Każdy strażak wie: nie ma jak drużyna!

Czytaj dalej
Fot. archiwum uczestników
oprac. (tm)

Każdy strażak wie: nie ma jak drużyna!

oprac. (tm)

Jeszcze tylko w piątek (i to do 21.00) można głosować w plebiscycie Strażak Roku. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze bardzo na głosy liczą!

O plebiscycie, uczestnikach oraz aktualny ranking

Wczoraj na czele rankingu była Dziecięca Drużyna Pożarnicza przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy (powiat żagański). - Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby dzieciaki nie bały się pomagać - mówi opiekunka drużyny Marta Kubiak (głos na drużynę to SMS: GLMD.2 na 72355; koszt: 2,46 z VAT).

Drużyna Pożarnicza Rogoziniec (powiat świebodziński; GLMD.14 pod nr 72355) była wczoraj na drugim miejscu. Trzecie zajmowała drużyna z Krzeszyc (pow. sulęciński, 429 głosy; GLMD.11 na 72355), którą „opiekuje się” Piotr Blatkiwicz.

Mariusz Fabisiak dowodzi Młodzieżową Drużyną Pożarniczą z Nowogrodu Bobrzańskiego (powiat zielonogórski, 363 głosy). Wczoraj druh i jego ekipa zajmowali czwarte miejsce (GLMD.16 na 72355).

Piąte należało do drużyny działającej przy OSP w Witnicy (powiat gorzowski; 222 głosy, GLMD.5 na 72355) - Drużynę mamy mieszaną, żeńsko - męską, ale niestety tylko jedną mamy dziewczynę - piszą opiekunowie na profilu na Facebooku. Tam też po każdej zbiórce jest mnóstwo zdjęć. Zobaczcie!

oprac. (tm)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.