. 22 Lipca 12,
tel. 68 355 33 20,
email: szp@@gmail.com, www.sp2kozuchow.pl

Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym,
Mirocin Dolny 28,
tel. 68 388 14 24,
spmd@wp.pl,spmd@kozuchow.pl, www.szkola-mirocin.pl

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE BYTOM ODRZAŃSKI

Szkoła Podstawowa
w Bytomiu Odrzańskim,
ul. Kościelna 9,
tel. 68 388 41 49, mail: zsbosekretariat@wp.pl, www.edupage.org

Zespół Szkół przekształca się w Szkołę Podstawową w Bytomiu Odrzańskim.

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE KOLSKO

Szkoła Podstawowa w Kolsku, ul. Piastowska 48, tel. 68 352 45 44,
email: zekolsko@wp.pl, www.zekolsko.edupage.org
Szkoła Podstawowa w Konotopie, ul. Plac Powstańców Wielkopolskich 7, tel. 68 352 42 22, www.zewkonotopie.wordpress.com

Gimnazja z zespołów edukacyjnych w Kolsku i Konotopie zostaną wchłonięte do istniejących tam podstawówek.

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE SIEDLISKO

Szkoła Podstawowa w Siedlisku, ul. Kasztanowa 19,
68 356 02 08 lub 50
zpowsiedlisku@poczta.onet.pl
www.zposiedlisko.edu.pl

Gimnazjum zostanie wchłonięte w ramach nowej szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa
w Bielawach, Bielawy 17,
68 388 17 24, www.spbielawy.com.pl

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE WIEJSKIEJ NOWA SÓL

Szkoła Podstawowa
w Lubięcinie, Lubięcin 82,
68 388 63 82,
zslubiecin@gmail.com,
www.zslubiecin.pl

Szkoła Podstawowa
w Przyborowie, ul. Szkolna 16
68 388 16 92,
przyborowszkola@op.pl,
www.zsprzyborow.pl

Szkoła Podstawowa w Lubieszowie, Lubieszów 53
68 388 79 17
splubieszow@onet.pl
zslubieszow.pl

Gimnazja funkcjonujące w zespołach szkół zostaną wchłonięte przez nowe szkoły podstawowe.

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE OTYŃ

Szkoła Podstawowa w Otyniu ul. Żeromskiego 3
68 355 02 26, 68 355 08 70
zsotyn@wp.pl
www.zsotyn.pl

Gimnazjum zostanie wchłonięte w ramach nowej szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa
w Niedoradzu
ul. Marii Markiewiczowej 7
68 388 12 93
zsniedoradz@wp.pl
zsniedoradz.pl

SZKOŁY PODSTAWOWE W GMINIE NOWE MIASTECZKO

Szkoła Podstawowa w Nowym Miasteczku, ul. Marcinkowskiego 1
68 388 81 22
zs-n.miasteczko@oswiata.org.pl

Nowa szkoła podstawowa wchłania gimnazjum, które wchodzi dziś w skład zespołu szkół.

Szkoła Podstawowa w Borowie Wielkim,
Borów Wielki 50a
68 388 8943
Nowa szkoła podstawowa wchłania gimnazjum, które wchodzi dziś w skład zespołu szkół.

SZKOŁY PODSTAWOWE W ŻARACH

Szkoła Podstawowa nr 1 im Fryderyka Chopina w Żarach
Adres szkoły: ul. Karola Szymanowskiego 8, tel./fax: 68 470 27 77, sp1zary1@wp.pl, 68-200 Żary, druga lokalizacja
ul. Broni Pancernej 8.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Asnyka, Batorego, Brzoskwiniowa, Budowlanych, Chopina, Czereśniowa, Czerwonego Krzyża, Drzymały, Głowackiego, Gospodarcza, Handlowa, Jagiellońska, Jakubicy, Kilińskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Krótka, Kurpińskiego, Ludowa, 17 Lutego, Lutosławskiego, Malczewskiego, Malinowa, Marcinkowskiego, Jana Matejki, Moniuszki, Morelowa, Niemcewicza, Nowowiejskiego, Orkana, Orzechowa, Paderewskiego, Piastowska, Przemysłowa, Rejtana, Robotnicza, Sowińskiego, Serbska, Skarbowa (od nr 9 do nr 25), Staszica,Stefczyka, Strzelców, Szymanowskiego. G.P. Telemanna, Transportowa, Wapienna, Kazimierza Wielkiego, Henryka Wieniawskiego, Wiśniowa, Zakładowa, Zielonogórska.

