Jest wynik sekcji zwłok 42-latka z Krobielewka, który zginął w Wigilię. Utonął w studni

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Jest wynik sekcji zwłok 42-latka z Krobielewka, który zginął w Wigilię. Utonął w studni

Jarosław Miłkowski

W poniedziałek 28 grudnia odbyła się sekcja zwłok 42-letniego Piotra W. Jego ciało w pierwszy dzień świąt znalazła rodzina w przydomowej studni w Krobielewku.

- Bezpośrednią przyczyną zgonu było utonięcie - mówi Janusz Kodź, prokurator rejonowy z Międzyrzecza. Nic nie wskazuje, żeby do śmierci 42-latka przyczynił się ktoś trzeci. Mężczyzna prawdopodobnie zginął w wigilię po południu. Z ustaleń śledczych wynika, że tuż po wpadnięciu do studni Piotr W. uderzył głową w kamień, a następnie nieprzytomny wpadł do wody.

Przeczytaj: Tragiczna śmierć w wigilię

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.