Natalia Dyjas-Szatkowska

Jeden pełen uporu człowiek może zmienić swoje osiedle. I to jeszcze jak!

Janusz Ostapiuk z dumą prezentuje nowe schody na osiedlu. W ciągu roku powstał tu też parking, odremontowano ten już istniejący... Fot. Natalia Dyjas Janusz Ostapiuk z dumą prezentuje nowe schody na osiedlu. W ciągu roku powstał tu też parking, odremontowano ten już istniejący...
Natalia Dyjas-Szatkowska

Artykuł, który napisaliśmy ponad rok temu, otworzył Januszowi Ostapiukowi drzwi do wielu urzędów. - Musicie zobaczyć, ile od publikacji się tutaj zmieniło! - mówi z dumą mieszkaniec osiedla Piastowskiego, który uporem mógłby obdzielić parę osób.

Dzień dobry, panie Januszu! Panie Januszu, co słychać? - w trakcie naszej wizyty na zielonogórskim osiedlu Piastowskim Janusza Ostapiuka z uśmiechem wita każdy mieszkaniec. Chyba wszyscy go tu znają. I wielu ceni. Bo pan Janusz nie daje sobie w kaszę dmuchać i chce zmieniać swoje osiedle (choć sam często powtarza skromnie, że to wszystko z inicjatywy mieszkańców).

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.