Szkoła Podstawowa nr 2 im Janusza Korczaka w Żarach
Adres szkoły : 68-200 Żary, ul. Gabrieli Zapolskiej 16, tel. 68 470 46 67, sp2witosa25@wp.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Bieszczadzka, Botaniczna, Broniewskiego, Bukowa, Brata Alberta, Cegielniana, Czecha, Dębowa, Dolnośląska, Dygasińskiego, Fabryczna, Górnośląska, Huculska, Hutnicza, Irysowa, Kalinowa, Karpacka, Kaszubska, Komuny Paryskiej, Kolejowa, Kujawska, Kurpiowska, Janusza Kusocińskiego, Leśna, Leszczyńska, Letniskowa, Lubuska, Bronisława Malinowskiego, Małopolska, Heleny Marusarzówny, Mazowiecka, Mazurska, Młynarska, Stefana Okrzei, Opalowa, Opolska, Południowa, Podhalańska, Podlaska, Pomorska, Polna, Północna, Władysława Pytlasińskiego, Macieja Rataja, Rekreacyjna, Rolnicza, Słoneczna, Słowiańska, Alfreda Smoczyka, Spacerowa, Sportowa, Sosnowa, Feliksa Stamma, Sudecka, Śląska, Średnia, Świętokrzyska, Szkolna, Różana, Tenisowa, Leonida Teligi, Turkusowa, Turystyczna, Warmińska, Wielkopolska, Wileńska, Wincentego Witosa, Wypoczynkowa, Zacisze, Gabrieli Zapolskiej, Źródlana, Zgorzelecka, Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa nr 3 im Henryka Sienkiewicza w Zespole SzkolnoPrzedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach
Adres szkoły:68-200 Żary, ul. 9 Maja 8, tel. /fax 68 374 38 45, zarysp3@wp.pl.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Artylerzystów, Broni Pancernej, Browarna, Buczka, Chełmońskiego, Chrobrego, Cicha, Daszyńskiego, Domańskiego, Plac Inwalidów, Jagiełły, Aleja Jana Pawła II, Kaczy Rynek, Kąpielowa, Plac Konstytucji 3 Maja, Kossaka, Książęca, Legionistów, Lotników, 9-go Maja, Mieszka I, Myśliwska, Ogrodowa, Osadników Wojskowych, Pańska, Plac Pionierów Ziemi Żarskiej, Plater, Pocztowa, Podchorążych, Podwale, Poznańska, Przeładunkowa, Plac Przyjaźni, Ratuszowa, Rynek, Skarbowa (od nr 1 do nr 5), Spokojna, Romualda Traugutta, Ułańska, Wrocławska (od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 8 parzyste), Plac Kard. Wyszyńskiego, Zamkowa, Zaściankowa, Zaułek Klasztorny, Żabikowska.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów w Żarach
Adres szkoły: 68-200 Żary, ul. Częstochowska 15, ul. Okrzei 19, tel.68 470 15 55, sp5zary@wp.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Baczyńskiego, Białostocka, Chełmska, Częstochowska, Głogowska, Gnieźnieńska, Katowicka, Kasprzaka, Kielecka, Krakowska, Lubelska, Lwowska, Męcz. Oświęcimskich, Radomska, Rzeszowska, Szarych Szeregów, Tunelowa, Zamojska, Zwycięzców

Szkoła Podstawowa nr 8 im Bolesława Chrobrego w Żarach
Adres szkoły:68-200 Żary, ul. Partyzantów 9,tel. 68 363 67 23, dyrektor@sp8.zary.pl, druga lokalizacja ul. Staszica 16
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Akacjowa, Bema, Bociania, Boh. Getta,Żeleńskiego, Brzozowa, Chłopickiego, Długosza, Dziewina, Dąbrowskiego, Fredry, Izerska, Jaskółcza, jesienna, Jęczmienna, Karkonoska, Kalinowskiego, Klonowa,Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krucza, Kukułcza, Kwiatowa, Kościelna, 11 Listopada, Łokietka, Plac Łużycki, 1-go Maja, Miła, Mickiewicza, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Nałkowskiej, Nowotki, Obrońców, Owsiana, Partyzantów, Pienińska, Pokoju, B Prusa, Przepiórek, Pszenna, Ptasia, Reymonta, Rolnicza, Sarnia, ks. Ściegiennego, Sienkiewicza, Słowackiego, Słowicza, Strusia, Szpitalna, Tatrzańska, Warsztatowa, Wartownicza, Wiosenna, Wyspiańskiego, Plac Wolności, Aleja Wojska Polskiego (do nr 29 nieparzyste i do nr 98parzyste), Wrocławska (od nr 10 do nr 14 parzyste i od nr 17 do nr 21 nieparzyste), Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zielona, Żagańska, Żeromskiego, Żurawia, Żymier¬skiego, Żytnia.

