Renata Hryniewicz

Kandydaci z powiatu sulęcińskiego: To będzie brutalna kampania

Burmistrz Dariusz Ejchart (z lewej) potwierdza kandydowanie. Tomasz Prozorowicz mówi dziś: nie Fot. Renata Hryniewicz Burmistrz Dariusz Ejchart (z lewej) potwierdza kandydowanie. Tomasz Prozorowicz mówi dziś: nie
Renata Hryniewicz

W Torzymiu kandydatem na burmistrza na razie jest... obecny burmistrz. W Lubniewicach oficjalne deklaracje jeszcze nie padły. Za to w Sulęcinie zapowiada się ostra walka.

Burmistrz Torzymia Ryszard Stanulewicz, bezpartyjny, nie ma na razie konkurencji. Nie ma też... 100-procentowej pewności, że wystartuje.

- Jeszcze nie wiem do końca, czy będę się starał o następną kadencję - mówi krótko i ucina dalszą rozmowę o jesiennych wyborach.

Lubniewice: burmistrz i biznesmen

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.