Jarosław Miłkowski

Kiedy zakłady szukają pracowników? Gdy ci chodzą jeszcze do... szkoły

Warsztaty i wyjazdy studyjne do zakładów pracy cieszą się zainteresowaniem młodzieży z Gorzowa i okolic. Doskonale widać to na fotorelacjach projektu Fot. Facebook/JobStarter Warsztaty i wyjazdy studyjne do zakładów pracy cieszą się zainteresowaniem młodzieży z Gorzowa i okolic. Doskonale widać to na fotorelacjach projektu Job Starter na Facebooku.
Jarosław Miłkowski

Od miesięcy firmy narzekają na brak rąk do pracy. Niektóre wzięły się więc na sposób. Jakie mają pomysły na rekrutację?

– Młodzi ludzie myślą, że w Poznaniu, we Wrocławiu można zarobić więcej, a nawet nie wiedzą, co mają tu na miejscu – mówił wczoraj Stanisław Jodko, dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie. Przed południem w Akademii im. Jakuba z Paradyża brał udział w podsumowaniu drugiej edycji projektu Job Starter. Na czym on polega?

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.