Szkoła Podstawowa nr 10 im Armii Krajowej w Żarach
Adres szkoły: 68-200 Żary, ul. Pułaskiego 4, tel. 68 479 33 39, zszary@wp.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bittnera, Dworcowa, Grunwaldzka, Joachima Lelewela, Łąkowa, Marszowska, Na wzgórzu, Niepodległości, Okulickiego, Osadnicza, Pionierów, Powstańców Wielkopolskich, Pułaskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Strażacka, Szklarska, Westerplat¬te, Aleja Wojska Polskiego (od nr 31 do końca nieparzyste i od nr 100 do końca parzyste), Wyzwolenia, Zachodnia, Żołnierska.
aKlasy Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żarach prowadzone w Szkole Podstawowej nr 8 im. Bolesława Chrobrego
Adres szkoły 68-200 Żary, ul. Partyzantów 9, ul. Staszica 16
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Asnyka, Batorego, Brzoskwiniowa, Budowlanych, Chopina, Czereśniowa, Czerwonego Krzyża, Drzymały, Głowackiego, Gospodarcza, Handlowa, Jagiellońska, Jakubicy, Kilińskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Krótka, Kurpińskiego, Ludowa, 17 Lutego, Witolda Lutosławskiego, Malinowa, Marcinkowskiego, Moniuszki, Morelowa, Niemcewicza, Nowowiejskiego, Orkana, Orzechowa, Paderewskiego, Piastowska, Przemysłowa, Rejtana, Robotnicza, Sowińskiego, Serbska, Skarbowa (od nr 9 do nr 25), Staszica, Stefczyka, Strzelców, Szymanowskiego, Telemanna, Transportowa, Wapienna, Wielkiego, Wieniawskiego, Wiśniowa, Zakładowa, Zielonogórska.

Klasy Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żarach prowadzone w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina
Adres szkoły : 68-200 Żary, ul. Karola Szymanowskiego 8, ul. Broni Pancernej 8
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Akacjowa, Artylerzystów, Bema, Bohaterów Getta, Żeleńskiego, Broni Pancernej, Browarna, Brzozowa,Buczka, Cicha, Chłopickiego, Chełmońskiego, Chrobrego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Długosza, Domańskiego, Dziewina, Fredry, Plac Inwalidów, Izerska, Jagiełły, Jęczmienna, Aleja Jana Pawła II, Kaczy Rynek, Kalinowskiego, Karkonoska, Kąpielowa, Klonowa, Konopnickiej,Kopernika, Plac Konstytucji 3 Maja, Kossaka, Kościelna, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krucza, Książęca, Kwiatowa, 11 Listopada, Legionistów, Lotników,Łokietka, Plac Łużycki, 1-go Maja, 9-go Maja, Mieszka I, Miła, Mickiewicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Nałkowskiej, Obrońców, Ogrodowa, Osadników Wojskowych, Owsiana, Pańska, Partyzantów, Pienińska, Plac Pionierów Ziemi Żarskiej, Emilii Plater, Pocztowa, Podchorążych, Podwale, Pokoju, Poznańska, Prusa, Przeładunkowa, Przepiórek, Plac Przyjaźni, Pszenna, Ratuszowa, Reymonta, Rynek, Sarnia, Ściegiennego, Sienkiewicza, Słowackiego, Skarbowa (od nr 1 do nr 5), Spokojna, Szpitalna, Tatrzańska, Romualda Traugutta, Ułańska, Warsztatowa, Wartownicza, Aleja Wojska Polskiego (do nr 29 nieparzyste i do nr 98 parzyste), Plac Wolności, Wrocławska,Stanisława Wyspiańskiego, Plac Wyszyńskiego, Zakopiańska, Zamkowa, Zaściankowa, Zawiszy Czarnego, Zielona, Żabikowska, Żagańska, Żeromskiego, Żurawia, Żymierskiego, Żytnia.

