Karnety na cały sezon!

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Andrzej Flügel

Karnety na cały sezon!

Andrzej Flügel

Stelmet przedłuża współpracę z firmą GaMP. Wsłuchując się w uwagi swoich fanów ma nową ciekawą ofertę karnetów dla kibiców.

Zielonogórska firma GaMP zajmuje się najogólniej mówiąc rynkiem komputerowym. Jej szef Piotr Gawara powiedział: - Ze sportem mamy związki od dawna. Kiedyś, wspólnie z firmą Dowhan sponsorowaliśmy szóstki piłkarskie. Potem koszykówkę być może z uwagi na to, że mój syn gra w zespole z rocznika 2001. Cieszę się, że przedłużyliśmy współpracę. To będzie już piąty sezon kiedy będziemy wspierać Stelmet BC.

Klub przygotował dla kibiców ofertę związaną z karnetami na przyszły sezon. - Rozpoczynamy sprzedaż karnetów - powiedziała dyrektor do spraw sprzedaży. - Wprowadzamy nowość, karnety całosezonowe, które będą obejmowały wszystkie sektory - powiedziała dyrektor do spraw sprzedaży Katarzyna Marciniak - Nowością jest to, że będą obejmowały wszystkie mecze w sezonie 2017/2018, a więc polską ekstraklasę i Ligę Mistrzów, niezależnie od liczby spotkań. Wprowadziliśmy pięć kategorii cenowych. Kolejną innowacją jest to, że poszerzyliśmy liczbę najtańszych miejsc z 515 do 1.538 . Do 31 lipca będziemy prowadzić pierwokup dla tych, którzy w poprzednim sezonie mieli karnet na mecze polskiej ligi, a teraz chcą wykupić całosezonowy. Dodam jeszcze, że każdy posiadacz takiego karnetu na cały sezon otrzyma zieloną mistrzowską koszulkę. To prezent od nas. Cały czas będą też dostępne karnety na ekstraklasę i Ligę Mistrzów.

- Robimy to dla tego, że poważnie podeszliśmy do głosów, że bilety są za drogie - powiedział właściciel klubu Janusz Jasiński. - Wychodzimy temu naprzeciw i pojawi się tysiąc miejsc z dostępną ceną. Jak sądzę niemal każdy będzie mógł zapłacić te 20 złotych, a jeśli ma uprawnienia do ulgowego biletu, to 11 złotych żeby pójść na mecz. Z drugiej strony chcemy żeby nie dochodziło do sytuacji że ktoś kupuje bilet, a potem chodzi na niższy sektor. Pomysł z karnetem open na wszystkie mecze jest wyjściem na przeciw naszym najwierniejszym kibicom po to by nie musieli tracić czasu._Klub zastosował spory rabat bo ci, którzy kupią karnety całoroczne dostaną je z pięćdziesięcioprocentową zniżką. Czyli dzielimy się kosztami po połowie i mamy wspólną zabawę przez cały sezon. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że te najdroższe karnety to spory wydatek, ale jest możliwość płatności ratalnej. Wartość karnetów oszacowaliśmy na podstawie ubiegłego sezonu zakładając, że zagramy mniej więcej tyle samo spotkań licząc mecze w pucharach i ligowe finały.

Dziennikarze pytali o kolejne transfery. Do podpisania z następnym zawodnikiem (będzie nim Adam Hrycaniuk) dzieli klub bardzo niewiele. Nie zmieni się formuła drugoligowych Muszkieterów. Szefostwo jest zadowolone z pracy Artura Cielmy, a w nowym sezonie zespół znów będzie grać w Nowej Soli Janusz Jasiński na pytanie co dalej z asystentem Artura Gronka, Andrzejem Adamkiem, któremu skończył się kontrakt powiedział: ,,rozmowy trwają”.

Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.