Kiedy remont ul. Chrobrego w Gorzowie? Ruszy jeszcze w tym roku!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Kiedy remont ul. Chrobrego w Gorzowie? Ruszy jeszcze w tym roku!

Jarosław Miłkowski

Jeszcze nie skończył się przebudowa ul. Sikorskiego, a nasi Czytelnicy już dopytują o remont ul. Chrobrego i Mieszka I. - Na przełomie czerwca i lipca ogłaszamy przetarg - odpowiadają urzędnicy.

- Usłyszałem właśnie, że miasto zleca projekt przebudowy ul. Kosynierów Gdyńskich. A co z przebudową ul. Chrobrego? O niej zrobiło się jakoś cicho. Urzędnicy mówili kiedyś, że nie będą prowadzić w tym samym czasie dwóch równoległych do siebie ulic. Czy więc teraz planują remontować i Kosynierów Gdyńskich, i Chrobrego w tym samym czasie? – zapytał nas w zeszłym tygodniu pan Tomasz, nasz Czytelnik.

CZYTAJ DALEJ:

  • Mieszkańcy chcą kolejnego remontu
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.