Klasy Publicznego Gimnazjum nr 3 w Żarach prowadzone w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Noblistów
Adres szkoły: 68-200 Żary, ul. Częstochowska 15, ul. Okrzei 19, tel.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018
Baczyńskiego, Białostocka, Bieszczadzka, Botaniczna, św. Brata Alberta, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Czecha, Chełmska, Częstochowska, Dębowa, Dolnośląska, Dygasiń¬skiego, Fabryczna, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Huculska, Hutnicza, Irysowa, Kalinowa, Karpacka, Kasprzaka, Kaszubska, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, Krakowska, Kujawska, Kurpiowska, Kusocińskiego, Leśna, Leszczyńska, Letniskowa, Lubuska, Lubelska, Malinowskiego, Małopolska, Marusarzówny, Mazowiecka, Mazurska, Męcz. Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Opolska, Południowa, Podhalańska, Podlaska, Pomorska, Polna, Północna, Pytlasińskiego, Radomska, Rataja, Rekreacyjna, Różana, Rzeszowska, Słoneczna, Słowiańska, Smoczyka, Spacerowa, Sportowa, Sosnowa, Stamma, Sudecka, Śląska, Średnia, Świętokrzyska, Szarych Szeregów, Szkolna, Tenisowa, Teligi, Tunelowa, Turystyczna, Warmińska, Wielkopolska, Wileńska, Wincentego Witosa, Wypoczynkowa, Zamojska, Gabrieli Zapolskiej, Źródlana, Zgorzelecka, Zwycięzców, Plac Żwirki i Wigury.

Klasy Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Zjednoczonej Europy w Żarach prowadzone w Szkole Podstawowej nr 10
Adres szkoły :68-200 Żary, ul. Pułaskiego 4
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Dworcowa, Grunwaldzka, Lelewela, Łąkowa, Marszowska, Niepodległości, Osadnicza, Pionierów, Powstańców Wielkopolskich, gen. Pułaskiego, Władysława Sikorskiego, Strażacka, Szklarska, Westerplatte, Aleja Wojska Polskiego (od nr 31 do końca nieparzyste i od nr 100 do końca parzyste), Wyzwolenia, Zachodnia, Żołnierska.

