Anna Rimke

Kino... Teatr... Filharmonia... A może ciekawe spotkanie? Sprawdź, gdzie warto się wybrać

„Nadejdą lepsze czasy” to obraz pokazujący losy  Julki mieszkającej na śmietnisku. Fot. filmweb.pl „Nadejdą lepsze czasy” to obraz pokazujący losy Julki mieszkającej na śmietnisku.
Anna Rimke

W teatrze kolejne przedstawienia dla dzieci. W kinie mocny dokument. A w filharmonii piękny koncert. Ale nie brakuje też ciekawych spotkań. Sprawdź, gdzie warto się wybrać w Gorzowie i regionie gorzowskim w najbliższych dniach (między 10 a 12 grudnia).

Gorzów,

Strzelce Kraj., czwartek, 16.30, sala SOK, ul. Wojska Polskiego, wykład „Średniowieczni mieszczanie strzeleccy w świetle badań archeologicznych”. Wykład badaczy odkrytych przy kolegiacie szczątków z późnego średniowiecza. Wstęp darmowy.
Słubice, czwartek, 17.00, Biblioteka Collegium Polonicum, ul. Kościuszki, spotkanie z udziałem autora książki „Odra. Życiorys pewnej rzeki” Uwe Rady. Wstęp darmowy.

Torzym, piątek, 19.00, Gimnazjum, ul. Reymonta, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” - wieczór poezji Wojciecha Młynarskiego, wstęp darmowy.

Anna Rimke

Dziennikarz "Gazety Lubuskiej" od 2005 roku, choć z dwiema przerwami. Prywatnie mieszkanka podgorzowskiej Kłodawy. Bliskie są mi szczególnie tematy społeczne, ale nie tylko. Lubię być tam, gdzie coś się dzieje, bo lubię ludzi. Lubię ich słuchać i z nimi rozmawiać. Dzięki temu, każdy dzień mojej pracy jest inny. 


Zajmuję się tematami związanymi z oświatą:Lubię poznawać ciekawych ludzi:A kiedy Ci ludzie mają coś wspólnego ze zwierzętami, to muszę ich poznać:Ale nie tylko przyjemnymi sprawami się zajmuję. Jak trzeba, to jestem też w miejscu tragedii:Portal Naszemiasto.pl


Na czele moich obowiązków jest też portal Gorzów Wielkopolski Naszemiasto.pl


Tu nie tylko piszę, ale też opiekuję się stroną.


 


Gdyby nie praca w redakcji, to...


Trudno powiedzieć... Od najmłodszych lat uwielbiałam pisać i chyba stąd ten pomysł na życie. Ale myślę, że mogłabym też zwyczajnie sobie zwiedzać świat. I tylko od czasu, do czasu napisać o ludziach, których spotkałam na swojej drodze.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.