Jedni mają gospodarstwa, auta, domy. Inni nie mają prawie nic

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Jedni mają gospodarstwa, auta, domy. Inni nie mają prawie nic

Renata Hryniewicz

W gminach powiatu sulęcińskiego milionerów nie ma. Ale są tacy, którzy są dyrektorami, ale... nie zarabiają nic albo ich dom ma wartość zaledwie 10 tys. zł.

Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła (już zapowiedział, że nie będzie startował w najbliższych wyborach) zarobił w ubiegłym roku ponad 131 tys. zł. To o ponad 1 tys zł mniej niż rok wcześniej. Nie jest właścicielem domu, ale spłaca kredyt zaciągnięty na jego budowę. Do spłaty na koniec roku zostało mu ponad 200 tys. zł. Burmistrz zmienił też samochód. Obecnie jeździ fordem s - maxem o wartości 42 tys. zł.

CZYTAJ DALEJ:

  • Przeglądając oświadczenia radnych Lubniewic, można stwierdzić, że są oni na podobnym poziomie majętności
Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.