SZKOŁY PODSTAWOWE W LUBSKU

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Lubsku
Adres szkoły :ul. Strzelecka 1, 68-300 Lubsko, tel. 68 372 15 60, sp1lubsko@op.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Dłużek, Chełm Żarski, Tarnów; Miasto Lubsko ulice: Ogrodowa, Botaniczna, Zielna, Brzozowa, Budziszyńska, Jagodowa, Kielecka; Janusza Korczaka, Kosmonautów, Jarzębinowa, Łabędzia, Łąkowa, Osiedle Łużyckie, Przechodnia, Robotnicza, Słowackiego, Strzelecka, Śląska, Walki Młodych, Wiosny Ludów, Witosa, Żurawia, Słowicza, Młodzieżowa, Kwiatowa, Dworzec Południowy, Żelazna, Dworcowa, Piastowska, Geodetów, Jana Raka, Mała, Morelowa, Winna, Rajska, Wesoła, Hoża, Piwna, Słowiańska, Pomorska, Tenisowa, Jana Kochanowskiego, Jaskółcza, Akacjowa, Ceramiczna, Gronowa, Jaśminowa, Leśna, Lisia, Orzechowa, Polna, Radosna, Rolnicza, Różana, Wilcza, Wiśniowa, Wspólna, Wronia, Chmielna, Brzoskwiniowa, Kreślarzy, Pomiarowa, Grobla, Krzywa, Ceramiczna, Gliniana, Letniskowa, Bociania, Ptasia, Żabia, Czołgowa, 3 Maja, 1 -Maja, Lotnicza, Artyleryjska, Łanowa, Transportowa, Głowackiego, Przemysłowa, Klonowa, Cicha, Modra, Nowa, Sybiraków, Powstańców Wlkp., Kolejowa, Dojazdowa, Złota, Włókniarzy, Budowlanych, Dworzec Towarowy, Lubelska, Szkolna, Bankowa, Kilińskiego, Stolarska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku
Adres szkoły: al. Niepodległości 2, druga lokalizacja 68-300 Lubsko ul. Bohaterów 6, 68-300 Lubsko , tel. 68 371 31 00, sekretariat@sp2lubsko.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Boczna, Chopina, Działkowa, Gazowa, Grun¬waldzka, Jasieńska, Konopnickiej, Lipowa, Lubuska, Al. Niepodległości, Podgórna, XX-lecia PRL, M. Reja, Tkacka, Urocza, Żagańska, Żarska, Bohaterów, Wojska Polskiego, 22 Lipca, Aleksandra Fredry, Zapolskiej, T. Zana, Żeromskiego, Cypriana Norwida, Leopolda Staffa, Władysława Reymonta, Wisławy Szymborskiej, Henryka Sucharskiego, Hubalczyków, Skalskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Vlotho, Baśniowa.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Lubsku
Adres szkoły: ul. Moniuszki 36, 68-300 Lubsko , tel. 68 372 19 61, trojkalubsko@wp.pl
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Lutol, Mokra, Stara Woda, Tuchola Żarska, Mierków, Osiek, Raszyn, Ziębikowo, Białków; przysiółki: Janowice, Małowice; kolonia Gareja Miasto Lubsko ulice: Błotna, Chrobrego, Czwartaków, Dąbrowskiego, Dębowa, Emilii Plater, Farbiarska, Gdańska, Krakowskie Przedmieście, Jasna, Jodłowa, Kanałowa, Kopernika, Kosynierów, Kościuszki, Krasińskiego, Krótka, Krucza, Letnia, Mickiewicza, Moniuszki, Nadrzeczna, Paderewskiego, Parkowa, Plac Lucjana Grzei, Plac Przyjaźni, Plac Wolności, Podmokła, Popławskiego, Poznańska, Pułaskiego, Racławicka, Sienkiewicza, Sportowa, Strażacka, Szpitalna, Traugutta, Warszawska, Zamkowa, Zieleniecka, Pokoju, Winogronowa, Platanowa, Jesionowa.

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Górzynie
Adres szkoły :Górzyn 1, 68-300 Lubsko, tel. 68 372 04 12, spgorzyn@poczta.onet.pl
Wsie: Górzyn, Chocicz, Chocimek, Grabków, Gozdno, Dąbrowa, Tymienice, Kałek.

Klasy Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi prowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku
al. Niepodległości 2, 68-300 Lubsko ul. Bohaterów 6, 68-300 Lubsko
Miasto Lubsko; wsie: Górzyn, Lutol, Białków, Mokra, Stara Woda, Tuchola Żarska, Chocicz, Chocimek, Grabków, Dąbrowa, Tymienice, Kałek, Mierków, Osiek, Raszyn, Ziębikowo, Dłużek, Chełm Żarski, Tarnów przysiółki: Gozdno, Janowice, Nowiniec, Małowice; kolonia: Gareja.

SZKOŁY PODSTAWOWE ŻAGAŃ

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy. Adres szkoły: ul. Wojska Polskiego 7 68-100 Żagań.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Piłsudskiego, Łużycka, Szpitalna, Henryka Brodatego, Wałowa, Gimnazjalna, pl. Słowiański, Keplera, Jana III Sobieskiego.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. 11 LDKP. Adres szkoły: ul. Wojska Polskiego 1 68-100 Żagań
Obwód w roku szkolnym 2017/2018:Rynek, Warszawska, Bracka, Długa, Libelta, Nadbobrze, Rybacka, Teatralna, Niepodległości, II Armiii WP. Nowotki, Pomorska, Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Augustynów, Mickiewicza, pl. Klasztorny, pl. Królowej Jadwigi, p.. Wolności, św. Cecylii, X - lecia, Dworcowa, Pstrowskiego, Fabryczna.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Adres szkoły: Szkolna 42, 68-100 Żagań.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Szkolna, Żelazna, Piaskowa, Wiejska, Środkowa, Karliki, Polna, Krótka, Drzewna, Konarskiego, Tartakowa, Leśna, Końcowa, Nowa, Pogodna, Kolejowa 9 od nr 91 do 99)

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ofiar Stalagu VIII c. Adres szkoły: Wesoła 38 68-100 Żagań
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Łukasiewicza, Wesoła, Węglowa, Narutowicza, Żwirki i Wigury, Staszica, Robotnicza, Spokojna, Lotników Alianckich, Cicha, Spółdzielcza, Kolejowa (od nr 2 do 89)

