Tomasz Rusek

Klaudii pomogła fundacja i... osadzeni z aresztu śledczego

Klaudia włączyła się w urządzanie wymarzonego pokoju. Ale gdyby nie pomoc aresztantów... Fot. materiały fundacji Klaudia włączyła się w urządzanie wymarzonego pokoju. Ale gdyby nie pomoc aresztantów...

Tomasz Rusek

Było tak: ciężko chora Klaudia miała marzenie. Jej przyjaciele zdobyli na nie pieniądze, a fundacja dodatkowych sponsorów. Zabrakło tylko rąk do pracy, ale tu z pomocą przyszedł... areszt śledczy!

15-letnia Klaudia mieszka w Międzyrzeczu. Walczy z ciężką chorobą. Przez leczenie musiała zrezygnować z ukochanego tańca, ze spotkań z przyjaciółmi, z codzienności, której wielu z nas nie docenia... Ale dziewczyna nie poddaje się, choć lekko nie jest. I marzy.

Ostatnio - o remoncie pokoju. I właśnie te pragnienie postanowił spełnić gorzowski oddział fundacji Mam Marzenie. Udało się, bo wszystko zagrało i na każdym etapie trafiał się ktoś, kto chciał pomóc!

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.