Każdy strażak wie: nie ma jak drużyna!

Czytaj dalej
Fot. archiwum uczestników
oprac. (tm)

Każdy strażak wie: nie ma jak drużyna!

oprac. (tm)

Jeszcze tylko w piątek (i to do 21.00) można głosować w plebiscycie Strażak Roku. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze bardzo na głosy liczą!

O plebiscycie, uczestnikach oraz aktualny ranking

Wczoraj na czele rankingu była Dziecięca Drużyna Pożarnicza przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy (powiat żagański). - Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby dzieciaki nie bały się pomagać - mówi opiekunka drużyny Marta Kubiak (głos na drużynę to SMS: GLMD.2 na 72355; koszt: 2,46 z VAT).

Drużyna Pożarnicza Rogoziniec (powiat świebodziński; GLMD.14 pod nr 72355) była wczoraj na drugim miejscu. Trzecie zajmowała drużyna z Krzeszyc (pow. sulęciński, 429 głosy; GLMD.11 na 72355), którą „opiekuje się” Piotr Blatkiwicz.

Mariusz Fabisiak dowodzi Młodzieżową Drużyną Pożarniczą z Nowogrodu Bobrzańskiego (powiat zielonogórski, 363 głosy). Wczoraj druh i jego ekipa zajmowali czwarte miejsce (GLMD.16 na 72355).

Piąte należało do drużyny działającej przy OSP w Witnicy (powiat gorzowski; 222 głosy, GLMD.5 na 72355) - Drużynę mamy mieszaną, żeńsko - męską, ale niestety tylko jedną mamy dziewczynę - piszą opiekunowie na profilu na Facebooku. Tam też po każdej zbiórce jest mnóstwo zdjęć. Zobaczcie!

oprac. (tm)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.