Szkoła Podstawowa nr 5, Adres szkoły: ul. Nocznickiego 18 68-100 Żagań
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Graniczna, Kożuchowska, Paderewskiego, Fornalskiej, Sienkiewicza, Myśliwska, Nocznickiego, Porzeczkowa, Łąkowa, Kwiatowa, Jaśminowa, Morelowa, Rzęźnicka, Słoneczna, Żółkiewskiego, Boczna, Dolna, Północna, Nowogródzka, Zielona, Starowiejska, Prusa, Kręta, Armii Krajowej, Górna, Lipowa, Strumykowa, Szprotawska, Kopernika, Wiśniowa, Ogrodowa.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7. Adres szkoły: ul. Żarska 1 68-100 Żagań.
Obwody szkoły w roku szkolnym 2017/2018: Żarska, Akacjowa, B. Chrobrego, B. Kędzieżawego, Bolesławiecka, Browarniana, Brzozowa, Chopina, Dębowa, Findera, Fredry, Bema, Dąbrowskiego, Halicka, Joselewicza, Karpińskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Koszarowa, Kościuszki, Miodowa, Młynarska, Okrzei, Osiedle XXX - lecia, Piastowska, Orląt Lwowskich, E. Plater, Podgórna, Pułaskiego, Reymonta, Moniuszki, Asnyka, Buczka, Żaganny, Łokietka, Sosnowa, Sportowa, Śląska, Świerkowa, Traugutta, Waryńskiego, Zamkowa, Zacisze, Poprzeczna, Przyjaciół Żółnierza, Stroma, Jana Długosza, Felbigera, Jagiellońska, Ks. J. Poniatowskiego, Ks. Henryka Wiernego, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Bp. W. Pluty, 11 Batalionu Dowodzenia.

Gimnazjum nr 1 im. Doroty Księżnej Żagańskiej przy Szkole Podstawowej nr 7. Adres szkoły: Żarska 1, 68-100 Żagań.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Żarska, Akacjowa, B. Chrobrego, B. Kędzierzawego, Bolesławiecka, Browarniana, Brzozowa, Chopina, Dębowa, Findera, Fredry, Bema, Dąbrowskiego, Halicka, Joselewicza, Karpińskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Koszarowa, Kościuszki, Miodowa, Młynarska, Młynarska, Okrzei, Osiedle XXX - lecia, Piastowska, Orląt Lwowskich, E. Plater, Podgórna, Pułaskiego, Reymonta, Moniuszki, Asnyka, Buczka, Żaganny, Łokietka, Sosnowa, Sportowa, Śląska, Świerkowa, Traugutta, Waryńskiego, Zamkowa, Zacisze, Poprzeczna, Przyjaciół Żołnierza, Stroma, Jana Długosza, Felbigera, Jagiellońska, Jagiellońska, Ks. J. Poniatowskiego, Ks. Henryka Wiernego, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Bp. W. Pluty, 11 Batalionu Dowodzenia.

Publiczne Gimnazjumnr 2 im. Jana Keplera przy Szkole Podstawowej nr 5 im. 1 Dywizji Pancernej. Adres szkoły: Nocznickiego 18, 68-100 Żagań
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Graniczna, Kożuchowska, Paderewskiego, Fornalskiej, Sienkiewicza, Myśliwska, Nocznickiego, Porzeczkowa, Łąkowa, Kwiatowa, Jaśminowa, Morelowa, Rzęźnicka, Słoneczna, Żółkiewskiego, Boczna, Dolna, Północna, Nowogródzka, Zielona, Starowiejska, Prusa, Kręta, Armii Krajowej, Górna, Lipowa, Strumykowa, Szprotawska, Kopernika, Wiśniowa, Piłsudskiego, Łużycka, Szpitalna, H. Brodatego, Wałowa, Gimnazjalna, pl. Słowiański, Słowackiego, Keplera, Jana III Sobieskiego, Rynek, Warszawska, Bracka, Teatralna, Niepodległości, II Armii WP, Nowotki, Pomorska, Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Augustynów, Mickiewicza, pl. Klasztorny, pl. Królowej Jadwigi, pl. Wolności, św. Cecylii, X - lecia, Dworcowa, Pstrowskiego, Fabryczna, Szkolna, Żelazna, Piaskowa, Wiejska, Środkowa, Karliki, Polna, Krótka, Drzewna, Konarskiego, Tartakowa, Leśna, Końcowa, Nowa, Ogrodowa, Kolejowa, (od nr 91 do 99)
SZKOŁY_PODSTAWOWE GM. WIEJSKA_ŻAGAŃ

