Kiedy termometry szaleją, my szykujemy orzeźwienie

Czytaj dalej
Fot. Anna Kaczmarz
Redakcja

Kiedy termometry szaleją, my szykujemy orzeźwienie

Redakcja

Zostań prenumeratorem cyfrowego wydania Gazety Krakowskiej i poczuj, jak smakuje letnia przygoda.

Kiedy lato zbliża się wielkimi krokami, nasze myśli zaczynają krążyć wokół takich pojęć, jak: orzeźwienie, moc wrażeń, wodne szaleństwo, wielogodzinne zabawy i niekończąca się radość. Dzięki krakowskiemu Parkowi Wodnemu i Gazecie Krakowskiej wszystkie te wyobrażenia o udanych wakacjach mogą się spełnić w zaledwie kilkanaście minut, które zajmie nam dojazd do naszej lokalnej świątyni wodnych uciech. Początek sezonu wakacyjnego to idealny czas, by odwiedzić Park Wodny w Krakowie.

Oto przynajmniej trzy powody, by to zrobić właśnie teraz:

Powód pierwszy: Taaaka dawka adrenaliny! A wszystko masz pod kontrolą!

W krakowskim Aquaparku czeka na Ciebie moc zakręconych wrażeń. Dostarczą je najbardziej zakręcone zjeżdżalnie nad Wisłą. Krakowski wodny kolos skrywa w sobie aż sześć naprawdę zakręconych zjeżdżalni. O ból brzucha przyprawić może niektórych różnica poziomów na jednej z nich. Wynosi ona aż 18,5 metra! To najdłuższa rura zjazdowa w Polsce. Nie ma jednak czego się obawiać. W Krakowie zjeżdża się pod kontrolą! Bezpieczeństwo na wodnej drodze… gwarantuje sygnalizacja świetlna oraz fotokomórki, które wykluczają niebezpieczeństwo spotkania się na trasie z innym śmiałkiem.

Kiedy termometry szaleją, my szykujemy orzeźwienie

Powód drugi: Zamienisz się w Supermana!

W krakowskim Parku Wodnym wciągnie cię tornado wodnych uciech. Daj się im pochłonąć całkowicie, a nie pożałujesz. Najpierw niech Cię porwie wir dzikich źródeł, ale Ty pokaż, że masz kondycję i płyń pod prąd. Tutejsze przeciwprądy znane są ze swojej super mocy. A może i Ty posiadasz supermoc? Sprawdź się, walcząc z oporem wody! Pływanie pod prąd to idealna forma treningu wytrzymałościowego, więc jeśli jeszcze nie jesteś wodnym Supermanem – krakowski Aquapark pomoże Cię się w niego przemienić.

Po trzecie: Rajski klimat w sercu Krakowa.

O krakowskim Aquaparku mówi się, że to jeden z największych wodnych obiektów w Europie. Jednorazowo wrota do świata wodnych rozkoszy może otworzyć dla blisko 900 osób spragnionych wodnych uciech. Krakowski Park Wodny oferuje naprawdę nieziemski relaks. Są tu nawet atrakcje, które umożliwiają chodzenie po wodzie! Szczyty można zdobyć na ściankach wspinaczkowych. Jeśli komuś się jednak poślizgnie noga, to najwyżej wyląduje w basenie. Równowagę poćwiczyć jednak można na tęczowej ścieżce, czyli podwieszanej drabince, którą łapiemy, by utrzymać równowagę na uciekających spod nóg wysepkach. A jak już opadniesz z sił od nadmiaru wodnych rozrywek, to te naziemne też dostarczą przyjemnych wrażeń. W strefie saun znajdziesz: ceramiczną łaźnię parową, saunę solną, suchą saunę fińską oraz aromatyczną saunę suchą z drzewa cedrowego. Na szukających ochłody czeka… Studnia Lodowa!

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Promocja potrwa do 25 czerwca bądź do wyczerpania zapasów upominków.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.