Jarosław Miłkowski

Kandydat na prezydenta Gorzowa Sebastian Pieńkowski: Zbudujemy cztery żłobki w dwa lata [PYTANIA O MIASTO I ODPOWIEDZI]

Kandydaci na prezydenta Gorzowa odpowiadają na nasze pytania. Jak chcą zatrzymać młodych ludzi? Jak chcą pomagać seniorom? Jaki mają pomysł na ściągnięcie Fot. Materiały Sebastiana Pieńkowskiego Kandydaci na prezydenta Gorzowa odpowiadają na nasze pytania. Jak chcą zatrzymać młodych ludzi? Jak chcą pomagać seniorom? Jaki mają pomysł na ściągnięcie do Gorzowa inwestorów? I czy północna stolica Lubuskiego też powinna stworzyć aglomerację?
Odpowiada Sebastian Pieńkowski, kandydat PiS, na prezydenta Gorzowa.
Odpowiedzi na pytania znajdziecie na kolejnych podstronach.
Jarosław Miłkowski

Kandydaci na prezydenta Gorzowa odpowiadają na nasze pytania. Jak chcą zatrzymać w mieście młodych ludzi? Jak chcą pomagać seniorom? Jaki mają pomysł na ściągnięcie do Gorzowa inwestorów? I czy północna stolica też powinna stworzyć aglomerację? Zobaczcie na kolejny zdjęciach, jak odpowiadał Sebastian Pieńkowski

Pozostało jeszcze 0% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.