Każda z pań jest inna, każda ma swój życiowy bagaż, ale razem tworzą niesamowity team

Czytaj dalej
Fot. Archiwum stowarzyszenia
Renata Hryniewicz

Każda z pań jest inna, każda ma swój życiowy bagaż, ale razem tworzą niesamowity team

Renata Hryniewicz

Przez 18 lat Klub Puszystych, od paru tygodni Słubickie Stowarzyszenie na rzecz Kobiet. To 50 pań ze Słubic i Rybocic, które same sobie organizują czas, same za wszystko płacą, a do tego świetnie się bawią.

Był rok 2000. 32-letnia Aleksandra Orłowska szukała pomysłu na siebie. Chciała pracować, ale chciała też robić coś, co przynosiłoby jej satysfakcję.

- Pod koniec lat 90. powstawały ruchy tzw. kwadransowych grubasów. Moja przyjaciółka z Zielonej Góry założyła wtedy klub dla pań, które wspólnie coś robiły.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.