"Jazda komunikacją zastępczą jest uciążliwa". Znów będą zmiany

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

"Jazda komunikacją zastępczą jest uciążliwa". Znów będą zmiany

Jarosław Miłkowski

- Jazda komunikacją zastępczą jest uciążliwa - mówi Mateusz Szypruk, który dojeżdża z Zawarcia do I LO przy ul. Puszkina.

A ponieważ narzeka coraz więcej osób, władze Gorzowa szykują się do modyfikacji. Jedna z linii zastępczych zmieni trasę, a alda dzień przebudowany zostanie przystanek przy bułkach z pieczarkami.

Były radny Ludzi dla Miasta, Michał Szmytkowski, wylicza słabe punkty w komunikacji po zawieszeniu tramwajów. Prezydent odpowiada: zastępcza linia T1 będzie stawać przy „pieczarkach”, wiaty staną na przystankach i może wróci linia 128.

- W tym liście pytamy prezydenta Jacka Wójcickiego, dlaczego komunikacja nie została przygotowana w należyty sposób. Pytamy, dlaczego prezydent zdecydował, aby torowisko na al. 11 Listopada rozkopać dopiero teraz. Zrobił to pięć dni przed zawieszeniem linii tramwajowych. A przecież parce mogły być rozpoczęte wiosną. Remont ul. Kostrzyńskiej wciąż nie rusza, więc tramwaje mogły jeździć przez całą zimę – punktował wczoraj Michał Szmytkowski, były radny Ludzi dla Miasta i wciąż przedstawiciel partii Razem w Gorzowie. Do urzędu poszedł, żeby w imieniu pasażerów MZK zanieść list otwarty w sprawie komunikacji miejskiej. To teraz u nas temat numer jeden.

Czytaj więcej 12 października w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej" oraz w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej:

Jarosław Miłkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.