Jarosław Miłkowski

Kiedy ruszy budowa hali w Gorzowie?

Tak gorzowska hala ma wyglądać wewnątrz. Jak Wam się podoba? Mecze i koncerty będzie mogło oglądać nawet 5 tys. widzów Tak gorzowska hala ma wyglądać wewnątrz. Jak Wam się podoba? Mecze i koncerty będzie mogło oglądać nawet 5 tys. widzów
Jarosław Miłkowski

Wiosną przyszłego roku urzędnicy chcą złożyć wnioski o dofinansowanie budowy hali i stadionu. Wczoraj radni przepytywali urzędników, jak idą im prace nad przygotowaniem tych inwestycji.

- To będzie hala widowiskowo-sportowa. Stałych miejsc będzie 2,5 tysiąca. Drugie tyle miejsc będzie na dodatkowych trybunach teleskopowych. Półtora metra ponad poziomem parkietu hali będzie sala treningowa. Będzie miała rozsuwaną ścianę, więc będzie też służyła za scenę. Budujemy przecież halę widowiskowo-sportową – mówiła wczoraj na specjalnie zwołanej przez radnych PiS sesji Joanna Kasprzak – Perka, prezes Słowianki. To właśnie centrum sportowo-rehabilitacyjne będzie odpowiadało za budowę hali. Radni chcieli wiedzieć, jak postępują przygotowania.

Czytaj więcej:

 • O budowie hali w mieście mówi się od lat.
 • Radni dopytywali też o lokalizację hali...
 • "Po kiego grzyba zatem podpisujemy umowę na projekt, skoro ta umowa ma nie zostać dotrzymana?"

 

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.