Jesteś wiernym kibicem? Kup karnety na Falubaz!

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Marcin Łada

Jesteś wiernym kibicem? Kup karnety na Falubaz!

Marcin Łada

Zielonogórski klub zaprasza do kupowania karnetów. Za 250 złotych zobaczymy siedem meczów rundy zasadniczej i „ młodzieżówki“.

Kibice już doskonale wiedzą, że jeśli styczeń to można szukać karnetów na Falubaz. W tym roku jest podobnie. Stałe wejściówki są i to w kilku wariantach cenowych, sprzedaży ratalnej, a przy tym powiązane z różnymi promocjami i programami. Jakie ceny?

Gdzie kupić?

W serwisie internetowym biletynafalubaz.pl, gdzie znajdziemy niezbędne instrukcje dotyczące logowania czy rejestracji. Można tam dokonać rezerwacji i zapłacić za karnet. Do dyspozycji fanów jest też punkt stacjonarny w siedzibie klubu przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze (pierwsze piętro). Tam nie tylko kupimy karnet i wybierzemy miejsce, ale przede wszystkim dokonamy aktywacji lub wyrobimy kartę kibica i fizycznie staniemy się posiadaczami wejściówki. Czynne od poniedziałku do piątku 10.00 - 18.00 oraz w wybrane soboty (w styczniu 23 i 30) 10.00 - 14.00.

Prawo pierwokupu

Wszyscy posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mają do 1 marca zagwarantowaną rezerwację starego miejsca. W chwili zakupu trzeba to tylko potwierdzić. Jest też możliwość anulowania rezerwacji i wybór innego wolnego krzesełka.

Nowością w sezonie 2016 jest rozszerzenie programu lojalnościowego „Falubaz Family” na wszystkich posiadaczy karnetów.

Wcześniej z rozmaitych zniżek korzystali wyłącznie posiadacze Złotych Kart Kibica. Od 1 lutego dostęp do propozycji ponad 100 firm z różnych branż będą mieli wszyscy „karnetowicze”.

Jak już informowaliśmy sezon rozpocznie się w piątek 8 kwietnia, a kolejka została zaplanowana na trzy dni. Ekantor.pl Falubaz zmierzy się na inaugurację ze Spartą Wrocław w niedzielę 10 kwietnia. Tydzień później „Myszy” wyjeżdżają na toruńską Motoarenę. Wszystkie mecze otwarcia i drugiej kolejki zobaczymy w telewizji nSport.

Marcin Łada

Jestem dziennikarzem sportowym i koncentruję się głównie na sportach motorowych. W redakcji „GL” odpowiadam za żużel, ale nie tylko. W sferze moich zainteresowań są także: futbol, koszykówka, pięciobój czy tenis stołowy. Chętnie piszę o sporcie amatorskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.