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bożnowie obejmująca strukturą organizacyjną klasy I– III Adres szkoły: Bożnów 69 68-100 Żagań
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Bożnów

Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy Adres szkoły: Miodnica 54 68-111 Miodnica
Odwód w roku szkolnym 2017/2018: Miodnica , Dybów, Gorzupia, Gorzupia Dolna, Pożarów, Gryżyce , Stary Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Z podporządkowanymi szkołami filialnymi Adres szkoły: 68 – 114 Tomaszowo , ul. Leśna 1.
Obwód w roku szkolnym 2017/2019: Tomaszowo Bukowina Bobrzańska, Chrobrów, Kocin, Stara Kopernia , Bożnów, Jelenin, Nieradza, Dzietrzy¬chowice, Marysin, Rudawica, Trzebów, Pruszków , Łozy , Dobre n/Kwisą

Szkoła Filialna w Dzietrzychowicach klasy I- III, Adres szkoły: 68- 111 Miodnica , Dzietrzychowice 75
Obwód w roku szkolnym 2017/2019: Dzietrzychowice, Marysin

Szkoła Filialna w Jeleninie klasy I- III. Adres szkoły: 68- 114 Jelenin 69a Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Jelenin, Kocin

Szkoła Filialna w Trzebowie klasy I- III. Adres szkoły: 68-320 Małomice, Trzebów 28
Obwód w roku 2017/2018: Trzebów, Rudawica, Łozy, Pruszków , Dobre n/Kwisą

Publiczne Gimnazjum w Tomaszowie prowadzone w Szkole Podstawowej w Tomaszowie. Adres szkoły: 68–114 Tomaszowo , ul. Leśna 1
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Tomaszowo Bożnów, Chrobrów, Bukowina Bobrzań¬ska, Dzietrzychowice, Marysin , Jelenin , Nieradza , Kocin, Stara Kopernia, Miodnica , Pożarów , Stary Żagań Gorzupia , Gorzupia Dolna, Dybów, Gryżyce, Rudawica, Trzebów, Łozy Pruszków, Dobre n/Kwisą
SZKOŁY_PODSTAWOWE_GM. SZPROTAWA

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Adres szkoły: ul. Kopernika 22, 67-300 Szprotawa, siedziba: Pl. Kościelny 3, ul. Krasickiego 7, 67 - 300 Szprotawa.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: 11 Listopada, 3 Maja, 9 Maja, Akacjowa, Basztowa, B. Chrobrego, B. Prusa, Bronka Kozaka, Ceglana, Chodkiewicza, Ciszowska, C. Miłosza, Dębowa, Gen. Andersa, Gen. Bema, Gen. Hallera, Gen. Sikorskiego, Gen. Świerczewskiego, Głogowska, Henrykowska, I Armii, I. Paderewskiego, Jana Pawła II, J. Kusocińskiego, J. Dąbrowskiego, Kard. Wyszyńskiego, Kasprowicza, Katedralna, K. Wielkiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kopernika, Koszarowa, Kościelna, Kościuszki, Kożuchowska, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Legnicka, Lubelska, L. Waryńskiego, M. Kasprzaka, Buczka, M. Konopnickiej, Marszałka Żymierskiego, Mickiewicza, Mieszka I, M. Reja, Młynarska, Moniuszki, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodowa, Oś. B. Chrobrego, Owocowa, Parkowa, Piastowska, pl. Ewangelicki, pl. Komuny Paryskiej, Pl. Kościelny, pl. Walki Młodych, Podgórna (od nr 1 do 10 i od 29 do 38), Porzeczkowa, Powstańców Śl, Powstańców Warszawskich, Poznańska, Przejazdowa, Pstrowskiego, Robotnicza, Rolna, Róży Luksemburg, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Słowackiego, St. Wyspiańskiego, Szpitalna, Targowa, Traugutta, Warszawska, Waryńskiego, Waszyngtona, Wiejska, Wieniawskiego, Willowa, W. Witosa, Żeromskiego, m. Polkowiczki.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego. Adres szkoły: ul. Sobieskiego 58, 67 - 300 Szprotawa
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Żagańska, Asnyka, Sobieskiego, Lotników, Marszałka J. Piłsudskiego, Partyzancka, Poniatowskiego, H. Sawickiej, Jagiełły, 1 Maja, Chopina, Wolności, W. Wróblewskiego, Polna, Kilińskiego, Orzeszkowej, Zamkowa, Curie - Skłodowskiej, Jedności Klasy Robotniczej, Gdańska, Małomicka, Wojska Polskiego, Stefana Czarneckiego, Podgórna (od nr 11 do 28), oś Słoneczne.

