Jezioro Górne po nowemu! - Teraz to nasze jezioro w końcu będzie wizytówką całego miasta - mówią strzelczanie

Czytaj dalej
Zbigniew Borek

Jezioro Górne po nowemu! - Teraz to nasze jezioro w końcu będzie wizytówką całego miasta - mówią strzelczanie

Zbigniew Borek

- Będzie pięknie, nie może być inaczej! - śmieje się Barbara Jóźwiakowska. Jej wnuk Krystian Rybak ma ledwie 8 lat, ale też wie, że nad jeziorem Górnym w Strzelcach Kraj. będzie pięknie. Nawet Tino robi taką minę, jakby wiedział, choć to „tylko” pies.

Wszyscy troje siedzą na ławeczce na plantach nad jeziorem. Znaczy się: wnuk obok babci, a pies biega koło ławki, tylko żeby zdjęcie w gazecie było ładniejsze, wskakuje na kolana. Za plecami mają jezioro Górne (jakby ktoś spoza miasta nie wiedział: to z lewej, przy wyjeździe ze Strzelec na Dobiegniew i Gdańsk). Wygląda tu trochę jak na placu budowy, trudno mi więc uwierzyć, że „już za chwileczkę, już za momencik” wszystko będzie na błysk.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Borek

Jestem dziennikarzem i wydawcą drukowanego wydania "Gazety Lubuskiej". Jako reporter lubię pracować w terenie (a wszystko jest terenem, jak stwierdził kiedyś filozoficznie jeden z kolegów po fachu), pogadać z ludźmi, a przede wszystkim słuchać ich historii.


Dziennikarsko interesuję sprawami społecznymi, sądownictwem, polityką, Gorzowem, w którym mieszkam, Strzelcami Krajeńskimi, z których pochodzę, regionem lubuskim, w którym żyję i pracuję, a poza tym - przynajmniej się staram - wszystkim, co wydaje mi się ważne także w kraju i na świecie.


W swojej pracy szczególnie lubię


Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.