Każdy z nas może pomóc w zbiórce na hospicjum w Gorzowie

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Każdy z nas może pomóc w zbiórce na hospicjum w Gorzowie

Jarosław Miłkowski

Już w ten czwartek na ulicach naszego miasta będzie kolejna zbiórka na rzecz Hospicjum św. Kamila. Chcecie pomóc zbierać pieniądze? Możecie jeszcze dołączyć.

- Mamy już 700 wolontariuszy. To pozwoli nam kwestować w 35 różnych punktach miasta. Na każde z miejsc, gdzie będziemy kwestować, potrzebujemy około 20 osób. Ludzie, którzy nam pomagają, kwestują przez godzinę czy dwie. To nie jest tak, że ktoś stoi od rana do wieczora – mówi nam Marek Lewandowski, dyrektor Hospicjum św.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.