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiech¬licach z oddziałami filialnymi w Długim, Lesznie Górnym i Siecieborzycach. Adres szkoły: ul. Brzozowa 17, Wiechlice, 67-300 Szprotawa.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Wiechlice, Nowa Kopernia, Cieciszów, Dziećmiarowice, Henryków, Pasterzo¬wice, Dzikowice, Kartowice, Szprotawka, Długie, Borowina, Leszno Górne, Kopanie, Sieraków, Buczek, Bobrowice, Biernatów, Siecieborzyce, Witków, Rusinów.

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika przy Szkole Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka Adres szkoły: ul. Kopernika 22, 67-300 Szprotawa.
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: 11 Listopada, 3 Maja, 9 Maja, Akacjowa, Basztowa, B. Chrobrego, B. Prusa, Bronka Kozaka, Ceglana, Chodkie¬wicza, Ciszowska, C. Miłosza, Dębowa, Gen. Andersa, Gen. Bema, Gen. Hallera, Gen. Sikorskiego, Gen. Świerczewskiego, Głogowska, Henrykowska, I Armii, I. Paderewskiego, Jana Pawła II, J. Kusocińskiego, J. Dąbrowskiego, Kard. Wyszyńskiego, Kasprowicza, Katedralna, K. Wielkiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kopernika, Koszarowa, Kościelna, Kościuszki, Kożuchowska, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Legnicka, Lubelska, L. Waryńskiego, M. Kasprzaka, Buczka, M. Konopnickiej, Marszałka Żymierskiego, Mickiewicza, Mieszka I, M. Reja, Młynarska, Moniuszki, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodowa, Oś. B. Chrobrego, Owocowa, Parkowa, Piastowska, pl. Ewangelicki, pl. Komuny Paryskiej, Pl. Kościelny, pl. Walki Młodych, Podgórna (od nr 1 do 10 i od 29 do 38), Porzeczkowa, Powstańców Śl, Powstańców Warszawskich, Poznańska, Przejazdowa, Pstrowskiego, Robotnicza, Rolna, Róży Luksemburg, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Słowackiego, St. Wyspiańskiego, Szpitalna, Targowa, Traugutta, Warszawska, Waryńskiego, Waszyngtona, Wiejska, Wieniawskiego, Willowa, Witosa, Żeromskiego, m. Polkowiczki.

Gimnazjum nr 2 im. Wojska Polskiego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego Adres szkoły: ul. Sobieskiego 58, 67-300 Szprotawa
Obwód w roku 2017/2018: Żagańska, Asnyka, Sobieskiego, Lotników, Marszałka J. Piłsudskiego, Partyzancka, Poniatowskiego, H. Sawickiej, Jagiełły, 1 Maja, Chopina, Wolności, W. Wróblewskiego, Polna, Kilińskiego, Orzeszkowej, Zamkowa, Curie - Skłodowskiej, Jedności Klasy Robotniczej, Gdańska, Małomicka, Wojska Polskiego, Stefana Czarneckiego, Podgórna (od nr 11 do 28), oś Słoneczne.

Gimnazjum w Wiechlicach przy Szkole Podstawowej w Wiechlicach. Adres szkoły: ul. Brzozowa 17, Wiechlice, 67-300 Szprotawa
Obwód w roku szkolnym 2017/2018: Wiechlice, Nowa Kopernia, Cieciszów, Dziećmiarowice, Henryków, Pasterzowice, Dzikowice, Kartowice, Szprotawka, Długie, Borowina, Leszno Górne, Kopanie, Sieraków, Buczek, Bobrowice, Biernatów, Siecieborzyce, Witków, Rusinów.

redakcja Gazety Lubuskiej

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.