Jakiego lekarstwa potrzeba chirurgii w Gorzowie?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Jakiego lekarstwa potrzeba chirurgii w Gorzowie?

Jarosław Miłkowski

W szpitalu wznowiono planowe przyjęcia na oddziale chirurgii. Do uzdrowienia sytuacji droga jednak jeszcze daleka. Jakie pomysły mają lekarze oraz władze szpitala i regionu? We wtorek 19 lutego o chirurgii, w towarzystwie m.in. wojewody, będzie mowa w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.

- Tu nie chodzi o pieniądze. My chcemy, aby na oddziale były warunki do pracy. Abyśmy nie musieli zastanawiać się, którego pacjenta mamy operować, bo za jedną operację szpital dostanie mniej pieniędzy, a za inną więcej - mówił nam wczoraj doktor Zbigniew Samulski.

To jeden z lekarzy oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej w szpitalu.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.