Jedna osoba nie żyje. Na drogach byli też ranni

Czytaj dalej
Fot. Fot. PIOTR JĘDZURA
(PIJ) (KORN)

Jedna osoba nie żyje. Na drogach byli też ranni

(PIJ) (KORN)

Śmierć motocyklisty na S3 koło Zielonej Góry. Wypadek busa na A2 koło Świebodzina i siedmiu rannych. Seria wypadków w Gorzowie.

W sobotę na wysokości dzielnicy Zawada w Zielonej Górze w wypadku zginął motocyklista. Jak wynika z ustaleń policji, kilku motocyklistów jechało trasą S3 w kierunku Zielonej Góry. Przedostatni wpadł w poślizg, z dużą prędkością wypadł z maszyny i uderzył w barierę ochronną. Zmarł na miejscu. Jechał motorem suzuki z nowosolską rejestracją.

Do wypadku busa doszło w niedzielę przed 6.00 na zjeździe z autostrady A2 na wysokości Rogozińca. Autem podróżowało 19 osób wieku 16-20 lat. - Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca mikrobusa stracił panowanie nad kierownicą, wpadł do rowu, gdzie samochód przewrócił się na bok. Nikomu nic poważnego się nie stało. Jedynie kilka osób skarżyło się na dolegliwości i zostały one przetransportowane do szpitala na rutynowe badania - mówi oficer prasowy policji w Świebodzinie, asp. Łukasz Szymański.

Kilka wypadków zdarzyło się w Gorzowie. W piątek o 11.00 na skrzyżowaniu dróg: wylotowej na Strzelce i Wojcieszyce skoda nie ustąpiła pierwszeństwa. Uderzyła w prawy bok ciężarówki i wypadła z drogi. Kierowca zakleszczył się w aucie, wyciągali go strażacy. Trafił do szpitala. Też w piątek na ul. Słowiańskiej renault uderzyło w opla, który stał przed zebrą, a potem wpadło w passata. W sobotę na rondzie Kasprzaka zderzyły się volvo i passat. Kobieta z volvo została ranna.

(PIJ) (KORN)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.