Karnety na mecze Wisły Kraków z cyfrową Gazetą Krakowską

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Banas / Polska Press
Redakcja

Karnety na mecze Wisły Kraków z cyfrową Gazetą Krakowską

Redakcja

Zostań prenumeratorem cyfrowego wydania Gazety Krakowskiej i daj się ponieść piłkarskiej euforii prosto z Reymonta 22! Mamy dla Ciebie karnet na rundę wiosenną sezonu 2017/2018 Białej Gwiazdy.

Za nami jesień pełna piłkarskich wrażeń. Tymczasem zawodnicy Wisły już trenują pod okiem nowego trenera Joana Carrillo. Nasi piłkarze mieli już okazję się przekonać, jakie metody preferuje hiszpański szkoleniowiec. Tego nie zdążyli jeszcze zobaczyć kibice Białej Gwiazdy. Dzięki akcji promocyjnej "Gazety Krakowskiej" poczynania wiślaków w najbliższych czterech miesiącach można będzie śledzić na żywo ze Stadionu im. Reymana. Wystarczy wykupić roczną prenumeratę cyfrową gazety w cenie 279 zł.

Wiślacy w minionej rundzie mieli różne momenty. Szczęście nie dopisało im jesienią, kiedy to po porażce z Koroną Kielce odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. Dali za to popis piłkarskiego kunsztu w meczach derbowych. A te najwięcej znaczą dla kibiców Białej Gwiazdy. Wraz z powrotem Wiślaków na boisko rusza akcja promocyjna "Gazety Krakowskiej". Dla pierwszych sześciu osób, które zdecydują się na zakup rocznej prenumeraty cyfrowej w wersji Premium (czyli z wydaniem pdf gazety), przygotowaliśmy karnety na mecze wielokrotnego mistrza Polski przy Reymonta 22.

Karnet na rundę wiosenną sezonu 2017/2018 to szansa obejrzenia najlepszych rozgrywek Białej Gwiazdy z takimi drużynami, jak Arka Gdynia, Korona Kielce, Śląsk Wrocław oraz Lech Poznań. Wszystko to z najlepszych miejsc na trybunach. Mamy do rozdania karnety w sektorach A11, A21-A23, E11-E16, E21-E26, H11, H21-H23.

To jednak nie koniec wrażeń, które czekają na kibiców Białej Gwiazdy przy Reymonta 22 w trwającym sezonie. Karnet obejmuje także spotkania w ramach rundy finałowej. A rywali Wiślaków poznamy już w kwietniu!

Nie przegap takiej szansy. Z Reymonta na europejskie stadiony nie tak daleko, co niejednokrotnie udowadniali Wiślacy.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Promocja trwa do 11 lutego lub do wyczerpania puli karnetów.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.