Renata Hryniewicz

Każdy kilometr to radość!

W samym Rzepinie trwają remonty ulic: Wrzosowej, Grzybowej i Poziomkowej. W planie są jezdnie, chodniki i wjazdy na posesje Fot. UM Rzepin W samym Rzepinie trwają remonty ulic: Wrzosowej, Grzybowej i Poziomkowej. W planie są jezdnie, chodniki i wjazdy na posesje
Renata Hryniewicz

Wyczekiwany remont drogi wojewódzkiej 134 z Rzepina do Ośna, kompleksowe remonty ulic... Miasto nie może ostatnio narzekać, tym bardziej, że lada moment jeszcze „dostanie” obwodnicę.

- Naprawdę bardzo się cieszę, że ta droga będzie w końcu remontowana. Przecież tam ciągle dochodzi do wypadków. Zawsze kiedy nią jechałam, miałam jakiś strach. I jeszcze te zakręty ostre. W końcu się za to wzięli! - cieszy się Kalina Maj z Rzepina, która przez jakiś czas trasę: Rzepin - Ośno pokonywała niemal codziennie.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jakie drogi są robione w Rzepinie? 
 • Jak będzie wygladała droga wojewódzka 142?
 • Kiedy będzie autostrada?
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.